Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
17. júl 2012

@dm1 poprosím ťa kuk tieto 4 druhy a ak ich budú mať, aj hned kúpiť........pošlem ti peniaze vopred? či ako to tu chodí? 😅 😎

dm1
17. júl 2012

@aduskatt jaaaj blbo citam 😝. no nerozpije ale zase ti moze byt jemne vidiet ked budes na uz perletovanu tortu pritlacat sablonu ale to by nemalo byt nic moc viditelne. akej farby bude stencils? nemozes to streknut az potom cele?

dm1
17. júl 2012

@dada2007 oki kuknem a staci az potom aj tak neviem co to stoji 😅

janula.h
17. júl 2012

Babušky už dávno sa chcem spýtať ja stále orežem spodok aj vrch torty aj boky torty robíte to aj vy??lebo na niektorých videách som videla že len prerežú a plnia

broucek2
17. júl 2012

@vecernicci právě objednávám. Zboží vyzvednu v pátek, ale jedu pak do Beskyd, takže pošlu asi až za týden

dm1
17. júl 2012

@janula.h ja len prerezem a pripadne zarovnam vrch do rovna inak nic neorezavam

ajka82
17. júl 2012

@dm1 dani mali vsetky co dada dala foto, len calyx bol v inom baleni v tomto http://www.mimibazar.sk/bazar.php/foto.php?id=1...

ajka82
17. júl 2012

@janula.h neorezavam nic, maximalne vrch ked treba zarovnat

ajka82
17. júl 2012

@dada2007 keby som vedela, som mohla ja tebe kupit, ja som bola v Dubnici a kupovala aj pristele, jej budem posielat buduci tyzden v pondelok... este teoreticky by som tam mohla zbehnut ak by danka nemohla...

dada2007
17. júl 2012

@ajka82 fakt? a nám by si to mohla poslať jedným vrzom......bývame kúsok od seba.....do prčic.....

pristela
17. júl 2012

@janula.h ja zrezávam len vrch torty to pak davam do masla s cukrom ako orezky , tortu ale pak otocim dnom hore a pak plnim , bo to dno /kde bol papier na pecenie/ je na chlp rovne a take hladké 😉

ajka82
17. júl 2012

@dada2007 ak sa mi podari zajtra vybavit si priepustku od mamy, tak tam este zbehnem... dam ti vediet zajtra... a pripadne odbremenis danku a pojde to zanetke na adresu v pondelok... teda ak chces...

pristela
17. júl 2012

@dada2007 pch a chcem ja , aby sa moje vykrajovacky dotykali tvojich !!!!!! 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@ajka82 kludne pribal to by bolo super riesenie a odpada ti pak aj dvojite balenie 😉

dada2007
17. júl 2012

@ajka82 jasné mickaaaaaaa......budem mooooooooc vdačná, lebo na budúci tt by som potrebovala tie kvietky.....a mali ešte niečo iné ako tieto 4???...........a ty moja... @dm1 zatial nič nekupuj, ak mi kúpi @ajka82 , tak nemusíš ty........a moja, ty @pristela dám ti pak polovičku poštovného a prídem si to zobrať 😉

dada2007
17. júl 2012

@pristela trapnáááááááááááááááááááááááááááááá

ajka82
17. júl 2012

@dada2007 mali este vselico, do max ceny 2,99... len teraz rychlo nenapisem co vsetko, bo idem deti uspat...ale presne ceny si napamatam k comu patrili... jedine ze by som ti odtial zavolala a povedala co co stoji... 😉

dada2007
17. júl 2012

@ajka82 bingo.....píšem ti IP 😵

pristela
17. júl 2012

@dada2007 😝 😝 😝 pokreslím ti na ne centrofixou srdiecka ked dojdu 😝 😝 😀 😀

dada2007
17. júl 2012

@pristela aj ja ta lúbim 😵 😵 😵 😵 😵

vlada111
17. júl 2012

@monciqe Velvet 😉

mia1111
17. júl 2012

@dm1 - tak Dani, ak tie kvietky budú mať, tak mi ich prosím kúp a potom mi to pošleš naraz aj po dovolenke 😉 . Ďakujeeeeeeeeeeem 😵

pristela
17. júl 2012

Baby už mám ušetrené vdaka spolucestujucim na benzíne na stretko , kto chce so mnou spať ,aby som ušetrila aj na noclažnom ? 😝 😀 😀 😀

Inak akoze ja tento vikend robim torty maximálne podporujúce rozvoj fantázie a radost zo zdobenia a to - znak barcelony či koho a 3D velkého Thomasa - máám ooobrovskuuu radosť 🙄 jedina kreatívnosť bude pri premýslani v com upiect ake korpusy na ten vlak 🙄

aduskatt
17. júl 2012

@pristela mne sa posunula jedna a jedna pribudla, takze do piatku mam tri torty, ale teda nastastie vsetky take, co su len tematicke a mam volnu ruku🙂...............akurat teda na jednu rozmyslam, ako urobit samopal, ale asi len 2D ho urobim🙂.padla im do oka ta moja svadobna s nabojnicami a ze chcu aj na svoju naboje🙂)chjo, armadne torty🙂

aduskatt
17. júl 2012

@janula.h ja zrezem len vrch, ked sa mi zosopkovatie🙂))inak nie

aduskatt
17. júl 2012

@dm1 ten stencils praveze bude cerveny, aj stuzka, ked to streknem potom, zruzovie.............pripadne mozem este urobit tak, ze najskor stencils a potom pretriet pudrovym stetcom praskovou perletou

aduskatt
17. júl 2012

sa vyjadrujem ako truhlik............som po pol roku vypila dva deci cerveneho vina a uz je to vidno🙂

anibas
17. júl 2012

@janula.h orezávam minimálne - ked niekto chce 2 kg tortu - nebudem z nej ešte rezať 😎 😎 😎

dm1
17. júl 2012

@aduskatt ved skus uvidis. ono najlespie je ked ti sablona chyti na trosicku orosenu tortu pripadne si ju velmi jemne navlhcim ale to uz nemozes ked bude nasprejovana

inak som na teba myslela v robote uz dali spravit z nabojov aj privesky na kluce tak ti jeden donesiem tusim sa ti bude hodit na formicku 😀

pristela
17. júl 2012

jemine Dani ty si mi pripomenula, prosím vas holky, ktora robíte ten pečený caj ?????? 😕 nemohli by ste mi doniest pohar na stretko ? normalne kupim, stale o tom pocujem ze ake suprove a v zivote som to nemala 😕

aduskatt
17. júl 2012

@dm1 zlata🙂)) mne poloviciak doniesol jeden z brokovnice a dva zo samopalu, tak som si z tavnej pistole urobila formicku🙂) este zte som ju nevyhodila🙂.ale sak dones, vidim, ze militarytorty su v kurze🙂