Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miciatko
21. jún 2012

@dm1
@dada2007 dakujem koceny

pristela
21. jún 2012

@mima1311 no ja nejak nepostrehla ci nepochopila otazku 😀 😀 😀 mam doma sladene salko mrkam , ma napisane min. 8% tuku , len neviem k comu si to chcela 😕

aduskatt
21. jún 2012

@pristela nemstras......ja idem teraz robit ruze so SF flower

mima1311
21. jún 2012

@pristela do rafaela kremu , ved som to tam pisala 😀 nahradit nim salko , tym mliekom zahustenym 9 % nesladenym ...

adrika202
21. jún 2012

som si upiekla 🙂 čokoláda - pomaranč :P

mima1311
21. jún 2012

@adrika202 mnam 😵

janulka54
21. jún 2012

kočky cukrárky akú tortu by ste mi navrhli urobiť pod lentilky... chcem vyskusať niečo ako na obrazkoch ale neviem čo by sa hodilo 🙂 rozmýšlala so na smotanovou ale to sa asi nehodí... prosím poradte 🙂 ďakujem

lifinka
21. jún 2012

@mima1311 hodně zdaru🙂

aduskatt
21. jún 2012

@janulka54 pod lentilky som robila pribinakovy krem s bananmi,biely MMF potah a lentilky som lepila bielou cokoladou🙂

mizulienka
21. jún 2012

baby uz asi vyse hodiny plnim tortu s coko kremom a furt ju nemam naplnenu 😠 mne sa to topi pod rukami...neporadite mi, ako co najrychlejsie zatuhne cokolada? mam ju dat do mraziaku?

aduskatt
21. jún 2012

@mima1311 mna teraz napadlo, ze do raffaello kremu nejde karamel, len sladene salko.tak daj nesladene a cukor🙂) a creme Ole🙂

aduskatt
21. jún 2012

@mizulienka no asi mrazak.len ona stuhne zvonka rychlo a vnutri bude tiect😨(

lifinka
21. jún 2012

@pristela tedaaa, taková škda, no hlavně, že to není na dort, to mi mě asi porazilo! 😲

mizulienka
21. jún 2012

@aduskatt nechapem to, myslis, ze to je kvoli tomuto teplu? akoze ona v pohode stuhne dovecera, ale nemam tolko casu, aby som ju nechala takto zacladit, supla som ju do mraziaka som zvedava.

mima1311
21. jún 2012

@aduskatt Dakujem ti , si strasne zlata 😉 ....ano , urobim tak , som rozhodnuta , plna nadsenia 😀 , este musim kupit kokos , ten je tusim dost podstatny 😀 pockam na deti , mne sa nechce ani nos vystrcit .... 😝
Chcem to na sobotu , tak este dnes upeciem korpus , to bude adrenalin , mam zlu trubu , tak si robi co chce ....a dalej este vobec ani netusim aky tvar , podobu , bude mat torta 😀 ci dat aj este nieco navyse ku tomu rafaelu ...

aduskatt
21. jún 2012

@mizulienka tak po nejakej chvilu vytiahni, premiesaj a znova do mrazaku, aby ti tuhla rovnomerne🙂

aduskatt
21. jún 2012

@mima1311 ku kokosu ide celkom dobre ananas🙂

mizulienka
21. jún 2012

@aduskatt ale ja ju nemozem premiesat, ja uz mam naplnene spodne patro na torte a ono to vyklzava z nej 😠

aduskatt
21. jún 2012

sa mi nechce do teho tepla, ale musim ist ulovit nieco na obed🙂) teda k masku, to je uz nalozene

aduskatt
21. jún 2012

@mizulienka ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......tak to ma nenapada nic..........ale budem rada, ked das info, ako si to poriesila🙂 drzim palce

mima1311
21. jún 2012

@aduskatt to vazne ? to by ma nenapadlo ....no zrejme este sa ukazem o rady ....mne ide na chut len cokolada , strasne so mnou ....

aduskatt
21. jún 2012

@mima1311 pinacolada je kokosovy sirup, smotana a ananasovy dzus a je to pre mna zabijacka kombinacia🙂)to moooozem na litre pit

mima1311
21. jún 2012

@aduskatt no vidis kde ja zijem ? som o tom este nepocula ... 😀

aduskatt
21. jún 2012

@mima1311 sak na Kysucoch, neee?🙂

mima1311
21. jún 2012

@aduskatt no neeee , neeee , nepocula 😝 ,my tu doma cerstve kozie mliecko mame 😀 😀 😀

aduskatt
21. jún 2012

@mima1311 tak to ja nemusiiiim🙂 mna babka raz nutila kravske teple cerstve.no, dopadlo to zle..........🙂(tiez je na Kysucoch)🙂

reruna
21. jún 2012

@aduskatt příští týden je v u nás v Lidlu v akci pinacolada 😀
@mima1311 perfektní hrk hrk třesený krém - 1 smetana ke šlehání, 1 kokosový creme olé a 1 ananasový kompot i se šťávou - zavřít do misky a asi 2-3 minuty hrkat, je to mňááááám

aduskatt
21. jún 2012

zeny, idem to toho tepla, hadam sa sem vratim v zdravi🙂)

mima1311
21. jún 2012

@aduskatt no mi vrav , ani ja 😝 😀 by som sa s prepacenim do..... eee , este tak studene krabickove z obchodu 😀 😀 😀 , ale deti piju , comu som rada aj tvaroh a podobne papaju , aj syr ...ja by urcite tiez radsej tu pinacoladu 😵

levandulka3
21. jún 2012

@laura033 najlepšia je vodka tu používam teraz , nesmrdí lebo alkohol sa odparí a ide ho tam veľmi málo 🙂