Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
28. júl 2012

@mia114 nadherna!!!!!!!

njonja
28. júl 2012

@daducha 😲 😲 😲 kraaaaasna!!!

maya30
28. júl 2012

@dajna11 jasné že nevadí, som rada 🙂 dakujem

dajna11
28. júl 2012

@mia114 krásne,tie šatičky prosím ťa na to máš silikonovu formu či si robila ručne?

mia114
28. júl 2012

@njonja dakujem
@dajna11 dakujem, to som robila rucne 😅

vlada111
28. júl 2012

@mia114 krásnučká

levandulka3
28. júl 2012

@vlada111 dakujem, vlastne si ma inšpirovala ty tvojimi orchideami, objednala som si tú vykrajovačku a ozaj je dobrá musela som ju hned vyskúšať 😀

mia114
28. júl 2012

@maya30 kraaaasne torticky, s tym autobusm super, ten autobus sami moc paci, z coho si ho robila? budem urcite piect mojmu drobcovi na narodky s autobusmi on ich miluje tak si urcite vezmem inspiraciu na ten autobus 😉

vecernicci
28. júl 2012

@lokalistin já vždycky něco vidím, strááášně se mi to líbí, musím to mít, protože bez toho nemůžu žít, jak říká manža 😉 a pak mi to nejde 😝 a jsem akorát naštvaná 😀

vlada111
28. júl 2012

@levandulka3 jéééj to som rada, že je dobrá? Ja som veľmi spokojná, aj s jej cenou 😉

lucula73
28. júl 2012

@levandulka3 prosím ťa a aká je to vykrajovačka na tú orchideu?aj ja chcem skúsiť 🙂

a ďakujem za všetky laiky 😉

kočky nemáte náhodou na inšpiráciu tortičku.....pre dvojičky na jeden rok?chlapec aj dievčatko,akosi som nič nenašla,alebo neviem hľadať 😕

aduskatt
28. júl 2012

moja dnesna............a konecne som dosiahla na 22ke 3 kila🙂)svetly korpus, pribinakovy krem a vlastnorucne zbierane drobne ovocie.maliny, cernice, biele ribezle, cervene ribezle, cierne ribezle

miciatko
28. júl 2012

babeny mate neake inspiracie na torty smoulove???, dakujem

dadka212
28. júl 2012

@miciatko ja nemám ale daj si do googlu the smurfs cakes a vyhodí ti niektoré dosť pekné 🙂

aduskatt
28. júl 2012

dievcence, davate foto na FB skor ako odovzdate tortu objednavatelovi? (chodieva na FB)

pipka
28. júl 2012

@aduskatt ja ano..ak stiham 😅 bo vacsinou uz chcu dopredu vediet aka je..od zvedavosti nevydrzia 😅 😀
ak mi niekto vyslovene nepovie, ze ju tam nechce..ale to sa mi este nestalo 😉

dadka212
28. júl 2012

@aduskatt ja dám, ale zas nie že dokončím tortu a trasem sa aby som ju hneď zavesila na net 😀 ak mám čas dám ak nie nedám....akurtá ak ma niekto požiada, že nech ju dám neskôr aby to nevideli tí ktorí ju majú dostať tak nedám 😉

aduskatt
28. júl 2012

@pipka tak to tam supnem🙂

aduskatt
28. júl 2012

@dadka212 tak ja ked uz davam sem, tak to dam naraz, aby som potom nemala chaos, kde som dala, kde nie🙂

pristela
28. júl 2012

@miciatko ja mam ulozene taketo šmolkové 😀 len mne to nikto zatial nechcel ☹ ☹
strasne sa mi pacia tie muchotrávkove 😵 😵 😵

pipka
28. júl 2012

@aduskatt supni 🙂 ja presne ako dadka pise, dam ak to nie je prekvapko..ale vacsinou ju tam aj tak davam len ked deti spia a to je uz zvacsa odovzdana 😀 lebo ja pri mojich dvoch tornadach nemozem nic...ani comp vytiahnut...nieto este kabel s fotakom 😀 😝 😅

pristela
28. júl 2012

@aduskatt ja isto nedavam , pretoze jedina uprimna reakcia ktoru vidim a pocujem je ked vidia tortu prvy krat a ja ich pri tom vidím , vtedy viem na mimike tvare ci je dobre ci zle 😝 ked chcu dopredu, presne toto im vysvetlim a zatial vzdy ustupili a pockali 😅

miciatko
28. júl 2012

@pristela dakujem krasne inspiracie
@dadka212 dakujem uz pozeram 😉

aduskatt
28. júl 2012

dakujem vsetkym za reakcie

reruna
28. júl 2012

Tak já smekám před všemi, kdo v tomto horku zase pekly, přidaly jste tu nádherné dorty!

@aduskatt @jakelina @larah dívala jsem se schválně v Lidlu na značku Pilos a fakt - co výrobek, to jiný výrobce, jen značka pořád stejná. U nás mají dokonce 3 druhy bílých jogurtů, ten, co nejčastěji kupuju, krémovitý, je vyroben v ČR ve Valašském Meziříčí, kde je jedna z našich nejlepších mlékáren, takže jsem si to pamatovala dobře, že je to český výrobek a že je kvalitní, ale další bílý jogurt - jakýsi vesnický, je vyrobený v Polsku, ten jsem zatím neměla, a minule jsem koupila balení 4 bílých jogurtů - to jsou ty vyrobené v Německu, jak už jsem psala, složení dobré, ale ty z ČR jsou fakt lepší chu´tově a jsou hustější. Takže fakt to chce pořád studovat ty etikety, koho by napadlo, že bílý jogurt Pilos bude mít 3 různé výrobce? Ty obaly vypadají stejně...

reruna
28. júl 2012

Prosím vás, kdo dělal Madagaskar nebo Lvího krále, dejte mi sem inspiraci. Je to sice až na září, ale už sonduju, co a jak....

aduskatt
28. júl 2012

@reruna a potom sa v tom vyznaj,........

reruna
28. júl 2012

@aduskatt zkus se podívat u vás a třeba zjistíš, že taky máte Pilos od nějakého slovenského dobrého výrobce 🙂

mia114
28. júl 2012

@reruna ja som robila taketo

lamps
28. júl 2012

@pristela Žanetka, neviem čím to je, ale aj mne sa teraz na tej poslednej takto super podarilo zarobiť MMF, normálne radosť robiť 😅. A tá tvoja torta je famooooooooooooooozna 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅