Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

reruna
31. jan 2012

Tak právě jsem četla o té genciánce, že prý se zkoumají možné karcinogenní účinky při dlouhodobém používání... 😲

anibas
31. jan 2012

@reruna veď preto veľmi minimálne farbiť - hlavne že ju pchajú deťom do úst

lucula73
31. jan 2012

ahojte dievčatá,
teraz som dorobila túto tortičku,je zdobená snehom,tak chceli,robila som to prvý raz,no celkom to ujde snáď.......
len mi prosím poraďte,koľko by ste si vypýtali za takúto tortu,prosím,prosím....
má 2 kg,suroviny stáli asi 6 euro 😕 😕 ..fakt netuším,dala si to urobiť kamoška ,ale pre nejakú ďalšiu jej kamošku,čo nepoznám ....
ďakujem moc 🙂

simasa
31. jan 2012
miciatko
31. jan 2012

ahojte babeny normalne som si tu nenasla prispevok co som sem rano dala, robim si musle na tortu co mam tento tyzden, nemate niekto postup ako urobit bez formy, dakujem

dadka212
31. jan 2012

ahojte, vôbec sem nestíham chodiť, navyše máme pokazený počítač,mám len mini a s ním to nejako nejde je už troška starší a pomalýýý 😅
pridávam aspoň svoje výtvory

ivigirl
31. jan 2012

@lucula73 řekla bych si 10-11 euro 😉

wvwvw
31. jan 2012

ahojte. chcem sa spytat, ci je tu niektora z vas z okolia Trencina. pokukujem sa po torticke a zatial nemam moc prehlad o nejakych cukrarkach emoticon urcite by som chcela marcipanovu, len neviem co dnu... nemame moc radi take tie typicke torty (orechove s maslovou plnkou....), tie uz nikomu nechutia, ale radsej nieco lepsejsie.. vdaka

molly28
31. jan 2012

@lucula73 u nás baby beru tak 7,50eur za kilo torty..a to je tá lepšia cena..tak si myslím že niet o čom..a je krásna :D

dajna11
31. jan 2012

@lucinka10011 v časopise dortomania su aj recept na krém aj postup....musíš mať myslím však špičky na zdobenie.....

anibas
31. jan 2012

@dadka212 jééj - Dadka to je vták !!!!! 😀 😀 😀 ako drží krk ????

yamahafazer
31. jan 2012

@dadka212 perfektne su ten pstros je suprovy a ta hranata zlta je krasna

molly28
31. jan 2012

@wvwvw nováky???

lucula73
31. jan 2012

@molly28 kukám že si z pd........myslela si v meste berú tak?lebo som myslela,že tých 11-12 eur si vypýtam,ale fakt netuším,aby som neprestrelila moc 🙂

molly28
31. jan 2012

@lucula73 moja kamoška berie od kamaratov takto a pre neznámych 8e za kilo... :DDD veď sa na tom aj narobiš, či???? :DDD

lucula73
31. jan 2012

@molly28 😀 .však,to ,som sa s tým natrapila viac ako s poťahovanou.....ale som to chcela skúsiť,lebo už minule ma jedna takú pýtala,tak preto som to vzala, 😉
no uvidím,aká bude reakcia,ak kamoška po ňu príde 🙂

molly28
31. jan 2012

@lucula73 no veď uvidiš....

miciatko
31. jan 2012

juj ako som sa tesila musle sa mi podarili a teraz kukm na tacke a tam len dve a krpec ostatne zmagane v ruke a jak sa krmi tak sa krmi .. .

jakelina
31. jan 2012

@lukika už ti odpověděli, tak pro jistotu ještě posílám do IP. 😉

jakelina
31. jan 2012

@miciatko 😀 😀 😀

lucinka10011
31. jan 2012

@dajna11 ahoj a kde kupim ten casopis DAKUJEM

kleopatris
31. jan 2012

babulky este jedna otazka 😅 cim lepite prosim vas figurky? je to len cukrova voda, alebo nieco specialne? a aky pomer coho? dakujem velmi pekne 😵

zuzkat1
31. jan 2012

@vera_vila ja potrebujem cervenu a ciernu...ale ked nebude cierna tak to nahradim plastickou cokoladou... inak tou cokoladou sa da aj potahovat?alebo len ozdoby robit?

adkoalauri
31. jan 2012

@alionuska
@lukika
@abriela Môžem sa spýtať, aký korpus sa dáva pod parížsky krém? Dávajú sa tam aj banány? Ďakujem

bambula1307
31. jan 2012

@lucula73 ja by som si aj 20 e za nu zapytala, ze krasna a iste vyborna 😎 ,...v cukrarni by nebola lacnejsia, ver mi.

dajna11
31. jan 2012

@lucinka10011 no to bolo staršie číslo,ale dá sa objednať ešte cez niekoho,ked budem doma pozriem ti ten mail tej panej,ked jej napíšeš ona ti dá info či to číslo je ešte v ponuke,lebo v stánku ho už nemaju

lucinka10011
31. jan 2012

OK MOJA DAKUJEM TI SI ZLATA

abriela
31. jan 2012

@adkoalauri na korpuse az tak nezalezi. Ci das babany. ci nie, je na tebe. Krem je perfektny tak ci tak 😀 . Tu mas recept, a ako sa tam pise, je lepsie banany rozrezat.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309

abriela
31. jan 2012

@kleopatris lepi sa len cistou vodou - staci malinko potriet, aj ked som skusala aj bielkom a bolo to fajn.