Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

marci2305
18. okt 2012

@bzucinka2 Ďakujem...Aj to mi napadlo..😀

mizulienka
18. okt 2012

@lucula73 ja mam recept aj s tou kyslou smotanou,len somsi nepamatala ake mnozstva a nepozrela som sito, lebo mi nesiel internet...boze snad sa mi nerozpadne, v lepsom pripade ju nebudu vediet rozkrajat 😕 😕

marci2305
18. okt 2012

@vlada111 Bóóóóže, táá svadobná s kvetmi nemá chybu.... 😀 🙂 Nádherná!!!

lucula73
18. okt 2012

@mizulienka myslím že to stuhne,však ono samo o sebe je dosť pevné,tá jedna smotaa nie je zas tak veľa 🙂

reruna
18. okt 2012

@mizulienka já dělám bez té kysané smetany

mishulle
18. okt 2012

tak kabelka zatím bez uch, zatím jsem celkem spokojená se svým dílem

mariann2
18. okt 2012

@micmo na fb som Marianna Olekšáková, kľudne si ma pridaj, tie víly čo píšeš nepoznám, odo mňa vždy chcú Zvonilku 😉

rapunzel1
18. okt 2012

baby v kaufe v PE maslo za 0,75 modré, palmarin tuším 0,47 a majú koooopu cukríkov bielych aj iných a dávajú balóniky, čo bolo pre mojich malých najpodstatnejšie a chodí tam šašo a je farebnýýýýýýý 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zz134
18. okt 2012

@dajna11 no to skusim, som zvedava. Dakujeeeem!

micmo
18. okt 2012

@mariann2 Dekuji, pridam 🙂

nika222
18. okt 2012

@mimcak na tú poťahovku som dala wiltontku ivory.

eliska22
18. okt 2012

@mizulienka neboj dobré to bude, budú sa zalizovať 😉

vlada111
18. okt 2012

@zz134 juj jasné, asi to nevidieť, ale sú tenulinké skoro ako papier. Mám špeciálnu hmotu na kvety a tá tvrdne super, tak mi držali aj také tenulinké.

vlada111
18. okt 2012

@dm1 Dani aj moje. Tá bitter lemon nebola dlho dostať, tak som bola rada, že ju mám a môžem ju použiť.

mishulle
18. okt 2012

dort pro sestru k 26, chyby má, tak snad bude aspoň chutnat, na přání čokokorpusě+čokokrém s nutelou

vlada111
18. okt 2012

@voskovaeva slimáčiky robila kamoška a je to cifrované kráľovskou glazúrou. Kvety sú robené každý lupeň osobitne a lepený.

mishulle
18. okt 2012

blbec jsem si pošramotila potahovku na kabelce, když jsem je sesazovala na sebe, naštěstí jsem si nerozmazala znaky, to by mě švihlo

patrikmisko
18. okt 2012

Baby, pridávam moju prvú poťahovanu tortu 🙂

patrikmisko
18. okt 2012

Bola pre moju dcerku Veroniku, už veľku slečnu, k 1. narodeninám 😀 😉 😀

denisak77
18. okt 2012

Baby potrebujem pomoc.Na budúci týždeň mám robiť darčekovú krabicu s otvoreným vrchnákom štvorcovú a neviem z čoho spraviť vrchnák.Raz com robila z perníkového cesta ,ale mi zvlhol a nedržalo to,musela som to kadejako podopierať,našťastie to bolo susedke tak sa to nemuselo prevážať.Napadla ma burizónová hmota,len som s ňou ešte nerobila a neviem ako to drží tvar a do akej mieri to ztuhne.Neviete niektorá poradiť,aj vlastné iné skúsenosti s krabicami,je to dosť náročná zákazníčka.Vopred ďakujem.

mia114
18. okt 2012

ahojte
znova ste napiekli kraaasne torticky 😵
mna caka zajtra torta s tym pudingovo maslovym kremom, tak snad s aten krem podari.
idem si vas trosku precitat, nech sa daco nove zase dozviem a zoberiem si inspiracie 😉

mia114
18. okt 2012

@vlada111 uuuuzastna torta,kvety nadherne 😵

patrikmisko
18. okt 2012

aj ja tu beriem inšpirácie, a tiež cenné rady, babule dakujem 😉 🙂 😉

svetielkoand
18. okt 2012

Tak moja stvrta torticka 🙂

mia114
18. okt 2012

holky, som si teraz kupila 14kg smartflexu , ze aby som nemsula ist znova nabuduce, snad ho miniem 😅 😝

patrikmisko
18. okt 2012

potrebovala by som inšpiráciu na tortu bowling, môžem vas poprosiť o nejaku fotečku? 🙂 Budem veľmi rada, nakolko ju budem robiť už zajtra pre moju mamu, velku hračku bowlingu 🙂 😉 🙂 dakujem 😵

lawli
18. okt 2012

@patrikmisko http://www.google.com/search?num=10&hl=cs&site=... skus kuk možno sa ti niečo bude páčiť... 😉

lawli
18. okt 2012

@denisak77 ja by som ju robila ,tak ako robím čelo na posteľ iba s poťahovky (ja používam MMF) , tiež som raz na čelo použila naplnené tortové oplátka a tiež to trochu navlhlo...ale našťastie až po svadbe...kebyže pršalo počas svadby tak neviem neviem ...

mishulle
18. okt 2012

holky pomoc, začíná se mi v lednici rosit, karton nemám, dala jsem tam utěrky, co ještě?

patrikmisko
18. okt 2012

@lawli dakujem 😉