Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
8. aug 2012

@anibas kokos ja sa tu v kuchyni trápim a muž vzal deti a dža na Plaza Beach dikyyyyy

simasa
8. aug 2012

@anibas aj ja stéém 😀

pristela
8. aug 2012

@janula.h chcem sa zoznámiť s tvojím mužom !!!!! 😀 😀 😀

mrka2
8. aug 2012

@janula.h prekrasna!!!

bzucinka2
8. aug 2012

@vlada111 no to su presne tie peciatky, len tam su v baleni 4 rozne kusy 🙂
@mrka2 jasne zajtra pozriem ceny presne aby si vedela a napisem ti 🙂
@ikula2 stojan som nevidela a listy ti pozriem dnes alebo zajtra ale asi mali...

bzucinka2
8. aug 2012

tak baby popozerajte, ktora este chcete nieco z www.natortu.sk a ceny vam napisem za kolko to je a zajtra objednam ak este niekto nieco chce a vypichovace dnes pojdem este pozriet, ktora ste chcela co presne ceny 🙂

vera1132
8. aug 2012

@dm1 zajtra idem do mesta, tak sa popozeram, a ked nenajdem, tak by sme sa niak dohodli? 😉

janula.h
8. aug 2012

@pristela príď a poriešime 😝

simasa
8. aug 2012

Tak toto som stvorila pre tu moju neterku

ikula2
8. aug 2012

@simasa krasna, aka bola vysoka?

simasa
8. aug 2012

@ikula2 To je len mala torticka. Najvacsi priemer je 18 cm, vyska 20 cm.

abriela
8. aug 2012

@bzucinka2 este mam otazku a na kt. poschodi je ten sikmooky? 😀
Maju tam aj abecedu?
@janula.h tak ty si ale sikovna. Krasne torty.

andrejecka
8. aug 2012

@simasa nádhernááááá 🙂

vlada111
8. aug 2012

@bzucinka2 pokukáme, si poklad 🙂

vlada111
8. aug 2012

@simasa krásna, origoš, super!!!!

pristela
8. aug 2012

Holky nemate inspiracie na svadobku bielo zlatu dvojposchodovu ? jednu uz mame vybratu, ale keby náhodouuuu 😀

Inak baby, že tato objednavka na svadobku, taka mala 5kg a ked mi povedala ze kde to budu mať 😨 😨 😨 😨 keby to nie moja kamoska tak to nevezmem 🙄 budu to mat v tom penzione kde mi rotiekli tu trojposchodacku slahackovu 😠 😠 tak som jej povedala, ze jej to tam radsej doveziem presne na cas priamo na stol, kedze je kamoska 😅 tak si urobime rodinny výletík 😅 😅

bzucinka2
8. aug 2012

@abriela abecedu som nevidela a je v suterne 🙂
@vlada111 tak sup sup a pis IP, tam ti potom hodim ake su ceny 🙂

abriela
8. aug 2012

@simasa tie pasiky na boku sa robia takym valcekom? Bol tu dnes na neho aj link.

anibas
8. aug 2012

@pristela fešák ten Janulah !!!! 😉 😉 😉 😉

anibas
8. aug 2012

@simasa prekrásna a ja že kto dával zahraničné inšpirácie 😅 😅 😅 😅 😅 😅

simasa
8. aug 2012

@andrejecka
@vlada111
@anibas
Dakujem babenky. Aj za liky.

@abriela ano s valcekom, ale neviem, ci sa dnes o tom hovorilo. Citala som, ze sa bavite o pomockach, len som nemohla najst ten zaciatok, z coho to vyplynulo 😀

simasa
8. aug 2012

@anibas Inac je riadne kriva, ale skusala som na nej nove veci (ked je to do rodiny) - zeesan a aj ten tvar. Ale vyrezat dva rovnake kuzele a potom ich spojit, aby to vsetko sedelo sa mi proste tak celkom nepodarilo. Pod tou vrchnou castou mam karton a stredom som cez cele davala vystuz 😝 som si to asi moc skomplikovala, tak mi treba, tela 😝

dm1
8. aug 2012

@vera1132 nie je problem

anibas
8. aug 2012

@simasa aký zeeasan si dávala ?

vecernicci
8. aug 2012

@rapunzel1 tady je receptík, ale já nevařím tak dlouho, max čtvrt hodiny a do marcoše stačí 😉 😉 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t...

pristela
8. aug 2012

@anibas jaj ani nepíš 😀 😀 😀 😀 nedrááždi 😀 😀

bzucinka2
8. aug 2012

@mrka2 no takze valcek stoji 6,4 a tie srdiecka 2 maju, ak chces kupim a potom poslem 🙂
@ikula2 nemali teraz ani brectan ani stojan ☹

ale mali piestikovy vypichovac ceresne a hrozna, motyle, ate kvetinky... a tie peciatky idem pofotit 🙂

bzucinka2
8. aug 2012

4 kusy za 2,30 😉

mrka2
8. aug 2012

@bzucinka2 juuj, parada... ano chceeem 🙂 vdakaaa

janula.h
8. aug 2012

@bzucinka2 aj ja aj jaaaa 😝