Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
21. feb 2013

@florentina voda je dnes draha🙂 mozu byt radi

luciahromadkova
21. feb 2013

@macamac na 1 tortu staci, vyvalkas na pracovnej doske valcekom, prenesies na obmazanu tortu, este ti zostane zavisi od toho aku hrubku hmoty das 😉 ked hmotu prenesies na tortu potom upravujes podla videa, viecko si chytis po okrajoch polozis na hmotu a hladis kraje viecka mas v rukach, hladis tou hladkou stranou dolu,teda viecko mas polozene opacne ako sa dava na zavaraninový pohár alebo skus u nejakeho cinana kupit lacnu zehlicku, ja mam za 2 E z cinskeho obchodu 😉
creme ole- puding bez varenia http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/deb..., to len prisypes tento prasok na zaver, /nerobis nic podla návodu/ je to ako stužovač, krem od toho zhustne 😉

katiatko
21. feb 2013

@matiniki5 da sa nahradit spajlami 😵

aduskatt
21. feb 2013

@luciahromadkova moja, ty mas dnes poradne okienko?🙂)))))))

macamac
21. feb 2013

@luciahromadkova jaj, ty si zlatá-moc díky 😵 😵 😵 😉

katiatko
21. feb 2013

pre pobavenie....jedna 😀

ajka82
21. feb 2013

@matiniki5 tie drotiky z kvetinarstva blbost nie su, je to v podstate to iste, len v kvetinrstve mavaju (podla mojej skusenosti) neobalene drotiky floristickou paskou a ta ti tam bude chybat, sa ti budu mozno smykat dolu ...este mozes vystusat spajdle, ak ti nevadi ze budu hrubsie... neviem odkial si ale mozno mas niekde v okoli obchod s cukr. potrebami a bude otvoreny...alebo ristnut ten drotik z kvetinarstva a ked budes napichovat, treba si ho namocit do potr. lepidla a nechat stuhnut poleziacky, potom jemne manipulovat...

ajka82
21. feb 2013

@katiatko 😀

ajka82
21. feb 2013

@viera6 hned na tej istej stranke dole som to pisala...tento druh motyla: http://www.pravacokolada.sk/sk/formy-silikonove... 😉

luciahromadkova
21. feb 2013

@aduskatt 😀 😀 😀 mam tu rozlozene svoje kvietky a maturujem nad nimi..., skusam, že kvet ranunculus, by si uschla od smiechu, ale uz asi viem ako nan, skusam pre svokru na tortu 😉

mamina1978
21. feb 2013

@simasa Ja som si ju ulozila ,lebo sa mi pacila aj raketa, aj ta tvoja krasna tyrkisova 😵 😵 😵 😵 Ako ju prosim ta vlastne namiesavas ? 😕 A tie lajky na predoslej strane uplne hore patria vsetkyyyyy tebe 😵 😵 😵 😵

Babyyyyyyy........... ta raketa na predchadzajucej stranke nie je moja torticka, to je od @simasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To chcela @jakeline len nejaku raketu na ispiraciu odtialto z MK !!!! 😉

mizulienka
22. feb 2013

dievcata, ked robite pribinak, stale davate cukor? bez cukru to nemoze byt?
chcu plnku ze tvarohovu ale nie sladku.

florentina
22. feb 2013

@mizulienka no já tam dávám asi 4lžičky, ono to není mnoho, ale klidně udělej bez a ochutnej, dodat můžeš vždy, ale ten Ole je taky trochu sladký, takže úplně nesladké to nebude.

timotejkabrejkova
22. feb 2013

Takto som ešte dorobila ten dres lebo sa mi nepáčil, už je to lepšie nie, či .... 🙂

aduskatt
22. feb 2013

@mizulienka nie je nutne davat cukor, uz som robila aj bez, presne, ked bola poziadavka, aby nebola torta prilissladka

artepf
22. feb 2013

@florentina ahoj, pročítala jsem tady, jak jste se bavily o té kalkulaci dortů a máš pravdu, že by se mělo naúčtovat zákazníkům vše, všetně třeba balícího papíru atd., jak to určitě dělají třeba v cukrárnách, ale kdybych tady u nás chtěla za dort rozměrů 17x19 cm, což je minidortík, 930,-, tak už by si asi u mě nikdo nic neobjednal 😒 . Já i když udělám dort 25x25 za 850,-, tak mi přijde, že se to lidem zdá moc 🙄 .

mimcak
22. feb 2013

Tak pridávam jednu včerajšiu ,už aj odovzdanú.Moja obľúbená zelenkavá farba. Mala 2,5kg čoko korpus, pribináčkový krém,maliny a jahody.Dnes ešte jedna ma čaká .A teším sa ked si tu už večer sadnem a počítam vás a polaikujem.

mizulienka
22. feb 2013

@aduskatt super, dakujem za rychlu radu 😉
@florentina tebe tiez 😉
dakujem kocky 😉

katuskad
22. feb 2013

@anibas dakujem. a ako skladuješ? v chladničke? a ako dlho to vydrží?

sasrnka
22. feb 2013

Sikovnicky, prosim vas, ktora kupovana potahova hmota je podobna MMF? Nemam mikrovlnku a na vodnom kupeli to ide tazsie a hlavne je potom tuha hmota. Potrebovala by som rychlo objednat, tak hladam tu narychlo radu. Dakujem.

dm1
22. feb 2013

@sasrnka ako myslis podobna cim? ono MMF je take špecificke ono to mas jedno keby kupovana tak odporucam smartflex velvet

jakelina
22. feb 2013

@artepf přesně tak je to i u nás. Ceny se jim zdají vysoké. 😝 😝

dajna11
22. feb 2013

svadobná tortička do daru,juj kočky ako páči sa mi....ale nechcela som ta dať tie obrúčky,a moj milý že daj ich budu pekne,no najprv som urobila nimi dieru do poťahu,moje nervy tak som to musela takto zamaskovať....to boli nervy jak ďas 😀 😀

aduskatt
22. feb 2013

@dajna11 krasna je

sasrnka
22. feb 2013

@dm1 myslela som chut podobna MMF. Ja som robila zatial iba s tym, alebo Pasta Dama Top a Pasta Dama Top special. Ta mi ale chutovo nesedi a aj figurky sa mi z nej tazko robia, ked dam farbivo.

aduskatt
22. feb 2013

@sasrnka Pasta dama nie je urcena na modelovanie, ale na potahovanie☹
podobne MMF nie je nic, ked tak, skus Smartflex, na zaciatok trebars vanilkovy

mizulienka
22. feb 2013

@dajna11 krasna je a ta farebna kombinacia je uplne nadherna.

muffinka8
22. feb 2013

@zuzana92101 @pristela také maliny tej šťavy veľa nemajú, ale zas jahody požehnane 😝 takže záleží asi aj od ovocia. Maliny dávam aj ja rovno mrazené a ešte ich obalím v práškovom cukre.

elienka
22. feb 2013

@zuul tiež by ma zaujímalo, ktorý robot by tvoj manžel doporučil.