Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
25. sep 2012

@mizulienka ja by som robila určite tú menšiu. Toho sa neboj 😉

vlada111
25. sep 2012

@mia1111 a nie je to dagie s čarovným albumom?

lamps
25. sep 2012

@eliska22 že by? torta bola vymyslená tak na rýchlo nič iné ma nenapadlo, keďže je ako darček pre profesorov od žiakov, chcela som, aby bola taká svieža, veselá a zároveň decentná 😅 😅 😅

@aduskatt aj bez dovolenia 😀 😀 😀

@pipka ja som ju ukazovala, len si asi nebola v dosahu 😀 😀 😀, ale uznávam mala som viac vykrikovať a ukazovať ju, je krásna, veľmi 😅

lamps
25. sep 2012

@mia1111 ten je krásny 😅 😅 😅

pipka
25. sep 2012

@lamps asi som akurat jedla...vtedy nevnimam 😀 😀 😀
alebo som nastavovala uz samospust 😀 😅 😀 aaaalebo fotila ine swapiky 😀

lamps
25. sep 2012

@pipka no veď to sú všetko veľmi dôležité veci, pri ktorých sa netreba nechať vyrušovať 😀

lawli
25. sep 2012

Inak baby super fotečky zo stretka...bolo vám tam isto super... 😵 😵 😵


@zuul @mamina1978 presno podľa toho som robila ja svojú prvú tortičku a potom ešte 4-tú tortičku 🙂
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4731625...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4731630...

jper
25. sep 2012

Fakt nikdo neví kde by se na českých e-shopech daly koupit tyto číslice? Ze slovenska je to poštovné šílené. Prosím!!!!

dajna11
25. sep 2012

tak moja prvá lopta,hned na piatok mám futbalku mna picne,ako mi toto liezlo na nervy lepiť 😀 😀 ....to by mala byť volejbalová 😀 😀

dajna11
25. sep 2012
lamps
25. sep 2012

@eliska22 to prasiatko je bombové 😅

blcha
25. sep 2012

@eliska22 no dik dve hodiny modelovat to prasa radsej jej supnem teda na tortu nieco jednoduchsie a prasa dostane zive 😀 😀

janula.h
25. sep 2012

@mia1111 ňam mňam BObík roztančí Tě s kamarády mňam mňam Bobík .... 😀 my sme na tom tiež fičali 😝

dada2007
25. sep 2012

baby, nemáte náhodou uloženú nejakú svadbonú-jednoposchodovú.......a takú s tým výkrojom vpredu? že tam je priestor na kvety....závoj.........dakujéééééééééééééééééééééééém 😵 😵 😵 😵

lamps
25. sep 2012

@janula.h aj moje babule na tom fičia 😀

matamisi
25. sep 2012

ahojte...prosim o radu....pred par dnami som tu na nete pozerala video ako sa modeluje pes,boly to dva diely a teraz ho uz neviem najst...chcela som ho dnes spravit a uz ho tu dve hodiny hladam a nic 😅 prosim ak niekdo mate ulozene poslite mi nick...prosim... 😉

bambula1307
25. sep 2012

@lamps jaj, ze nepodariii..sak taka krasna knizkaaaa ..juj cap malej po zadku 😀 . Minie nadherna..anibas sikovnica velika.
Zenusky, krasne fotky ste dali, muslelo byt super, zavidim vam ..ach dobre by mi padlo, vypadnut z domu. Nabuduce prism niekde blizie BA..koli mne ;D.
Idem este pokukat znovu fotky zo stretka.
Marketka asi robila toho srnceka 🙂. Danka s cokoladkou a krajkami 🙂. pristelka krabicu, xichtik ;) a uz neviem,tolko tam toho bolo 😀
Tato diskusia nadobudla pre vas iste iny rozmer, ked sa poznate osobne 😎 😉 .
Ja tu mam tetu z kanady na mesiac, tak asi zase nebudem mat moc casu na citkanie..ale snad sa mi obcas podari 🙂

eliska22
25. sep 2012

@blcha no stále som nebola spokojná s tvarom, tak som stále začínala odznova 😝 a teda nevyzerá lepšie ako ten môj prvý pokus 😀

lamps
25. sep 2012

@bambula1307 to tá slečna len reagovala na to, že ja som jej povedala, že sa budem snažiť, aby bola ona aj spolužiaci spokojní. A asi ma chcela ukľudniť, že veď keď sa nepodarí, nevadí .... 😀 😀 😀

nika1985
25. sep 2012

baby nemate nejake inspiracie na muzske telo od ramien po boxerky.Hladam a nasla som len take otrasne

micmo
25. sep 2012

@mamina1978 Dekuji za navody, vypadaji moc hezky nejspis neco z toho vyuziju.. A gargamela snad zvladnu koukala jsem na nej a nevypada az tak strasne.. 🙂

bambula1307
25. sep 2012

@mia1111 nadhernyyyyyyyyyyyyyyyy bobiik

nika1985
25. sep 2012

@mia1111 krasny je a ja ze odkial mi je taky znamy ten chlapcek mi na nom tiez frcime 😉

mia1111
25. sep 2012

@vlada111 - no neviem, mal to byť Bobík 😅 . Dagieho nepoznám, aj som googlila a nič mi to nenašlo 😒 😅

Baby, dík, tak som rada, že ste ho spoznali, tak snáď aj ten 3-ročný chlapček uhádne, kto mu sedí na torte 😀 😵

mariann2
25. sep 2012
mizulienka
25. sep 2012

baby znova potrebujem radu, ale tentokrat nie ohladne torty, ale iba modelovania 😉
znama bude mat narodky a chceme ju s kamoskami potesit, teda kamosky vymysleli, ze ja nieco vymodelujem 😀
co by som take mohla vymodelovat, staci nejaku prkotinku, co potesi 😉 dakujeeem

jakelina
25. sep 2012

@mizulienka a nějakou kočičku 😉 Jako že je kočka. 😉

janula.h
25. sep 2012

@mia1111 Dagie Dagi všude jako doma je Dagie Dagie ten si vyhraje 😀

janula.h
25. sep 2012

@mizulienka malinkú mini kabelkuuu

katkossko
25. sep 2012

@bzucinka2 Aj ja mám inšpiráciu z netu..............................., ja mám uložené takéto 😉