Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
9. mar 2012

@pristela teraz čítam, čo si písala @yamahafazer 😀 😀 😀 😀 😀

njonja
9. mar 2012

@yamahafazer je nadherna ta tvoja kriva torticka! Si sa poriadne namakala!

79zuzana
9. mar 2012

ahojte dievcence, nemate nahodou niektora ulozene chlapcenske krstinove torty, ale bez tych peknych babatiek, len s papuckami a pripadne nejake kocky s menom okolo, prosim ??? 😅 😅 😅 😝 velmi velmi dakovala 🙂

njonja
9. mar 2012

@mizulienka uzasna! Taku by som ja niekedy chcela dostat🙂

pristela
9. mar 2012

@anibas 😀 😀 😀 pockaj myslis to co pisala @mamina1978 nie @yamahafazer , či ? 😀

tak holky dala som piect dva plechy do jednej rúry , ak sa mi to po vašich radach nepodari v pohode upiecť rozchádzam sa s vami !!!! 😝 😀 😀 😀 😀 a to som tam kydla 8 vajec- to uz pomali ako zlato 😀

inak je zaujimave pozoprovat ludí pri regáloch z vajíckami 😀 😀 😀 😀 😀 dnes som sa normalne smiala, zienka stala a kukala 😨 a stala a kukala 😨 hoodne dlho, som aj dve ulicky obehla a ona stale len stála a kukala 😅 😅 😅 😅

njonja
9. mar 2012

@dm1 krasna! Ten hribik mas cely z fondantu, ci si ho robila z puncoviny?

dm1
9. mar 2012

@njonja dakujem 🙂 . Hribik - nozicka je klasika torticka mala plnene platy a iba klobucik je puncovina

anibas
9. mar 2012

@pristela ja tak budem kukať v pondelok - idem na nákupy 😅 😅 😅 😅 😅 😅

njonja
9. mar 2012

@dm1 😉 dakujem🙂

yamahafazer
9. mar 2012

@dm1
@njonja inak ja hribik robim len z hmoty a duty aj teraz jeden robim co budem mat na smolkovu tortu a nozicku robim na salku dam uschnut a klobucik na misku a uz iba dam na seba

jakelina
9. mar 2012

Můj druhý dnešní a jdu spát, zítra vyfotím na denním světle, teď to ani nejde.

jakelina
9. mar 2012

@miciatko děkuju za pochvalu dortu i syna 😀 😀 Je to náš poklad

jakelina
9. mar 2012

@lussy23 děkuju za přání a jsi milá jak na náš vždycky myslíš a chválíš 😉

peroli
9. mar 2012

já si asi omylem smázla ten pribiňáčkovej krém a odkaz na ty stránky s výrobou papuček jak je vepředu ten medvídek.. 😢 😢 😢 nikde to tu u sebe v komplu nemůžu najít... pomůžete? prosím prosím ☹

lamps
9. mar 2012

@jakelina krtko nemá chybu 😅

jakelina
9. mar 2012

@lamps děkuju 😉

fatima30
9. mar 2012

baby topisamimliecny marcipan preco?

pristela
9. mar 2012

@peroli http://deborahhwangcakes.blogspot.com/
pribinackovy nemam napisany, ale pamat sluzi aspon na nieco 😀 : 2smotany na slahanie vyšlahat pridať cukor podla chuti, pridat 500g tvarohu, a potom uz len 2 creme ole vanilkove / ja pridavam este 1kyslu smotanu 😉

pristela
9. mar 2012

@fatima30 co mas pod nim a kde a ako mas tortu?

peroli
9. mar 2012

@lamps @pristela děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... moc moc moc... 😵 😵 😵

lamps
9. mar 2012

moja druhá tohtotýždňová tortička, trochu mi pri krákaní s kamoškou ušiel cukor pri zarábaní MMF, tak to miestami trocha vidieť. Inak kamarátka mala normálne zážitok zo zdobenia torty. Miestami nechápala a keď som prenášala poťahovku na tortu sa otočila, že ona sa na to nemôže ani pozerať, vraj je to napínavé 😀 😀

janula.h
9. mar 2012

môja dnešná spontánna pre maminu k MDŽ 🙂

lamps
9. mar 2012

@yamahafazer bombastická torta a tá topánka je úplne suprová 😅

lamps
9. mar 2012

@janula.h veľmi pekná 😅 mamina bude isto vytešená

janula.h
9. mar 2012

@lamps tá Tvoja víla má aj mihalnice pomooooc nádhera 🙂

lamps
9. mar 2012

@janula.h 😀 jasné, veď je to správna žena, používa špirálu na predĺženie mihalníc 😀 😀 😀

mamina1978
9. mar 2012

@mailli Chyba ti lopata , hrable a konvica na vodu........ 😀 😀 😀
ale....nie ...... ved je pekna, mas tam vela peknych malych detailov 🙂
a 80 rocny/a , by tu zahradku asi ani sam/a uz neobrabal 😀

mailli
9. mar 2012

@mamina1978 😀 😀 😀 no vidíš, to mě ani nenapadlo, tak snad si vzpomenu při další příležitosti 😀 tuhle zahrádku vcelku ani okopávat nemusejí. lepil by se jim na hrabičky ten čokoládový krém 😀