Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
28. nov 2012

@pipka uz som skusala vsetko a nejde to, je to v takom divnom formate 😠

pipka
28. nov 2012

@daducha jaaaj no tak tam je chyba, ze aj ked to stiahnes, tak sa to sem neda vlozit ak foto nema priponu j.peg ale inu...no v tomto byti vedel poradit mm, aaale nie je doma 😅 a ja uz viac neviem...na to mam jeho 😝 😀 😀 😀 on mi to vzdy preraba, ked potrebujem aj taku foto dakam pridat 😉

teda da sa to, aale ja to tiez neviem 😅 😀

uz jedine ze by si skusila vygooglit tu foto a hodila link na google, ak ti ju najde 😉

mrka2
28. nov 2012

@vecernicci tak toto je skoda jest! uzasne! to musela byt strasna piplacka...

pipka
28. nov 2012

@daducha nieco taketo? 😕

dm1
28. nov 2012

@daducha no ono to tvrdne tak rychlo zhruba ako aj bielkova poleva klasicka ak to urobis den vopred isto to stvrdne ak pred odovzdanim tak by to malo vydrzat ale ozaj som nic take neskusala este

daducha
28. nov 2012

@pipka no take nieco, len spodok je normalne potiahnuty hmotou a vrch vyzera ako z penovej torty

simasa
28. nov 2012

@daducha poslala som Ti spravu

daducha
28. nov 2012

No ja uz mam z toho dost,vyslaham si ja pekne nad parou bielka a dufam ze nepreslaham 😝 a 1x v zivote budem zdobit so zdobickou v sacku 😝 .to len bude sranda 😀 .
Dakujem babulky za ochotu ,ste strasne zlate 😵 .

Ozaj nechcete niekto zadarmo poslat tu kralovsku glazuru? Len jej konci teraz zaruka.ja ju absolutly nevyuzijem,pernicky nestiham ani tento rok 😅

simasa
28. nov 2012

Baby, tak toto je ta torta, co ma daducha robit:

woman04
28. nov 2012

@aduskatt to je škoda..nie ,aby niečo spravili pre šikovných ľudí 😒

daducha
28. nov 2012

@simasa dakovalaaaaa , si zlaticko 😵

simasa
28. nov 2012

@daducha Ja by som to mozno riskla s rastlinnou slahackou ale dat do nej poriadne zelatinoveho stuzovaca (za studena).

simasa
28. nov 2012

@daducha nie je za co 🙂

daducha
28. nov 2012

@simasa no len ci mi nerozmoci smartflex 😖 ,aby to nezacalo tiect ☹

daducha
28. nov 2012

no idem ja dumat do postele, uz na to nevidim.Dobru nôcku 😵

simasa
28. nov 2012

@daducha Na stretku v TN ju davali ako podklad pod potah na toho draka cerveneho. Dani @dm1 nemylim sa? Myslim, ze to bola len rastlinna slahacka vyslahana, nie?

simasa
28. nov 2012

Idem aj ja, dobru vsetkym.

woman04
28. nov 2012

@bambula1307 jaaaaj..Moni..aká provokácia...môžem potvrdiť ,že tie veterníky sú úúúúúžasnééééé 😉

dm1
28. nov 2012

@simasa ano bola to ta rastlina a bola pod celym potahom

woman04
28. nov 2012

@vecernicci to je aká nádhera.. 😉 😉

woman04
28. nov 2012

@pipka peknučká tortička,určite sa bude páčiť.. 😉

njonja
28. nov 2012

@daducha teraz ma napadlo- preco neurobis klasicky frosting, ako robia americania na torty? Vies z natierkoveho malsla a masla s cukrom?? S tym sa mala moze aj babrat a aj to drzi tvar.... Teda aspon kamoska to dava v jej cukrarni na carrot cake a je to pevne...

vecernicci
29. nov 2012

@dm1 a to budu mít v pátek ještě formičky na 3D zvonečky, zakázková výroba, pan Jánský z Pohoří mi je vyrobí a přiveze na adventní trhy k nám, takže je budu mít ještě bez poštovného 😉

sisix
29. nov 2012

@vecernicci juuu tak to je super. Mam pocit, ze jsem koukala na jejich strankky. Vyroba na zakazku, to je super. Uz se tesim na fotecky a fakt si sikovna baba. Ti poslu moje pernicky a zpet bych prosila uz namalovane. 😀

mizulienka
29. nov 2012

@vecernicci prenadherne mas tie pernicky 😉

evala777
29. nov 2012

@vecernicci nááádhernááá práca 🙂

lamps
29. nov 2012

Babuľky, poslušne hlásim - telíčko z nového jednorožca nepraská má dva dni a je v pohode, ale hlava, ktorú som amputovala tomu prvému jednorožcovi začína praskať, mňa asi trafí ☹ 😠 ☹ 😠. Najhoršie je, že vôbec netuším, čím to je ☹, ale myslím si, že hmota je nejaká chybná 😝

lamps
29. nov 2012

A od 1.12. som netuším na aký dlhý čas bez internetu ☹ 😢 ☹ 😢 a chystám sa do obchodu s cukr. potrebami a idem ukázať toho dopraskaného jednorožca ☹

dm1
29. nov 2012

@vecernicci juuuuj moja a aj chceeeeeeeeeeeeem 3D zvoncekyyyyyyyyyyyyyyyyy. Inak vcera si ma navnadila a isla som piect gulky ale vobec sa mi akosi nedarili neviem co sa dialo ale boli same capate ☹

lucula73
29. nov 2012

@dm1 ahojček,prosím ťa,ty si náhodou nerátala koľko vyjdú suroviny na jeden taký svietnik?stromček,kostolík,domček,s jednou sviečkou?ja som také teraz robila a chcú z roboty baby tiež a netuším,koľko za to pýtať,celkom zadarmo im to ne chcem dať,však mňa to stojí kopec času 😝