Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
3. jún 2012

@zuul 2 šľahačky 33%,1 tvaroh jemný 500gr,2 pudingy olé bez varenia vanilkové....a ja som dala aj jednu pochúťkovú smotanu,a cukor podla chuti......myslím že ovocie sa hodí každé 😉 ,teraz som ho robila s jahodami 🙂

zuul
3. jún 2012

moj 3rocny tu sedi so mnou a ze chcem si takuto urobit aj takuto. urobis zajtra takuto? 😀 tak tu spolu zasneme. 😀

zuul
3. jún 2012

@lucula73 opisane, dakujem ti velmi pekne. ak broskyne dam asi zavarane, su makksie ako cerstve. hm?

aduskatt
3. jún 2012

@mamina1978 no, to som chcela vediet, diiik:?-).som zvedava, ako to bude vyzerat🙂
ono to asi aj trosicku zmakne, ze?

lucula73
3. jún 2012

@zuul ano sú makšie,asi budú lepšie,čerstvé sú dosť tvrdé..... 😉

aduskatt
3. jún 2012

@lucula73 aj ja som davala smotanu🙂))len teda tvarohu polovicne mnozstvo, aj tak toho kremu bolo pozehnane🙂

tamichloe
3. jún 2012

@lucula73 mňam aka dobra plnka to vyzeraaa 😵 😵

lucula73
3. jún 2012

@aduskatt ano je ho veľa,ale keď ho zbadajú moje kobylky,tak mám problém,aby mi do torty vobec ostalo 🙂

lucula73
3. jún 2012

@tamichloe ahoj, je fakt super,tak osviežujúca,s ovocím...... 🙂

aduskatt
3. jún 2012

ja robim pribinackovy bud dve slahacky, 250 g tvarohu 1 creme ole, alebo 1 slahacka 250g tvarohu a 1 kysla smotana plus 1 creme ole a po naplneni torty este ostane aj na vyjedanie🙂.samozrejme cukor podla chuti

zuul
3. jún 2012

mam vyborny stavnaty coko korpus, dam tento krem a broskyne. to bude mnamka. dakujem.

aduskatt
3. jún 2012

@lucula73 preto najskor jednou rukou púlnim a druhou odhanam.a potom dam do placu a idu sa pobit🙂a to jedna kobylka je uz dospela🙂

mamina1978
3. jún 2012

@zuul Ja mam taketo ulozene......tie posledne dve su sice krstinove, ale ked tam nedas tie papucky a knizku tak vyzeraju ako svadobne... 😉 🙂

mata1976
3. jún 2012

@dm1 a niekde v potravinach sa neda kupit?

zuul
3. jún 2012

@mamina1978 super jednoduche a krasne, dakujem. ta posledna asi, idem kuk este net.

florentina
3. jún 2012

@zuul já jsem dělala tu první a ještě inspirace z netu

lamps
3. jún 2012

@zuul ja mám uloženú takúto - strašne sa mi páči 😅

vecernicci
3. jún 2012

tak moje tenhle týden poslední a už končím, jdu si dát grilovaný masíčko 😉 😀 sladký už nechci ani vidět 😝

mariann2
3. jún 2012

@vecernicci si si mákla tento týždeň, koľko si mala? spala si vôbec?

gajana1
3. jún 2012

Ahojte baby nemate nejaku tortu na inšpiraciu pre muža na 60tku?
a ešte poradte aky mate robot lebo musim do zajtra objednať kedže na týždeň budem makať (piecť)

maca77
3. jún 2012

ahojte
nestíham teraz pozrieť ani nové tortičky, ale teším sa že večer popozerám čo krásne ste urobili 😉

... mám ale jednu prosbičku ... nejakú inšpiráciu na svadobnú tortu, ladenú do modra.... mám jednu bielu s modrými drobnými kvietkami - nezábudkami, ale tak či náhodou nemáte niektorá ešte niečo iné ... Ďakujeeeem 🙂

lamps
3. jún 2012

@gajana1 ja mám len mixér, nie robot a som s ním max. spokojná tu je: http://mixery.heureka.sk/eta-3088/

aduskatt
3. jún 2012

@gajana1 pouzivam rucny mixer🙂

simasa
3. jún 2012

@gajana1 moj uz vydava take zvuky, ze som si radsej objednala novy - http://www.heureka.sk/?h[fraze]=Kenwood+KM+266 - vopred nechvalim, referencie radsej podam az potom...

@maca77 ja som tiez pytala inspiracie na svadobnu, ale nikto nic... Tak rozmyslam, ci by som im nemala
vynadat, ze sa sem vsetky chodia iba predvadzat a chvalit - lebo si vsimam, ze to zabera a potom pisu ako zerave. 😀 😀 😀 😀 V modrom mam len toto:
P.s. dufam, ze som Vas nenas... 😀

mamina1978
3. jún 2012

@maca77 Ja mam taketo ulozene na inspiraciu ..... 😉 🙂

mamina1978
3. jún 2012

@simasa Tak to som asi prehliadla 😉 , lebo teraz len raz za cas prejdem ocami stranky narychlo, hlavne koli krasnym tortickam a vecer - v noci docitavam. A aku si chcela? 😕

simasa
3. jún 2012

@mamina1978 To je v pohode, ja si robim len srandu na margo toho, co tu bolo, fakt! 😀 Ved inspiracii je tolko, ale ja sa akosi neviem rozhodnut. Hladam tiez svadobnu, ale len dvojposchodovu.

mamina1978
3. jún 2012

@simasa ja viem , ze si to ironicky myslela 😉 😀 A nieco blizsie, mozno nieco najdem u seba 😉
Vies na co som prisla, ze ked som mala niekomu robit torticku ja, tak som tiez nerozhodna bola a pytala som sa tu dievcat ,pritom mam dost inspiracii ulozenych a mnoho je dost peknych, takze by bolo z coho vyberat.....
Ale v tu chvilu som nerozhodna a zda sa mi , ze prave pre takuto prilezitost nemam nic vhodneho.... 😒

anibas
3. jún 2012

@maca77 ešte takáto: