Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
27. apr 2012

@dm1 Nevíš,jak je to s tou královskou glazurou? 😕

@alenv Timmyho dělám na pátek..😀

daniz
27. apr 2012

Babky, prosím Vás, idem robiť ružovú knihu pre 2 dievčatá. Bude podklad ružový akej farby by ste dali kvietka? ja som rozmýšľala nad bielymi a červenými. Aké by sa tam ešte hodili?

dm1
27. apr 2012

@zdenallicka no to ti isto zostane to budes mat take male vrecusko - ten uzatvaraci sacok tak na jedno naplnenie a zaviazanie. Ale na lepenie minies isto menej. Ono to kludne mozes mat v ladnicke aj 3 dni a preslahat a pouzit. Len nie vzdy je naco :-P

yamahafazer
27. apr 2012

moja dnesna

yamahafazer
27. apr 2012

a fotku som zabudla 😅

jakelina
27. apr 2012

@zdenallicka můžeš udělat jenom z půlky sáčku a pak si třeba přidělat, kdyby ti chybělo ne???

jakelina
27. apr 2012

@yamahafazer krásná a moc hezká barva 😉

katulkaaaaaa
27. apr 2012

@dm1 dakujem dani 🙂
aj vam ostatnym idem na to kuk a objednat...uz ma prestalo bavit stale zhanat kartony a ten baliaci papier tiez nieje najlacnejsi 😒

dadka212
27. apr 2012

@katulkaaaaaa ja tiež objednávam z pečeniehrou podnosy, vyjde to lacnejšie a aj žiadny bordel z toho nie je 😉

yamahafazer
27. apr 2012

@jakelina dakujem len mne to tak sprosto foti neni vidiet ani ornamenty po bokoch ani tu farbu poriadne nechce cvaknut 😠

marci2305
27. apr 2012

@yamahafazer Krááásna kombinácia, veľmi pekná tortička. 😉

mates22
27. apr 2012

holky prosím nutně potřebuju šablonku na kopačky, jednu sem si udělala, jednu mám z dortomanie (úplně zas jinou, ale nějak nevím...tak bych ještě porovnala, máte někdo uloženou????

mates22
27. apr 2012

jo ještě doplnění, jen jako malou "figurku", čistě z modelovací hmoty 🙂

zdenallicka
27. apr 2012

@jakelina Já se spíš bojím, že toho bude moc.. Co s tím pak budu dělat.. :-/

adka_praha
27. apr 2012

ahojte... idem vam ukazat, s cim som dobojovala a co pred chvilou odislo... na buduci tyzden mam nejaku do ruzova kmotrinej dcere na prve narodeniny... bude to prva torta s cokotransferom, co pojde "von" tak drzte palceeeee... 😨

marci2305
27. apr 2012

@adka_praha Parááádne.. 😀 Kde si našla postupy na také postavičky, ak sa smiem opýtať a celkovo námet? Je to suprove.. 😉 😉

zdenallicka
27. apr 2012

@adka_praha Ten ženich zvrací? 😀

adka_praha
27. apr 2012

@marci2305 slubujem, ze ti to potom najdem... niekde som objavila na stiahnutie knihu s postupmi... odtial som prevzala hlavy trochu a zvysok uz podla seba... bola mi poslana predloha, ale som to trochu poupravovala, lebo podla mna uz len ten namet moc vhodny na svadbu nebol, som to hodila trosku do karikatury... a chceli dto do cervenej, ze maju taku vyzdobu, ale ked som tam zabrblala aj cervenu, vyzeralo to ako torta k vyrociu bordeldomu a nie na svadbu... 😨 😒

dm1
27. apr 2012

@zdenallicka a to mas uz tu glazuru doma? ak nie kup si od Dr. oetker tie tuby a lep to s tym

adka_praha
27. apr 2012

@zdenallicka hej 😅 som mu tam do kyblika aj gcku spravila 😅 , ale nedal sa mi poriadne odfotit... 😒 mam v mobile este jednu fotku zo vcera, len to musi potom mm hodit do pc, ja uz na to nemam dnes nervy...

ta torta mi zozrala 10 rokov zivota, aj ked nevyzera nejak luxusne a tereza nam dnes rano urvala termostat na radiatori... som myslela, ze so svojeho ocakavaneho dietata bude smahom jedinacik... 🙄

idem si kavu uvarit a teri na chvilu pustit malu princeznu a potom @marci2305 pohladam ten link na knihu... 😉

mates22
27. apr 2012

@daniz ještě bych dala i ty růžový ve stejném odstínu jako bude kniha 🙂

symoona
27. apr 2012

@adka_praha
ja som tiež hladala nejake knihy a nic som nemohla najst.....

mizulienka
27. apr 2012

ahojte, nestiham vas vobec citat, sme s detmi stale vonku, teraz tu mame okolo 27C 😉
ale vcera som robila jednu barbie 😉

adka_praha
27. apr 2012

nasla som tu knihu, co som si stiahla... http://www.uloz.to/xGqWSPR/modelovani-pro-sikov...

symoona
27. apr 2012

@adka_praha
😉 Dakujeem

adka_praha
27. apr 2012

@symoona raaaado... 😵

mariann2
27. apr 2012

@adka_praha tam sa musím zaregistrovať aby som to stiahla, či ako ?

adka_praha
27. apr 2012

@mariann2 nie nemusis... ja odtial bezne stahujem vselico 😅 daj tam len to stiahnut a hodi ti to kod, co musis opisat a tahas... 😉

mariann2
27. apr 2012

@adka_praha aha 🙂ďakujem idem skúsiť

mariann2
27. apr 2012

pridávam moje tortičky, až teraz som si všimla, že všetky tri v žltých odtieňoch, to na mňa asi pôsobí to slnko za oknom 🙂 ešte mám pred sebou tri 😝