Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
6. dec 2012

@jakelina asi to pomenim trosku 🙄 😅

yukki
6. dec 2012

ja som to potiahla tým čo ste mi radili to WI, decká sa ani nepozastavili, zjedli to akoby to bola čokoláda, nič im na tom nevadilo...

jakelina
6. dec 2012

@yukki no tak vidíš, někdo by ti řekl, že to ani pes nežere. 😝 😝 😝

yukki
6. dec 2012

@jakelina tak moje sú riadne pirane, tie sa pred ničím sladkým nezastaviua...ale pri výrobe som ochutnala aj ja, a také normálne, jedlé sa mi to javilo

pipka
6. dec 2012

@ajka82 moooja, uprimne mi ta je luto ☹ budem na teba mysliet 😉

celine
6. dec 2012

Dievcence, piekli ste niektora cerveny zamat(red velvet)? Ak ano, aku plnku ste robili-ja idem robit slahackovo-tvarohovu. Mam to potriet aj dzemom, popripade dat nejake ovocie?Nebude to len s tym kremom suche? Prosim radu. Dakujem.

adka_praha
6. dec 2012

@lussy23 dakujem moc... 😵

jakelina
6. dec 2012

@adka_praha gratuluji k hočičce, teď se dívám že to tak letí a už má víc jak měsíc a já jsem ani nevěděla, že je na světě. 😉

adka_praha
6. dec 2012

@jakelina dakujem... 😵 no my o nej vieme az moc... 😅 vidiet ju neni, len pocut a vacsinu dna... 😖

jakelina
6. dec 2012

@adka_praha no to nevadí, však z toho vyroste. Hlavně když spí v noci 😉

adka_praha
6. dec 2012

@jakelina ona to ma cele akesi rozhadzane, neviem ja raz tomu dietku prist "na kobylku"... 😖 ale hadam sa to napravi uz konecne... koniec koncov, nemozem mat obe deti spave, usmievave... 😀 starsia bola uzasne babo, tak sima mi to musi dat vyzrat aj s urokmi... 😀

glee
6. dec 2012

Baby, este jedna otazocka, snad nie hlupa - kolko vydrzi jedla ("v zaruke") torta s pribinacikovym kremom? Kedze je tam aj slahacka...

jakelina
6. dec 2012

@glee tak ty tři nejvíc čtyři dny.

lamps
6. dec 2012

môj dnešný výrobok 😀 😀 😀

nika1985
6. dec 2012

@lamps ahoj wau prekrasne 😉 v sobotu poobede si domka mali by sme ist do Banoviec tak by som ti doniesla nakup

pipka
6. dec 2012

@lamps ta suknicka je bombovaaaaaa...to je maskovacia? 😕 😀 ci len akoze ide s modou 😎

lamps
6. dec 2012

@nika1985 ďakujem, či budem v sobotu poobede doma netuším. Je to ešte ďaleko 😀 😀 😀. Vieš presnejšie čas kedy by si sa mohla u nás vyskytnúť?

@pipka 😀 😀 😀 nie je maskovacia, normálne kráča s módou, nechcelo sa mi robiť takého istého jednorožca tretíkrát, po tom, čo sa mi tí dvaja dopukali ☹

pipka
6. dec 2012

@lamps jaaaj, to je tretia 😕 😅 ja ze ta druha a ked zacala pukat, tak si jej suknicu praskla 😝 😀

tak to chvaaalim modne trendy 😎 😎 😎 😎 😉

lamps
6. dec 2012

@pipka 😀 😀 😀 to by sa nedalo zamaskovať, ona popukala celá chuderka aj na tváričke cez oko mala prasklinu, tak som musela nanovo robiť novú, ďakujem za pochvalu. Ak chceš aj tebe takú "ušijem" 😀 😀 😀

pipka
6. dec 2012

@lamps ano prosim prosiiiiim..ale taku XXXXXXXL 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀

lamps
6. dec 2012

@pipka 😀 dobre, máš ju mať 😀 😀 😀, ale nie že si pre ňu prídeš tak, ako pre tú tortu 😀 😀 😀 lebo to by ma už vážne nahnevalo 😉

pipka
6. dec 2012

@lamps v poraaadku 😀 davam ti cas a na najblizsie jarne stretko si prosim osuknickovanu torticku..alebo aspon mackov na nej 😀 😀 😀

lamps
6. dec 2012

@pipka 😀 😀 😀 áno pani učiteľka 😀 😀 😀

pristela
6. dec 2012

@pipka Pipuš !!!! 😠 sledujem ta tu uz asi dva dni!! ved ty ma otvorene podvádzaš !!!!! 😠 😠
@lamps suprova, taka rozpravkovo rozpravkova 😀

lamps
6. dec 2012

@pristela 😀 😀 😀 Žanetka, veríš-neveríš na teba som myslela pri komunikácii s @pipkou, že či ti srdce neraní týmito debatami 😀 😀 😀 a už je to tu 😅 a ďakujem za pochvalu

nika1985
6. dec 2012

@lamps vies co neviem vobec nic musime ist na zabijacku pomahat mama je este stale nemobilna tak ked budem vediet co a ako cinknem ti OK?

lamps
6. dec 2012

@nika1985 no jasné, prezvoň ma. Ja ti neviem povedať, v pláne nemám ja osobne nič, teda mám, ale všetko sú to akcie na doma 😀 😀 😀 😀 , ale ak bude snežiť predpokladám, že deti budú chcieť ísť von.

nika1985
6. dec 2012

@muffinka8 ano ja som skusala robilo sa s tym dobre ale cisto biele su lepsie

pipka
6. dec 2012

@pristela neeeem boj zienka moja 😵 😵 😵 teba ja milujem nadovsetko 😀 sak ked uz k Andrejke pojdem, tak potom uz k tebe sa rovno nastahujem 😀 😉

lamps
6. dec 2012

@pipka 😀 😀 😀 @pristelka ja by som si nikdy nedovolila miešať sa ti do kapusty 😀 😀 😀 to bolo vo všetkej počestnosti, aby pipuške smutno nebolo 😀