Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
12. feb 2013

@lucula73 ooo andelička jasné že možes 😵 velmi pekne dakujem 😵

aduskatt
12. feb 2013

@pristela ked uz si nova, nechces aj recepty na vsetky kremy a korpusy? ale hlavne dobre a osvedcene, aby vsetci padli na rit? 😀DDDD

dada2007
12. feb 2013

@pristela trapka moja novááááááááááááááá 😵 😵

dada2007
12. feb 2013

@pristela a nikdy si nepiekla ani koláč.......že? a chceš tortu a hned? 😵

mizulienka
12. feb 2013

baby mate uz novy casopis torty snov, ako sa vam pozdava?

pristela
12. feb 2013

ženy bacha mám ted vela energie /kofeínu v sebe tak opatrne ted na mna !!! 😠 😀 😀 😀

wera.g
12. feb 2013

@lucula73 ja som používala mandľu, ale vanilka sa mi páči viac 🙂

pipka
12. feb 2013

@lucula73 ano ano uz to tu ktosi pisal, ze je ta 10% zlava...sak preto sa chceme viacere z cca jednej lokality spojit a poobjednavat 😉 ved to ozaj dobra cena a ak bez postovneho aj na SK, tak nie je o com 😎

pristela
12. feb 2013

@mizulienka ja som ho mrkala na vystave to prve cislo , nekupuj, ty uz pecies dlho a ta jednotka je taka uplne pre zaciatocnikov,tebe by to nic nedalo, osobne sa mi to zdalo uplne to iste ako torty od mamy časak , ale zaciatocnickam isto posluži úžasne, vraveli tam že dvojka bude niečím ohurujuca 😀 😀 ale co ohuri nechceli prezradiť, tak pockaj radsej na dvojku

pipka
12. feb 2013

@jakelina takze budeme k tebe na kotlikove gulase chodit 😕 😅 😀 😀

pipka
12. feb 2013

@nika222 oki moja, tak ked budes objednavat, tak na mna mysli, pripadne IP pisni, ak by som to tu prehliadla 😉

mizulienka
12. feb 2013

@pristela dakujem, pockam na druhe 😉

dada2007
12. feb 2013

@mizulienka ja ho mám.......ako sa poťahuje torta....ako sa robia všetky možné torty, kvety......príde mi to také, že ked si dáš do vyhladaváča torta sumec fotopostup.......alebo torta prasa fotopostup.....tak presne tak to tam vyzeralo.....nafotené postupy tort.....

lucula73
12. feb 2013

@pipka však ano,ak vás je viac,skor sa k tej sume 80 eur dostanete....... 😉
tak ja vezmem asi len dva kýble a ešte niečo k tomu,zas toľko nepečiem,ale do konca marca asi 8 toriet,tak nech mám dačo navyše 😉

nika222
12. feb 2013

@pipka no zatial sme len dve a mne staci smf 7 kg, takze niesme este nad 80 e. Pockam do zajtra a ked nic, tak nieco prihodim, budem mat smf aj na obed v nedelu 😀

wera.g
12. feb 2013

@mizulienka @dada2007 @pristela presne ako vravíte baby, čakala som viac od toho časopisu, mne prišiel trošku narýchlo zbúchaný, niečo ako školský časopis, neviem sklamal ma 🙂 ale som zvedavá teda čo za pecku má byť v 2 čísle 😀

wera.g
12. feb 2013

@nika222 mohla by som sa k vám pridať? 😉

dada2007
12. feb 2013

@wera.g dvojku si najskôr prelistujem a až pak sa uvidí či ho kupim..... 😝

aduskatt
12. feb 2013

@dada2007 no jasne, ved v piatok mame oslavu, tak potrebujem a trojposchodovu.................😀

wera.g
12. feb 2013

@dada2007 rozumný nápad 🙂

nika1985
12. feb 2013

ahojte babulky konecne som vas docitala chybalo mi 50 stran krasne torticky ste popiekli slinky mi tu tiekli cele dni citania 😉 Klobuk dole
Mam na vas prosbu alebo otazku mam objednavku na zaciatku to vyzeralo ze super mozem vsetko ako chcem a teraz mi nadiktovali ze tam bude cca 30 ludi chce poschodou je jej jedno ci dve alebo jednu parizak s bananmi to som este nerobila tak si cez vikend vyskusam a vanilkovy z jahodami a teraz neviem aky vanilkovy navrhovala som pribinak ze nechcu kysle podla mna neni kysly a nechcu ani klasika pudingac tak teraz neviem a ake jahody podla vas. No torta ma byt cela biela na nej srdiecka a hore usi minie jedno s maslou a druhe len take ze to je rodicom na 50stku alebo ze dve a kazda jedno ucho. Neviem vobec aku vahu by mala mat a ani ake velkosti korpusov by som mala piect. Dakujem pekne

nika222
12. feb 2013

@wera.g jasne ze mozes 🙂

dm1
12. feb 2013

@mizulienka suhlasim s kockami sme to tu tusim aj tyzden dozadu rozoberali ze je skor pre zaciatocnikov pri kazdom postupe aj recept na korpus, plnku 😝

pipka
12. feb 2013

@lucula73 ja ten extruder mam , ale on je malinkyyyyyy, ako injekcna striekacka 😉

pipka
12. feb 2013

@nika222 no ved aj ked sme len dve, tak ja jeden 7kg, ty jeden 7kg kybel a ja este tie cisielka a sablonku a hadam sme aj nad...ci? 😕

nika222
12. feb 2013

@pipka 7 kg smf je cca 32 e po zlave, a tie cisielka a stencils tolko neurobia 😒 ale snad sa niekto prida este, zajtra by som to doobeda chcela objednat a mozno by to prislo do piatka 😝

pristela
12. feb 2013

@pipka počuvaj a ty mas nejak vela peňazí !!!!!! 😠 😠 😠 😠 nemáš náhodou šetriť??? ake ciselka aku sablonu , na co ti to je !!!! takto míňať rodinny rozpočet!!!!!

pipka
12. feb 2013

@nika222 tak v najhorsom ja vezmem aj dva kyble 😉 teraz mam toho dost pred sebou 😉

pipka
12. feb 2013

@pristela kks ani mi nehovor...sme sa tu doteraz vadili...za peniaze ako inak 😠 🙄 uz som ho vystahovala do pracovne definitivne...a tym padom si budem nakupovat za svoje co ja potrebujem 😠 😀
deti svoje co potrebuju maju, tak ja si budem akoze pre seba 😅 😉

pristela
12. feb 2013

Holky prosim vas , ja uz zdiviem z ludi 🙄 nemáte obrazok spievankovo ma tam byt nejaka chalupa , buda a pes 🙄 nemate to niekto kto na tom ujíždite ? 😅 prosim prosim , bo ja som mrk a nic a zakaznicka mi pise na dotaz aby mi poslala toho foto, ze mam si to vymyslieť 😀