Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
15. sep 2012

@yamahafazer ja v albetu a klidne i tu jejich cerstvou, taky od kunina a megle a dobry Jedine co nebat tesco ta jeji. Tak byla hnusna.

dajna11
15. sep 2012

@lucula73 super je.....ja mám o týžden a už teraz mám bruchabôl

dadka212
15. sep 2012

@pipka ja som chutnala asi pred rokom zákusky americké, teda zo slovenských surovín, ale robila ich kočka z Californie a tie boli totálna grcka, presladené a také čudné, ja som si dokázala z každého len odkusnúť 😝 a tie torty aj vyzerajú také gumené tie korpusy, a tie "plnky" ani nehovorím

lokalistin
15. sep 2012

@ikula2 ja ten royal icing ani len zarobit neviem skusala som to a nejak mi to nevyslo 😀

bianca
15. sep 2012

@dadka212 ta kolkova je priserna.Po pravde ani ta tetovacia sa mi moc nepaci no vzadu za nou bola jedna s flmu Alica v krajine zazrakov a ta uz bola perfekt

aduskatt
15. sep 2012

@dadka212 tie plnky si dobre dala do uvodzoviek🙂

lucula73
15. sep 2012

@dajna11 ďakujem,no neni taká dokonalá,sa mi vobecc nedala potiahnuť,ten prvý tenký poťah,tak som ako tak maskovala tými uholníkmi,ale páčila sa im,tak to ma teší 🙂
@pristela z tej krabičky som padla na zadok 🙂

1katuska73
15. sep 2012

ahoj dievcata ,moja prva cokoladova torta,no co vam poviem zlata mmf sak to bolo vsade a o sebe ani nehovorim,je podla zelania tak dufam ze budu spokojny ,vahu som prešvihla o kilo .orechovy korpus,plnka coko+dzem,vaha 4,2 kg.

dadka212
15. sep 2012

@bianca nevšimla som si, ale kuknem....
@aduskatt 😀 som to urobila schválne, to sa ani nedá nazvať plnka 😝

aduskatt
15. sep 2012

@dadka212 no ved to...............to je maslovy beton..........si myslim

dajna11
15. sep 2012

@lucula73 no drž mi palce lebo aj ja som v nervoch z toho ako to potaihnem a aby to bolo pekné gulaté 😀

aduskatt
15. sep 2012

ty blaaaaho, aka kriva krabicka na prsten..............

jakelina
15. sep 2012

@1katuska73 krásná je.

pipka
15. sep 2012

@dadka212 ta tetovacia bola podla mna uplne hrozna 😅 😝 taka odflaknuta alebo ako to nazvat 🙄

aduskatt
15. sep 2012

5 cm korpus, 1 cm lepidla, sak to musi ostat stat v hrdle☹(

pristela
15. sep 2012

@ikula2 ono pri ciernej aj cervenej treba trosku pockat, obe sa farbia tazsie, zafarbis na tu sedu ako ty pises nechas odlezat a ona stmavne na ciernu , ta farba potrebuje prosto viac casu na rozlozenie tak isto sa chova aj cervena, ci sa pouziju na bielkovu polevu alebo s cerou na stencil ale aj v potahovke je jedno,prosto im to trva staci len vyckat 😅

lokalistin
15. sep 2012

@mariann2 to vsetko za jeden vecer? 😲 😲 😲
@pristela ja ranunkul milujem ale este stale som sa nan neodhodlala takze ta hneda je uzasna,tie cigy su uchvatne a vsetko tak presne porezane ja to fakt asi nikdy nepochopim jak to moze niekto dokazat
@miciatko wow velmi pekne
@ajaku pekne naaranzovane

mariann2
15. sep 2012

@lokalistin nie, za dve noci 🙂

dadka212
15. sep 2012

@aduskatt bohvie ako chutí to chutí, ale pri tom mini množstve to asi ani cítiť nebudú 😀
@pipka ja neviem tá tetovacia nebola zlá, tá krabička navrchu bola totálne odfláknutá, to by som nedala na tortu to jediné mi tam vadilo...
ale ak to majú byť torty od najlepších cukrárov v amerike, tak títo tam podla mňa nepatrili 😝

lokalistin
15. sep 2012

@mariann2 no aj tak ja by padla dole hubou

bianca
15. sep 2012

@pipka aj podla mna bola hrozna.Ani kriva ale skor nepodarena.

bianca
15. sep 2012

@1katuska73 uuuuuuuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Uz som pozerala a FB.Ako si docielila taku krasnu rovnu cokoladku?Nadhera

vlada111
15. sep 2012

@vecernicci juj to ti budem povďačná 🙂

vlada111
15. sep 2012

@pipka problém je v tom, že oni jedia celý život len gebuziny, tak tie torty im ešte pripadajú dobré 😉

vlada111
15. sep 2012

@1katuska73 krásne rovnučká 😉

lokalistin
15. sep 2012

baby ja tak rada pozeram albumy ,kde je vidiet ako sa clovek pomaly zdokonaloval -no niektor e boli perfektne od zaciatku
inak klobuk dole pred vsetkymi to co tu v poslednej dobe davate uz je upne iny level

miciatko
15. sep 2012

@yamahafazer ja kupujem v lidli alebo v kauflande, inak tam maju najlepsiu kyslu smotanu aku poznam

bzucinka2
15. sep 2012

ono tie torty musia byt aj nejake lahke, ved tu so zemegulou ako bola vysoka a baba ju v pohode niesla, ja som robila 5 poschodovu a museli ju niest 2 chlapi... 🙂

miciatko
15. sep 2012

@1katuska73 krasna je a to sa ti ako podarila taka krasne hladka a rovna ??

peroli
15. sep 2012

že já na ten pinťák zase lezla.. 😅 😅 🙄 😀 😀