Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
6. okt 2012

@vecernicci Dobrá, pak mi teda napiš, kolik a akam poslat, ju? 🙂

reruna
6. okt 2012

@makmitka33 citronka je citronová šťáva, prodává se ve žlutých plastových lahvičkách v každém obchodě s potravinami

janula.h
6. okt 2012

babkyyyyyyy poraďte nejakú peknú s Rapunzel 🙂 vďaka len nie s tými vežami to nedám 😀

majoslava
6. okt 2012

Baby!! Krasne!! Pečiete aj na objednavku??? Ja by som chcela takú väčšiu pre muža (30) a malého (1rôčik) piecť nestiham, kedže nas z nemocnici pustia len na par dni domov ☹

lawli
6. okt 2012

@vecernicci Ahoj ,tak na posledných tortičkách som použila pár veci od teba ...sa teším aj na ďalšie 😵 😵 😵 ...ďakujem 😉

jakelina
6. okt 2012

@aduskatt někde jsem četla, že se dá do MMF přidat sušené mléko a ono to tak spojí, nemáš náhodou doma?? Nevím jestli dělá bílou, tak asi zase budeš muset bělit. 😝

anibas
6. okt 2012

@simasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
6. okt 2012

pridávam moju prvú spidermanovskú......a jedinú tento víkend....... 😉

dada2007
6. okt 2012

@pipka zlatko a tebe dakujem za info, že v dvojke je postup na spidermana........moc mi to pomohlo 😵 😵 😵

anibas
6. okt 2012

@ankalv1 ja vyvaľkám na tenko pásik hmoty ,nechám ho na linke oschnúť cca 30 min. a potom vykrajujem písmenká, odoberiem zvyšnú hmotu a dám do mrazáku na 5 min., vyberiem a lepím na tortu - používam PDT 😉 😉

aduskatt
6. okt 2012

@jakelina tak to nemam ani nahodu☹

anicka87
6. okt 2012

Kocky ja ze malemu spravim tortu na 1 rok, ale ako tak kukam vase fotky tak asi kaslem na to a dam ju niekomu urobit 😀

adrika202
6. okt 2012

@ankalv1 ja nechavam vyvalkanu hmotu oschnut chvilu a aj pismenka ked ich vyrezem necham este oschnut a az tak ich davam na tortu 🙂 🙂

lokalistin
6. okt 2012

@janula.h z netu jedna aj s vezickou

anibas
6. okt 2012

@anicka87 každá sme raz začínali - a ked sa rozreže - tak čo tam po kráse !! 🙂 🙂 😀 😀

dada2007
6. okt 2012

@janula.h ja chcem malej spraviť s rapunzel.........o mesiac má narodky...... 😉 len čakám, kým to mladá slečna odobrí 😅 😉

simasa
6. okt 2012

@vecernicci sa necudujem, ze mali su hyperaktivny, ved aj ty si 😀 😀 😀 to je moj postreh zo stretka, ty nemas v zadku vrtulu, ale hned dve 😀 😀 😀

mrka2
6. okt 2012

@anicka87 najlepsia a najkrajsia je vzdy od mamicky!!! to je jedno ako bude vyzerat 🙂

broucek2
6. okt 2012

@vecernicci to mi povídej, naskládala jsem si na netu do košíku jen to, co "nejnutněji" potřebuji a mám to za cca 2 000,-

pralinka25
6. okt 2012

@mizulienka prosim ta aku mas vykrajovacku na pismenka co mas na tych poslednych detskych foto tu?

mariann2
6. okt 2012

ahojte kočky, hodím niekoľko mojich tohtotýždňových, to žlté trojsrdce bolo chabý pokus o kopírovanie andrejkinej margarétkovej, hold, musím sa zmieriť s tým, že maľovanie na tortu mi nejde a navyše namaľovať niečo na PDT no horor 😝

lucikan
6. okt 2012

ahojte zienky, idem sem po radu, myslim ze my tu skor poradite, ako priamo v teme na alergiu na mlieko, lebo potrebujem radu celkom urgentne, chladne mi uz krem 🙂 robim torticku na zajtra, nic velkolepe, ale kedze som sa tento tyzden dozvedela ze syn nesmie nic mliecne, tak padli vsetky plany na krem do torty co boli a robim teraz pudingovy z ovseneho mlieka. No ale problem je, ze mne to pride uplne blee, uz sa to chladi a ja rozmyslam cim to vylepsit tak sa chcem spytat, ci nahodou neviete, ak peciete niekedy pre tych, co mlieko nesmu, mozem pouzit tieto dve suroviny: kupovane gastanove pyre a polevu de luxe kako od dr.oetkera? Ani jedno nema v zlozeni uvedene mlieko, ale bojim sa toho skryteho, susenych somarin a podobne. Studujem si tuto temu iba par dni, co o diagnoze viem a mam v tom este chaos...do toho moje narodky a o tyzden synove, a uplne padli tortove plany co boli. Na tej mojej dnesnej torte az tak nezalezi, ale je to taky trening na buduci tyzden, tam mi uz teda bude zalezat...Tak prosim ak viete ohladom tych dvoch surovin niekto na isto, ze su bezpecne, dajte prosim vediet. Mna inak ine kombinacie na to, aby ta torta aj jedla bola nenapadaju...

lamps
6. okt 2012

@mariann2 všetky ich máš krásne 😅 aj tie maľované 😅 😅 😅 a tie ruže... ach jáááj, ja budem trénovať, možno aj ja budem raz také vedieť 😅 alebo dáme kávu a budeme učiť jedna druhú 😀

eliska22
6. okt 2012

@lucikan ja som tiež mala takýto problém, dcéra tiež nemohla mlieko, kvôli ekzému, robila som tortu puding zlatý klas tiež s ovseného mlieka a malinami a nám to chutilo...ak v zložení nemáš napísané mlieko, tak si myslím, že by nemal byť problém 😉

mrka2
6. okt 2012

@mariann2 slnecnice naaadherneee 😵

eliska22
6. okt 2012

baby to čo mi robíte, veď s vami už neudržím tempo 😝 😝 😝 ledva už kukám na ten monitor, ale chcem pochváliť tortičky,
všetky čo ste pridali sú parádne 😵 😵 😵 , som sa pokochala a idem spať 😔

pipka
6. okt 2012

@dada2007 no sikulkaaaa, krasne si ho zmakla uplne jak ja 😀

dada2007
6. okt 2012

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si zlatááááááááááááááááá...........a už mám objednávku na dalšieho 😅 budúconedelného Tom a jerry zmenili na spidermana 😉

pipka
6. okt 2012

@mariann2 Bozinku ved su prenaaadherne, co by si este chcela? 😅 🙂 normalne do detailov prepracovane, naadherneee slnecnice...take raz aj ja chcem vediet, ked budem velka 😀