Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

boldy
24. júl 2010

@alionuska nie nesprdla, len mi to hrozne bilo do oci 😉
@janulabj super pifco, co sa nedarilo 🙂
@domika9 na 2. tortu super je pekne kvetinky
@sylvia75 tak svadobna je krasna

benjik
24. júl 2010

@sylvia75 bzucinka2 nádhera,mě se u vás obou líbí to srdce.
@janulabj to je natočené z pípy? krása
@domika9 taky pěkná, zajímavá kombinace barev

domika9
24. júl 2010

dakujem ste zlate 🙂

janulabj
24. júl 2010

joj baby dakujem za pochvalu,nedarilo sa,krive bolo,hrbolate,ručka sa zlomila,je polovična....a nevzala som za neho nič,bolo pre frajera mojej sesternice,a teraz lutujem že zadarmo,tolko som sa s nim nazlostila 😝

domika9
24. júl 2010

@janulabj ved je pekne a z čoho si robila tu penu ?

janulabj
24. júl 2010

@domika9 šľahačka 🙂

domika9
24. júl 2010

a netopí to mmf ?

janulabj
25. júl 2010

no neviem 😀 😀 😀 ale pre istotu som im odporúčala ju čo najskor zjest 😝 neviem ešte sa neozvali,potom dam vedieť 😀 😀 😀

alionuska
25. júl 2010

@vinka ved tak som to robila..pozrela som na nete nazov,a bolo tam aj s "y"...ale to tiez tam pridal asi taky inteligent,ako ja! 😀 😀 😀 kaslat na to... ja som bola uz taka unavena,ze som nad tym ani nepremyslala... 😝 😝
pohoda.
Idem robit na utorok tu masakrovu-s ocami a zubami a larvami..,co sme tu rozoberali... 😀 😀

@sylvia75 to zelene srdiecko a svadobna -kraaaaasne!!!
@bzucinka2 a tvoje modrucke srdiecko s babatkom je tiez krasne!!!!
@janulabj a pivo-nema chybu!
@domika9 pekne si to zamaskovala...super!! len tak dalej dievcence!!Ste snazive a tesim sa,ze vas to pecenie tak chytilo!! 😀 😀 😀

vinka
25. júl 2010

@alionuska tak na totu sa teším šialene. 😀 😀 😀 😀 Pána aj ja by som chcela takú.Aj som premýšlala,že ako by som ju robila. 😀 😀

lussy23
25. júl 2010

alionuska, sylvia - nádherné sú tie torty.
Aj to pivo je krásne, už neviem, kto ho robil.

bzucinka2
25. júl 2010

@vinka dakujem za pochvalu od vas ma to nesmierne tesi 🙂
@janulabj na foto nevidiet ziadne hrboly, je krasny 🙂

bzucinka2
25. júl 2010

@benjik dakujem si zlata 🙂
@alionuska dakujem pochvala od teba to uz je nieco, velmi sa tesim, ze sa ti paci 🙂

anibas
25. júl 2010

čauko cukrárečky - kráásne torty ste napiekli
ja som mala hektický týždeň - chrbát si necítim - prvé 2 som len poťahovala pre susedku, bola to taká prezentácia MMF - ostatné už sú komplet moje

henikav
25. júl 2010

ahojte babulky sikulky, zase ste pridali nadherne torticky 😉
anibas, ty uz zacinas vazne konkurovat alionuske, teda nikdy som nepochopila ako stihate tolko torticiek naraz a jedna krajsia ako druha 😉

anibas
25. júl 2010

@henikav ďakujem Heni a dúfam, že sa takýto týždeň nebude opakovať - bola to psychiatria ... 😝 😝 😝
Nechápem ako to Alenka zvládne takto ťahať celý rok 😨 😅

alionuska
25. júl 2010

@anibas ..ja som toho nemavala tak vela...a teraz sa to nejak rozbehlo!! Chvaaaaaalabohu! 🙂 😀 😀 😀
Ale ty si si tiez pekne zamakala,ako tak pozeram🙂 Sest a vsetky krasne!!! ..a ten kocarik si robila podla coho??Len tak z hlavy? Je krasny.... 🙂 🙂 🙂

henikav
25. júl 2010

no prave ten kociarik, nemas detailnejsie foto?? Fakt vyzera krasne

beruska2x
25. júl 2010

@anibas no naaadhera, fakt.. kocarek, auticka .. ty orchidejky jsou jak zive.. parada 😉

holky jak moc dobarvujete miminko z formicky, jen vlasky gelovkou nebo cele??? dik...

reruna
25. júl 2010

@anibas krásné dortíky, jsi moc šikovná a obdivuju tě, jak to zvládáš při třech dětech, fakt šikulka, ty autíčka jsou perfektní a ten s těmi orchidejkami - no nádhera

vinka
25. júl 2010

@beruska2x videla som aj akože oblečené v košielke a kraťaskoch.No bolo to fantastické. 😀 😀 Niesom si istá ale bolo to asi farbené. 😉

beruska2x
25. júl 2010

@vinka nee ja jen nevim jestli ho nemam nejak zlidstit 😉 navic nevim jeste jeste to bud made in holka nebo kluk.. tak to je tezke 😉

zdenallicka
25. júl 2010

Anibas, já čumím!!!!! 😲 No nádhera!!! Nejkrásnější je ten s kočárkem... 😵 😵 😵

vinka
25. júl 2010

Dáš kvietok do vlasom a je dievča 😀 😀 Zakriješ ho dekou a nemusíš obliekať 😀 😀

vinka
25. júl 2010

Zakryješ nie i 😀 😀 😀

vinka
25. júl 2010

@anibas aj mne sa najviac páčil ten kočiarik.baby neviete kde nájdem postup na košík pletený?Som sa rozhodla,že ho skúsim.Ked pôjdeme na Moravu 😉

vinka
25. júl 2010

@anibas tie písmenka čo sú lepené to su z vykrajovatka?Ja neviem tomu prísť na chuť. ☹ ☹ Mne to nejde ☹ ☹ vyzrad ako to robíš?mate tak krásne napísane a ja mám tak malé tie písmenka,že až. ☹ a trhajú sa mi. ☹ ☹ Mám tu modrú sadu

vinka
25. júl 2010

@benjik dík no som zvedavá či to tak šikovne pôjde aj mne. 😀 😀 Tiež chcem urobiť broskyne do košíka. 😉

benjik
25. júl 2010

@anibas krása,taky se mi líbí ten dětský a autíčka,ale i ostatní jsou vskutku nádherné.

Já jsem si dnes taky hrála: 2 mini slzy pro mé rodiče - s růžovou růži pro mámu k svátku,modré pro tátu k narozkám, srdce jen tak pro muže (ráno jsem ho musela dotvarovat punčovinou,muž mi z něj v noci užral 😀 ), mini hříbeček asi 15 cm pro babi pro potěšení. No a dort ve tvaru růže pro mě k svátku, jen se mi potrhal,jak jsem od něj musela odběhnout k malé.