Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

peroli
27. máj 2012

@zuzana124 modro-růžová je moc hezká kombinace.. 😉 🙂 😵

jakelina
27. máj 2012

@peroli ty jsou fakt hezké

bambula1307
27. máj 2012

@peroli krasne inspiracie som si ulozila 😀 😎

jaja555
27. máj 2012

@mamina1978 wau ... tie su nadherne

zuzana124
27. máj 2012

@peroli ďakujem za krásne inšpirácie 🙂

mamina1978
27. máj 2012

@jaja555 Noooo su chutnucke tie chobotnicky 😵 , ale ja som ich nerobila ☹
....to je len inspiracia z internetu 😉

csina
27. máj 2012

@broucek2 robila som 1.x pribináčikový, 2 šľahačky vyšľahať, 2 vanil. cukre,+ cukor podľa chuti, 1 smotana, 500g tvarohu a želatínový stužovač Dr. Oetker... ten pridať až na záver.. robila som podľa návodu, bacha, nevyšľahať príliš natuho, aby nevznikli hrudky želatíny, chuťovo je fantastický 😉
dávam ešte do pľacu môj falošný mascarpone krém, chuťovo veľmi podobný originálu, len je lacnejší 😉 2 biele čokolády (kupujem tie z LIDL za 39 centov) rozpustiť v zlatom klase (max 500ml mlieka), cukor podľa chuti, 1 vanilkový, 500g tvaroh jemný z LIDL, 1 šľahačka so stužovačom vyšľahať, všetko zmiešať a kombinácia s čerstvými jahodami..mňam 🙂 😉

janula.h
27. máj 2012

@peroli kam Ty na to chodíš moja? nádhernéééééé a niečo poschodové srdce pre 60 pani bielo červená? som nenáročná 😝 ĎAKUJEEEEEEm

jakelina
27. máj 2012

@csina ten vypadá dobře. 😉

janula.h
27. máj 2012

@csina mňam asi ho skúsim 🙂

peroli
27. máj 2012

další inspirace z netu jen tak.. 😉

csina
27. máj 2012

ja by som potrebovala od skúsených poradiť, ako sa popasovať s detskou tortou ale požiadavka bola Capitan Amerika.. 😕 vôbec netuším, čo to je, asi nejaký nový hrdina, pre 6 ročného fešáka.. plán je ale až koniec júna..
vie niekto poradiť?????

aduskatt
27. máj 2012

tak zacinam premyslat, co pre mojho 8rocneho krpana na MMD vymysliet🙂samozrejme myslim na tortu🙂

jakelina
27. máj 2012

@csina to neznám a co Google nic nenašel????

csina
27. máj 2012

@jakelina zaujímalo ma, či má niekto možno aj odskúšaný tip.. ale práve to lustrujem 🙂

mrka2
27. máj 2012

@csina tak to ja netusim tiez,co to je,ale http://www.google.sk/search?q=captain+america+c...

mrka2
27. máj 2012

@csina ja som raz mala poziadavku na Sonic jezka a to som cucala,ze co to je 😕 este ze existuje ten internet 😅

peroli
27. máj 2012

@janula.h bílo-červené nebo poschoďové nebo srdce.. ty už to kdyžtak nějak nakombinuješ.. 😉
předpokládám že když k 60 a pro ženu že asi něco "usedlejšího.." 😉
asi nejvíc se mi ale líbí ta poslední.. 😉

peroli
27. máj 2012

jéééžiš, PARDOOOOOOOON... já si zrovna neuvědomila že tu jsou vlastně ty velký obrázky 😅 😅

janula.h
27. máj 2012

@peroli Ty si neskutočnáááááááá CMUK!!!! aj mne sa najviac tá

kleopatris
27. máj 2012

babulky prosim vas aka plnka by vydrzala asi 6 hodin bez chladnicky cestu autom?

jakelina
27. máj 2012

@kleopatris kromě nějakých šlehačkových snad všechny, jenom netopit v autě 😝

vecernicci
27. máj 2012

@jakelina já myslím, že topení v tomhle počasí nehrozí, ne? 😀 😀 😀

jakelina
27. máj 2012

@vecernicci o víkendu má být 14 stupňů a u nás třeba dnes byla celkem zima.

vejinka
27. máj 2012

caute zeny...dnes som robila na zbozne zelanie syna zajtra ma meniny leva elexa ale podoba sa to na vselico ine len nie na leva..ale radost mal neskutocna...a ja som zasa po pol roku nieco nove skusila...ten pohlad toho leva vyzera ako keby mal gule pricviknute vo zveraku...smejem sa odkedy som ho odfotila...ale co aj vy sa zasmejte ...vualaaaa

ellise
27. máj 2012

moje poslední

kleopatris
27. máj 2012

ja som skor myslela, ze na nu nechat fukat klimu...ale ked ma byt taka kosa 😖 asi na seba necham kurit a na tortu klimu fukat ... ale tak nejaka maslova by mala byt snad ok nie? a topit by sa tiez dufam nemala ked nebude chladena ci?

ellise
27. máj 2012
jakelina
27. máj 2012

@kleopatris to vydrží, však svatební taky stojí na stole a neroztečou se.

peroli
27. máj 2012

@vejinka já poznala hned, že je to lev.. ale tvůj popis mě rozesmál.. 😀 😀