Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
22. jún 2012

@monika76 je mi to lúto...hádam bude všetko s malým v poriadku a aj finančná situácia sa vám zlepší....

@lucinka ja by som ich len upozornila, že torta je naplnená už skôr, ty za to nemôžeš, že presunuli oslavu....inak je krásna teiž som ju spoznala 🙂

adka_praha
22. jún 2012

@monika76 drzim palce, nech sa malemu polepsi... 😨

janula.h
22. jún 2012

ženy aj u vás to počas pečenia vyzerá ako po tsunami??(myslím tým samostatne sa hrajúce dieťa) 😀

adka_praha
22. jún 2012

@janula.h 😀 😀 😀 nie, u mna to vyzera v kuchyni ako po tsunami, lebo ked nerobim, ked teri spi, tak sa mi vo vsetkom hrabe... 😅 😀

jakelina
22. jún 2012

@janula.h taky, malý mi krade pomůcky a nakládá je do auta a jednou mi odnesl tříkilové auto už potažené z podložky a dal si ho na koberec. 😀 😀 😀

dm1
22. jún 2012

@ladenka ano ako pise dadka ked mas tu listu treba cez sacok a potom na tortu. ak je hmota moc makka nechaj chvilku obschnut

dm1
22. jún 2012

@monika76 to mi je luto nech vsetko dobre dopadne!

katy1979
22. jún 2012

@janula.h aj u nas je tsunami uz som ho aj zoparkrat odfotila. muka po celej kuchyni, ci naposledy mi mrazene jahody hadzal do nadoby s cukrom. kym som si ho vsimla nahadzal ich tam docela dost. pod umyvadlom sa nam uz vyduvaju parkety, kedze on si da stolicku k umyvadlu a hra sa s vodou ci si umyva hlavu. a to nepocitam diery v korpuse ktore mi urobil.

dm1
22. jún 2012

@luciahromadkova tie trubicky sa daju vyrobit aj doma ale aj sa kupuju rozne aj 2-farebne ale je to priserne drahe

katy1979
22. jún 2012

@monika76 drzime palceky nech sa drobcovi polepsi a imunita mu vylezie hore

levandulka3
22. jún 2012

@lifinka podlož si domček so slamkami ako daľšie poschodie a neklesne ti mám vyskúšané 😉

vlada111
22. jún 2012

@jakelina to som rada 😉

levandulka3
22. jún 2012

dievčatá pomooooc ako bezpečne previezť tortu z Trnavy do D.Kubína v tomto teple, v aute je klíma 😖

dm1
22. jún 2012

@lifinka aj ja vzdy vystuzujem tie smoulinkove hlavne ked to davam nabok ten domcek. raz sa mi to vybulilo tak som to radsej dala dole a davam aspon na jednu slamku to staci len aby to nekleslo

vlada111
22. jún 2012

@monika76 júúúj to musí byť ťažké. To je najhoršie keď trpia detičky. Dúfam, že to je len planý poplach a bude všetko v poriadku. Máš to ťažké dievča, ale ak budeš mať čas, určite peč ďalej, to ti trochu pomôže odpútať sa od toho. Držím palce, drž sa.

dm1
22. jún 2012

@levandulka3 ked je v aute klima tak to je super to by nemal byt problem previest. baby si robia aj take polystyrenove chladnicky na dlhsie vzdialosti a do toho davaju tie naplne do mraznicky prenosnej. iba klincami zbuchaju polysyrenove dosky k sebe

monika76
22. jún 2012
lifinka
22. jún 2012

@levandulka3 už je pozdě, dort předán 😖 budu vědět příště.

levandulka3
22. jún 2012

@janula.h no teda paráda ale na hlave by som ju nechcela nosiť 😀 😀 😀 😀

dm1
22. jún 2012

baby inak som pisala julii ze ci by sa dal spravit kurz na kvety napr. aj v trencine by som normalne do toho sla hadam by sa nas nazbieralo 5 ale ze by to sice slo ale az v roku 2013 lebo tento rok ma plny. no skoda skusim koncom roka hodit babam dotaz ci by nechceli ist

levandulka3
22. jún 2012

@janula.h no teda paráda ale na hlave by som ju nechcela nosiť 😀 😀 😀 😀
@lucinka tá koliesková je nádherná aj ja mám na ňu zálusk ale nemám komu, a ako si vykrajovalo tie kolieska ? dvomi rozdielnymi? a nekrútili sa ti pri prenose? a aby som nezabudla aj tá druhá je rozkošná 🙂

dadka212
22. jún 2012

@dm1 ja by som aj šla budúci rok 😵

dm1
22. jún 2012

@dadka212 a nevadil by ti ani Trencin bolo by to OK? to by bolo super uz by sme boli 2 😵

mizulienka
22. jún 2012

baby tak torta predana, reakcia ziadna, dobry den a dakujem dovidenia 😀 😀
ach jaaaj ale som rada, ze uz je prec 😉 😉
@monika76 monika velmi drzim palce a myslim na vas, aby sa to uz len zlepsovalo.

ajka82
22. jún 2012

@dm1 ked date dostatocne dopredu vediet, tak by som aj ja prisla... len si musim povedat nasim, nech si zajednaju volno a postrazia baby

dadka212
22. jún 2012

@dm1 Trenčík je ok, to je blízko, deti budú staršie zostanú s tatinom 😉 a ja už možno aj vodičák budem mať 😀

lifinka
22. jún 2012

@lawli opět krásné dorty, ten s jahody, vypadá moc hezky zase jiný typ 🙂

dm1
22. jún 2012

@ajka82
@dadka212 kocky super si myslim ze nebude problem najst tu 5 bab v okoli. len to treba zjednat dlho dopredu ale nevadi aspon si dovtedy budem odkladat z torticiek na kurz evrace 🙂

dadka212
22. jún 2012

@dm1 no veď treba odkladať 😀

lifinka
22. jún 2012

@monika76 držím moc pěstičky, ať se vám všem objeví usměv na rtech a Jakubko ať je zdravý chlapááák, nejhorší je bezmoc............ten článek co máš v pase, ani jsem ho nedokázala dočíst a už mi tečou slzy............ 😢

levandulka3
22. jún 2012

@janula.h no teda paráda ale na hlave by som ju nechcela nosiť 😀 😀 😀 😀
@lucinka tá koliesková je nádherná aj ja mám na ňu zálusk ale nemám komu, a ako si vykrajovalo tie kolieska ? dvomi rozdielnymi? a nekrútili sa ti pri prenose? a aby som nezabudla aj tá druhá je rozkošná 🙂
@stankapk nádhera 🙂 😉