Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
20. júl 2012

@maya30 áno malé jogurty 😅

rapunzel1
20. júl 2012

Moja dnešná dokončená, pani si mala prísť pre ňu zajtra večer a že si ju môže prísť zobrať aj dnes... no ešte že som na nej do 3tej v noci makala a chýbal už len nápis a kvietky okolo a deti spali 🙂

mrka2
20. júl 2012

caute dievcence, ako sa mate? 🙂 pridavam svoju torticku.. clovece, to auto mi dalo zabrat...neznasam robit auta 😠 😝 a aj tak vyzera 😝 moj prvy pokus o toto auto mi manzel zhodnotil,ze vyzera ako bicykel,ale ze toto uz je lepsie 🙄 no este ze ho mam 😀 to je auto z transformers.. bumblebee

aduskatt
20. júl 2012

@lussy23 dakujem

pipka
20. júl 2012

@simasa moooja ja len na rychlo uplne ze odveci z chalupy...nemam cas vsetko citat, takze sa absolutne neorientujerm....ale akoze suhlasim so vsetkym, nema problema s nicim, aj do "banku" dam co len poviete ale odtial tiez chcem len nieco KRAAAAAASNE 😀 😀 😀

a co sa menoviek tyka kludne vyrobim, len mi do IP potom napiste mena a ja vas onalepkujem ak sa uz niekto iny medzicasom neponukol 😀 😉

dadka212
20. júl 2012

@lussy23 ďakujem moja 🙂 a ano babika je ozajstná barbie, je strčená do torty a šatky má z poťahovky

dm1
20. júl 2012

kocky lucim sa na tyzden ideme na dovolenku do demanovskej doliny tak vam tu aspon po tych dievcenych inspiraciach supnem par pre chlapcov 😀 . Nech vam to dobre pecie kocky 😵

dm1
20. júl 2012

ej sa mi tam zamotala aj dievcenska. ale kukam ze som vam to riadne vytapetovala mate co listovat 😀

maca77
20. júl 2012

@dm1 jéj krásne inšpirácie ... my odchádzame zajtra do Lipt. Jána 😅

levandulka3
20. júl 2012

@daducha čo je to ten celshapes? 😖

ajka82
20. júl 2012

@mizulienka dakujem 🙂
dakujem baby za paci sa mi...uz len dve tento vikend, futbalove... jedna sa chladi, len musim konecne baby odpratat do postele 🙄

pristela
20. júl 2012

babyyyyy ☹ ak z tohto bude 3D Thomas , ktory sa bude podobat a nerozpadne sa 😕 a ak sa trafím aj do váhy 😕 tak vám už urobím do swapu absolutne vsetko dla vasko zelania 😀 😀 😀 umíííram 😅

dm1
20. júl 2012

@levandulka3 to su take plastove formy rozne vzory ja mam tuto aj daducha a bojujem s nou statocne a zatial odolava 🤐 http://www.sugarart.sk/forma-ornamenty-scrolls-...

dm1
20. júl 2012

@pristela neboj zvladnes to verime ti 🙂

dadka212
20. júl 2012

@pristela no ja práve robím agenta finn mcmissile a teda nepodobá sa ešte vôbec, som zvedavá keď ho potiahnem 😝 ja proste milujem automobily, vlaky, lietadlá a iné torty pre chlapcov 😝

dm1
20. júl 2012

jej baby aha ake krasne stare pismo na nejaku knihu este som nevidela take v listach len patchwork http://www.sugarart.sk/lista-vykrajovacia-abece...

pristela
20. júl 2012

@dm1 ooo , to vypada super, ma aj male? len ta cena 😖 ked si vezmem zeby som chcela aj male 😖
@dadka212 joj nieco hovor, ja taky tak , zboznujem mechanicke torty ☹ drzim palce !!!

dm1
20. júl 2012

@pristela no on ma dost drahy e-shop.... je to novinka tak mozno preto ta cena a male som tam nevidela

dadka212
20. júl 2012

@pristela dík aj ja tebe 😀

dadka212
20. júl 2012
pristela
20. júl 2012

@dadka212 oo, to znie uz lepsieeee 😅 😅 😅

dm1
20. júl 2012

@dadka212 super nechapem ze som na to este nikde nenatrafila sak ja dost brazdim e-shopy ze co nove 😀

dm1
20. júl 2012

kocky mate niekto tortomaniu u vas v meste a idete na stretko? by som nieco asi vzala

dadka212
20. júl 2012

@dm1 ja som to asi pred 2-3 týždňami videla v tortomanii dali novinky na FB, len akosi sa mi to nehodí na torty čo robievam, asi by som to ani nevedela prečítať 😀

dadka212
20. júl 2012

@dm1 mne tam chodieva sestra brať, ak chceš písni mi kúpim 😉

dm1
20. júl 2012

@dadka212 sak ani mne sa to nehodi ale co ked raz 😀 😀 😀. a super pokukam co by som chcela a potom napisem pred stretkom 🙂

broucek2
20. júl 2012

dnes jsem si udělala radost a koupila tyto krásné knihy http://www.dortisimo.cz/eshop/literatura/1992-k... a http://www.dortisimo.cz/eshop/literatura/2063-k...
Jsou fakt super i s postupy

dadka212
20. júl 2012

@dm1 oki potom písni ak niečo budeš chcieť 😉

levandulka3
20. júl 2012

@dm1 ďakujem za vysvetlenie, ozaj pidi vzory 😵 😵

ajka82
20. júl 2012

@dm1 napis mi co potrebujes, ja pojdem isto este aj teraz do tortomanie, lebo potahovka dochadza 😉 takze kludne mozem doniest, dokonca este v auguste ti to mozem, lebo pojdeme este na tyzden na prazdniny k nasim 😉 a mam pre teba male srdiecka 😉