Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
10. feb 2012

@mariann2 je uplne suprova, ja to normal nechapem ako to robite , teda teaoriu ano 😀 ale chcela by som ju raz vidiet na živo 😵 uužasna je!!!! teda ja orchidee absolut ako kvety nemam rada 😕 ale pri tychto vasich tortickovych odpadavam 😉 😉

mamina1978
10. feb 2012

@vera_vila Tak snad sa ti nabuduce tie ocka podaria... 😉
tu je VIDEO AKO MALOVAT OCKA....... 😉

https://www.youtube.com/watch?v=5BbP4IYuooE
lifinka
10. feb 2012

@vera_vila jo a k tomu andílkovi, co jsem včera dělala, za hodinu mi slehl, takže jsem musela znovu udělat tělo 😔 Bylo to ze SV, nevíš proč?

pristela
10. feb 2012

@iwulka23 az vcul pomaly pozeram fotose, tu rybičku más schvalne takú hrbolatu? vies co myslím , bo vsak mna je tazko niekedy pochopit 😀 sa na nu tešiiiim ako bude na zaver vypadat 😉 a drzim palcoky!

mariann2
10. feb 2012

@pristela príď na kávu, urobím orchidejku, uvidíš ju naživo a potom si na nej pošmakneme 🙂

mia1111
10. feb 2012

@mima1311 - a kde si ich kúpila??? By som zbehla aj ja 😉

pristela
10. feb 2012

@mariann2 😀 😀 😀 😀 😀 som hned mrkala , ze odkial si 😀 ništ som nevymrkala, len že - syn, syn , syn 🤐 🤐 🤐 hrôza, kam ten svet speje 😔 😀 😀 😀

mizulienka
10. feb 2012

ahojte moje, krasne torticky ste popridavali, nestiham menovat kazdu zvlast, lebo len tak rychlovka pridavam svoje,mam tu este sestrine deti, tak mame veselo 😉

lusil2005
10. feb 2012

@mariann2 kraaasna! tiez idem v marci skusit orchidku v kvetinaci, tak dufam ze sa podari...

lusil2005
10. feb 2012

@mizulienka jeeeeeeeeeej Lucinke!!!! :D krasne. priznaj farbu - ako si robila fialovu? 😕

lusil2005
10. feb 2012

Zienky, potrebujem radu... neviete kde maju taku tu formicku na ludi - ale nie na celych, len hlava a trup. v jednom. ked som to nepotrebovala, bolo to vsade. ked potrebujem, neviem nikde najst ☹

mizulienka
10. feb 2012

@lusil2005 dakujem Luci, fialovu som robila vela fialovej a trosicku ruzovej a claret.

lifinka
10. feb 2012

@mamina1978 pěkný odkaz (malování očí) a nevíš to jsou např., gelové barvy rozmíchané s alkoholem???

lusil2005
10. feb 2012

@mizulienka a aku fialovu? wilton?

mizulienka
10. feb 2012

@lusil2005 ano, co tak skaredo farbi, ale ked jej das vela, tak je ok

mishulle
10. feb 2012

holky, kde kupujete ty krásný vykrajovátka písmenek?

mamina1978
10. feb 2012

@lifinka to neviem snad ti poradia tie co uz malovali.Ja som malovala doteraz len ciernou a to sugarflair extra black. 😉

iwulka23
10. feb 2012

@pristela rybička už hotová..idem dať fotto..a hrbolatá by nemala byť..ale mala som málo punčoviny tak som dorábala s piškotami tak taká ostala..robila som ju 1x 😀 ale viacmenej ryby su škaredé takže to bratovi vadiť nebude že bude mať hrbolce 😀

iwulka23
10. feb 2012

Ryba hotová,nieje dokonalá..ale som sňou spokojná..je to druhá torta v živote 🙂

abriela
10. feb 2012

@iwulka23 rybicka je krasna, aj supinky sa ti podarili

emily_666
10. feb 2012

@mamina1978 kujéééém

simasa
10. feb 2012

Jaaj baby, krasne torty. Orchidea aj mizulienkine. Ozaj,
@mizulienka ako dopadla ta gastanova plnka?
A @iwulka23 paradny sumcek 🙂
A prispievam jednou na detsky karneval - tvorili sme spolu s kamaratkou.

vera_vila
10. feb 2012

@mamina1978 Děkuji moc za video... Já klasicky jen namalovala ťupku gelovkou... Ale u zvířat už jsem radši dávala kuličky....

@lifinka Ahoj, tak to nevím... On je SV hodně měkký, jak je rozpracovaný a vím, že mi tohle dělalo i tělo nevěsty, když jsem ji měla z jednoho velkého kusu a stálo to... Takže jsem nakonec udělala sukni na trychtýři a dělo zvlášť a položila ho na záda, aby se mi taky nezhroutilo... Ženicha jsem dělala rovnou na zádech a pak ho jen pospojovala, jak trochu ztuhl, tak doufám, že nespadne, až ho postavím na dort

miciatko
10. feb 2012

@simasa ako ste robili tie hrany ze su take ostre , ,

vera_vila
10. feb 2012

@mishulle U nás na českých cukrářských shopech na internetu jsem takovýhle krásný taky ještě neviděla, ale jinak jsem si objednávala celé sady (velká+malá+číslice) na http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Patchwork-abeceda..., ale koukám, že ty výhodné sady už tam nemají... Jinak tu krásnou mají na http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/kurzi...

iwulka23
10. feb 2012

@simasa vďaka 🙂

mishulle
10. feb 2012

@vera_vila jé děkuju, to mě mrzí, od malátků jsem teď objednávala barvy, ale tohohle jsem si nevšimla, tak to doobjednám no

iwulka23
10. feb 2012

@abriela vďaka 🙂 ale som sa snimi natrápila 🙂