Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miciatko
19. júl 2012

@aduskatt aj ja pouzivam taky sirup

miciatko
19. júl 2012

@pralinka25 okrem toho co tu baby spominali tak niekedy pokvapkam cesto kavou ,ale to po dohode so zakaznikom

dadka212
19. júl 2012

@peroli skús vyfénovať iné neviem poradiť, ja som tak preniesla vzor z čokotransferu na hmotu white icing....

aduskatt
19. júl 2012

@miciatko no sak ten je uuuuplne ze suprovy🙂

pralinka25
19. júl 2012

@miciatko @aduskatt dakujeeeeeeeeeeem.
este ze vas tu mam. ste zlate ze poradite vsetky 🙂 😵

pralinka25
19. júl 2012

@aduskatt cize maslo do toho nedavas ze? to ide len do falosneho do original radsej ten ole asi

lifinka
19. júl 2012

ahojky, tak jsme se vrátili ze Slovenska, bylo dobře. 😉

Holky, kdo pečete nějaký piškot s krémem a ovocem zalitý želatinou, máte receptík? Děkuji.

aduskatt
19. júl 2012

@pralinka25 ja velmi maslove nemusim, takze nedavam.......do tej slahacky len Creme ole, to mam vyskusane

aduskatt
19. júl 2012

@lifinka takze sa ti pacilo u nas?🙂)) a kde ste to boli?

dm1
19. júl 2012

@peroli no uz nic jedine skusit novy :(. bud nebola teplota coko OK alebo bol stary transfer. alebo posledna moznost naliala si coko na spravnu stranu?

dm1
19. júl 2012

@dadka212 @peroli no kocky ale fenovat hmotu a cokoladu je asi rozdiel to sa roztecie ci? 😲

aduskatt
19. júl 2012

tak ako som dorobila svadobnu s nabojnicami, formu, ktoru som si vyrobila som vyhodila, ze naboje na tortu uz asi tak skoro nikto chciet nebude.hadajte, co prave vyrabam?🙂))

lucka_o
19. júl 2012

@dm1
@vlada111
@pristela babyyyyyyyyy nemusite len VY, ale poradte aku tortu pre dievcatko na 2 roky????????? zajtra ma byt hotova....dakujeeeeeeeeeemmmmm!!!!!

lucka_o
19. júl 2012

@pristela chcem sa spytat, robim 3 poschodovu svadobnu na sobotu...mam ju vystuzovat, alebo staci dat podlozky? pod kazdy kusok? vies co myslim....dole dam maslovu plnku, aby to udrzala....dakujem!

aduskatt
19. júl 2012

@lucka_o ja som vystuzovala na svadbu aj dvojposchodku, ak teda mozem aj ja poradit.........

lucka_o
19. júl 2012

@aduskatt jasne dakujem, a ako ? slamkami???

aduskatt
19. júl 2012

@lucka_o trebars🙂 ja som davala bambusove vystuze, ale stacia aj slamky, tie som davala to trojposchodky pred dvoma tyzdnami, ked bolo tak strasne teplo a udrzali to aj slamky

dadka212
19. júl 2012

@dm1 😅 no nenapadlo ma to....

dadka212
19. júl 2012

@lucka_o a máš aj nejaké informácie o dievčatku čo ju zaujíma? či je to jedno?

pralinka25
19. júl 2012

@aduskatt dakujem

dm1
19. júl 2012

@lucka_o ked nevieme nic blizsie tak napr. tieto su pekne

dm1
19. júl 2012

@mia1111 chcela si tieto? ak som sa trafila tak uz ich mam doma ale poslat stihnem az pred dovolenkou. inak vobec sa to tam nemina vsetkeho kopuuuu stale 😕

lamps
19. júl 2012

@pristela umenie neumenie tá torta je maximálne nechutná 😝, dievčence ďakujem vám za podporu, som rada, že nie som sama "iná" 😀 😀 😀 😀

Tu je moja práve dokončená tortička

aduskatt
19. júl 2012

@lamps ja dufam, ze za mnou s podobnou poziadavkou nikto nepride, ved to je uplne mimo

jakelina
19. júl 2012

@peroli a neměla jsi tu čokoládu moc horkou??? 😲 😲 😲

jakelina
19. júl 2012

@lamps tak ta je nádherná, moc se mi líbí, nepřeplácaná no prostě nej 😉

mia1111
19. júl 2012

@dm1 - ááááááno, tieto, pošli mi to hocikedy, adresu Ti dám do IP, napíš mi, koľko Ti mám poslať aj za tú vianočnú vykrajovačku 😉 . Ja idem na dovču v sobotu a vrátim sa o týždeň, tak kľudne mi to môžeš poslať, kedy budeš mať čas TY 😉 😉 😉 . A moc ĎAKUJEM 😵 😵 😵 😵

lamps
19. júl 2012

@jakelina Majka ďakujem, o chlapčekovi nič neviem, pani volala, že tortu je jej jedno akú plnku a aký korpus a váha tak do 5 kg. Jediná požiadavka bola, aby bol na nej macko alebo psík 😀

jakelina
19. júl 2012

@lamps určitě budou nadšení 😉

lamps
19. júl 2012

@jakelina to sa dozviem zajtra inak skúšala som jogurtovo-šľahačkový krém a je to veľká mňamka 😅