Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
19. sep 2012

@zdenallicka 15,5-29,5 cm, výška 7,5 cm 😉
@jakelina jasnačka, beru je oba s sebou, mám toho plnou krabici po 12 baleních sušených mlík 😝 😝 ještě, že má @florentina kombíka 😀 😀 😀

jinak holky, technická, berete si s sebou povlečení, nebo spacák?

jakelina
19. sep 2012

@vecernicci já jsem právě myslela, že všechny ty formy koupila florentina. Já si tu jednu vezmu a druhou tam určitě udáš.
No to by mě taky zajímalo, ale snad nám tam dají povlečení ne??? 😲 😲 😲

vecernicci
19. sep 2012

@jakelina no právě, že na některých chatách dávají, jinde ne, tak jestli si nemám vzít pro sichr spacák 😕

eliska22
19. sep 2012

@vecernicci no ja si neviem predstaviť, že by som mala trepať vlakom aj povlečenie 😝 nejako sa vyspím 😀
ja práve kvôli tomu ani nepečiem nič, beriem len nutné veci aby som to všetko odniesla 😝

jakelina
19. sep 2012

@vecernicci Já beru jenom nějaké přezůvky, jedno triko na převlečení, kdybych se zašpinila a něco na spaní. Jinak se mi nic nechce tahat.

vecernicci
19. sep 2012

@jakelina já taky beru jen jedno tričko, pyžamo, ručník tepláky a plnou bednu pomůcek 😀

dadka212
19. sep 2012

@vecernicci
@jakelina ja tiež dúfam, že tam nejaké paplony budú 😅

inak kolko toriet sa tam berie? ja neviem či mám zobrať, idem vlakom do BA a neviem ako to unesiem ak nezoženiem ten prenosný plastový box 😝

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 však nemusíme jít spát ne 😀 😀 😀

jakelina
19. sep 2012

@dadka212 večernice bere, pristela, já myslím že stačí ne??? 😲 😲

jakelina
19. sep 2012

@vecernicci vidíš ručník, zapomněla jsem, že se budu i koupat 😀 😀 😀

zdenallicka
19. sep 2012

@vecernicci Máš odkaz na ten ráfek?

eliska22
19. sep 2012

@jakelina veď s tým počítam, že možno zaspím aj niekde na gauči alebo postojačky 😀

vecernicci
19. sep 2012

@dadka212 já beru jeden naplněný a tam ho ořežu a dotvaruju a když jedem autem, tak se hlásím, že vezmu ruční šlehač, ať to nemusíte tahat busem a váleček a podložku na válení marcoše mám vzít taky? váleček mám jen dřevěný 😝

eliska22
19. sep 2012

mňa by zaujímalo, ako to bude so stravou, vôbec neviem čo zobrať, bude sa každý o seba starať predpokladám, či ako?

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 já jsem tak nachlazená, že usnu asi i na záchodě. 😀 😀

vecernicci
19. sep 2012

@zdenallicka tahle to je, ale je za 119 kč a mám pro tebe ten váleček na proužky 😉

dadka212
19. sep 2012

@vecernicci ja tiež drevený používam 😉 no hádam nič nebude chýbať 🙂

eliska22
19. sep 2012

@jakelina ja tiež a najhoršie je, že dnes už aj malá začala sopliť, tak dúfam, že to nebude nič horšie 😔
ale mňa zaujíma napr. káva ja beriem celú zrnkovú, alebo ako s chlebom ......a tak podobne 😝 😝 😝

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 je tam domluvená pizza a párky a každá něco vezem na jídlo. Ale já třeba vůbec neberu žádné pečivo, jenom nějaký oplatek do auta a jablko nebo banán.

pristela
19. sep 2012

@jakelina @dadka212 tortu berie @vecernicci, danka @dm1 a ja tu marlenku bez valkania , len nech sa danka s vecernici dohodnu prichute nech nejeme tu istu 😀 😀 😀

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 já vezmu čaj, když ty kávu. Pečivo netuším, tak můžu vzít já celý chleba pokud tam není zajištěno.

dadka212
19. sep 2012

@eliska22 kúpia sa párky, objedná pizza a inak neviem čo budeme jesť 😀 asi torty 😅 a cookies od @vecernicci 😎

eliska22
19. sep 2012

@jakelina no a tá pizza sa ako objedná tam? a vie niekto či sa tam dá objednať a kde?

jakelina
19. sep 2012

@pristela pchhhhhhhhhh, že párky a pizzu, než sníme ty dorty, tak to slané už jíme i bez chleba ne 😀 😀 😀

vecernicci
19. sep 2012

@jakelina já jsem dneska taky začala frkat, tak doufám, že se z toho do soboty vylížu 😝
@eliska22 my se cestou stavíme na oběd a tam jsme říkaly, že se objedná pizza a beru s sebu upečené cookies a slané sušenky sypané oříšky 😉 a asi vezmu nějaký chleba a něco na něj s sebou, se nějak podělíme 😀

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 ano je to objednané, že to tam snad dovezou, přesně nevím. 😢

eliska22
19. sep 2012

@jakelina tak idem zbaliť tú kávu, aby som nezabudla a teda dnes som ti kúpila aj ten zlatý klas 5 ks, tak keď mi dáš kúsok chleba ja ti dám ten klas 😀 😀 😀

vecernicci
19. sep 2012

@pristela já beru celou světlou a višňovou marmeládu 😉

dm1
19. sep 2012

kočky inak dnes maslo - kaufland za 95 centov, pudiny dr.oetker vsetky 50% akurat som potrebovala na kokosovy krem 😎

jakelina
19. sep 2012

@vecernicci tak chleba neber, vezmu já. Na snídani vezmu čaje a můžu i kávu, ale myslím někdo psal, že kávu bere. Myslím pipka.