Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
29. jún 2012

@mizulienka ja som to ale nemyslela v zlom, len si pamätam tie kolesa so svieckami , ktore tam robis pri autickach, a tam sa tak radostne usmievali a teraz tam usmev trosku chybal. 😉 🙂

mizulienka
29. jún 2012

@mamina1978 vobec som to nebrala v zlom, ale dnes som mala taky rychly den, ze som na tie usta uplne zabudla 😉 dakujem, ze si si vsimla, idem dobalit a dorobim ich 😉

mates22
29. jún 2012

@lokalistin díky, já taky marlenku poprvé, ale medovník máme rádi a je to opravdu dost podobné 🙂

anibas
29. jún 2012

@luciahromadkova tot je tenučký pásik poťahovky, najlepšie sa to robí bielkvou polevou alebo royal icingom

pipka
29. jún 2012

@zuziq jeeej to autonko je kraasne 😵 ja keby som mala tri roky, tiez by som take chcelaaaaa 😵 😀 😵

anibas
29. jún 2012

@mizulienka krásne kolieska a šrúbky 🙂 🙂

mrka2
29. jún 2012

@mizulienka lodka uuuzasnaa, ukladam 😉

pipka
29. jún 2012

no baby poviem vam, dorobila som spidermana a NIKDY VIAC 😝 😅 to je otrasna figurka..ja neviem co na nom ti krpci vidia 😠 😀 😀

ako nie len ze je teplo jak svina a topi sa mi to pod rukami, este aj to malovanie..no slak ma tu triafal 🙄
to teda zlatyyyyyy krtko 😅 😎 😎
vecer to hodim na torty a len sa modliiiim, aby to do rana prezilo 😝

evvina
29. jún 2012

ahoj holky,
nevíte jaká pravidla nesplnovalo moje album s dortama? Vždyt je máte i vy některá v albumech ne? Já cím že to není o mateřství ale je to převážně pro děti.

reruna
29. jún 2012

@evvina album musí být nazvané Dorty pro děti nebo Dětské dorty a musíš tam mít dorty pro děti a takyy tam musíš mít v popisu napsané, že je to tvoje tvorba pro rodinu a ne na kšeft nebo můžeš mít album isnpirací z netu, jako třeba peroli má, ale tam bys zas měla mít uvedené i zdroje

evvina
29. jún 2012

@reruna díky tak to holt vymažu no 😀

reruna
29. jún 2012

@evvina nemusíš mazat, jen přejmenuj a přidej popisky k dortům

evvina
29. jún 2012

@reruna vymazala jsem ty na kterých byly čísla k narozeninám pro dospělé tak snad to bude dobrý.

aduskatt
29. jún 2012

mne stopli album, ale vobec nemam chut to prerabat...☹

mojmacik
29. jún 2012

poslusne hlasim,ze lienky sa nielen pacili ale torticka bola aj chutna....deti sa na obed tak najedli (torticka bola ako zakusok),ze vraj ani olovrantovat nechceli...teda nie len moje ale vseobecne v triede 🙂
....a dakujem za lajky pod tortou 😅

janula.h
29. jún 2012

@luciahromadkova podľa mňa je to poťahovka 🙂

adka_praha
29. jún 2012

este dodavam poslednu, akurat si pre nu boli...

ale teda na tie vase sa netaham... uplne uzasne veci robite... 😵 😵 😵 😵

mrka2
29. jún 2012

ludia dobri, ja som dala na tu svadobnu zle meno! no kebyze nepride kamoska na nu kuknut,ze aku velku krabicu jej treba,tak to by bol iny trapas 😲 😅

florentina
29. jún 2012

@monika76 děkuji
@mates22 děkuji
@dm1 děkuji a ty dorty jsou naprosto boží, s dovolením ukládám do inspirací....prima nápady

mrka2
29. jún 2012

@mariann2 ten ostrov je perfektnyyy!!!! 😵 😵 😵

dajna11
29. jún 2012

@mizulienka krásnučká

ajka82
29. jún 2012

dakujem baby za paci sa mi 😵 ja sa vzdy tak potesim, ked mi to tak oznacite 🙂
musim tie moje baby vyhnat spat co najskor a dufam, ze zaspia skor ako maju vo zvyku, ze 22:00 ...este mam jeden korpus v chladnicke, no neviem ako sa s nim budem pasovat...hadam nebudem do rana hore 😅

dajna11
29. jún 2012

@anibas moc krásne,si tak moc šikovná že strašne závidím 😠

mrka2
29. jún 2012

@maca77 dnes bol manzel v SNV, tak som ho rovno poslala,nech mi kupi aj farby v tom novom obchode... ja som radsej ani nesla,bo uz som toho pominala tento mesiac az az 😀 😝 ale nemali zltu citronovu 🙄 a tu mi praveze teraz treba najviac. 😝

florentina
29. jún 2012

@dm1 já s tebe mám ženská mindrák 😀 !...jako v deset večer začneš plnit a v jednu máš hotovo i s modelováním.....páni, klobouk dolu!

simasa
29. jún 2012

Prvá poschodová, prvá svadobná...

anibas
29. jún 2012

@dajna11 😀 😀 😀 čo si Pipi ?!?!?!? ty máš krásne muffinky - keby si videla moje krumple v papieriku, ani radšej nekúšam 😝 😝 😝

anibas
29. jún 2012

@simasa jéminenky - nádherná 😨 😨 😨 😨 😨 😨

dm1
29. jún 2012

@simasa ta krajka je uzasna co to je? RVO Joy?

dajna11
29. jún 2012

@anibas bože to je to najmenej také mufiny splácať,ale také krásne kvety aké máš,lístky,farbenie a trienovanie a všetko a ja sa snažím a nič....ale nevzdám to 😀 😀 😀