Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
27. feb 2013

@vlada111 veľmi pekná 😵 😵 😵 😵

evala777
27. feb 2013

@vlada111 je nááádhernáááá, ukladam si s dovolením ako inšpiráciu 🙂

muffinka8
27. feb 2013

@vlada111 prosím ťa, pozrela som si ešte raz ten recept na punčovú tortu a ni je tam pri akej teplote a ako dlho sa pečú tie korpusy. Ako ich pečieš?
http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/o...

mimcak
27. feb 2013

Tak tu je tá moja basketbalka, nakoniec sa mi tu farbu celkom dobre podarilo namiešať ,Ďakujem babenky čo ste mi tu včera radili. Velmi sa páčila objednávatelovi , bol to síce kamarát,ale ostal s otvorenými ústami a nevedel sa vinadívať. 😀 😵 😵

dm1
27. feb 2013

@mimcak je perfektnai

florentina
27. feb 2013

@mimcak super je 😉

mimcak
27. feb 2013

@lokalistin nehodíš na tie pagáčiky recept do raceptov ? Vyzerajú chutne 😝

blcha
27. feb 2013

@sticker tie bodky som robila s bielkovou polevou aj to kreslenie a tych ostatnych poschodiach 😉
@florentina ja dufam ze to bude v pohode a on si zvykne inak tiez mi chodi nakupovat a pomaha lebo ked vidi bordel v kuchyni tak je z toho mimo myslim ze hlavne to mu vadi ale ja ho vzdy uzemnim ved umyvacka umeja a poprace sa rychlo tak co uvidime ako to bude ale dufam ze tu zostanem s vami a budem vypekat 😉

mimcak
27. feb 2013

@dm1
@florentina Ďakujem ,ale poviem vám radšej tri detské torty ako ešte raz toto. 😝
Vy ste tu za tie tri dni čo som tu len tak nazrela tolko popísali ,že Vás asi budem čítať hodinu 😒

blcha
27. feb 2013

babulky potrebujem poradit robim ten pen stromu a neviem ako mam spravit akoze tu koru na strome nemam ziadne take one co sa tam da otlacit ten vzor tak rozmyslam ze ked to budem potahovat ze by som to len tak nasrckala alebo tam ma spravit s kosticou len take ciarky fakt neviem ako to mam vymysliet nemate na to neaky postup ze ako by som to vymyslela??? 😉

vlada111
27. feb 2013

@mariann2 to je zásluha môjho mužíka 😵

blcha
27. feb 2013

@vlada111 nadherna torta ja tie tvoje torty uplne milujem fakt krasne 😉

vlada111
27. feb 2013

@mizulienka jaj Luci, nešetrila si superlatívami, ďakujem pekne, červenám sa 😵

vlada111
27. feb 2013

@muffinka8 na 180 stupňov. no veru neviem, tak 15 - 20 min. Ja sa vždy pozerám cez sklo ako to vyzerá. Ona narastie a trošku zozlatovie a je to. Je veľmi nadýchaná.

blcha
27. feb 2013

myslela som neako takto myslite ze to bude stacit ked to len tak budem krkvat ten potah? http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.l...

vlada111
27. feb 2013

@blcha jaj ty si zlatá, ďakujem pekne.

drobec33
27. feb 2013

Zienky prosim poradte mi...V piatok idem piect tortu, davala som ju par stranok dopredu aj sem. Bude 2 poschodova, nemam sancu urobit si MMF, v sobotu mame velku oslavu a kopec priprav okolo. Chcem teda kupit hotovu hmotu, ale!
Do uvahy prichadza iba K2, alebo white icing. K2 kupit aj v BA, WI by som musela objednavat a neviem, ci by mi to prislo. Potrebujem 2kg dokopy. Co by ste mi poradili? Ake mate skusenosti s K2jkou? Citala som skor negativa, ako pozitiva.
Dakujem krasne za rady a nazory 🙂

dm1
27. feb 2013

@vlada111 krasna tieto vtacikove su take kuzelne

jakelina
27. feb 2013

@mizulienka děkuji, však člověk nikdy neví, třeba se někdy potkáme někde tady v čechách a mohla bys mi to přivézt. 😀 😀

mizulienka
27. feb 2013

@mimcak perfektne sa ti podarila a aj ta farba super 😉

dm1
27. feb 2013

@drobec33 no na mna je k2 priserne makka ako zuvackane sa snou aj zle preto potahovalo. na ozbody som musela pridavat cukor. takze z tych dvoch isto wi

timotejkabrejkova
27. feb 2013

@vlada111 Nádherné farby

drobec33
27. feb 2013

@dm1 hmmm 😒 2kg wi mu musi stacit, vsak?

mimcak
27. feb 2013

@mizulienka Ďakujem ved máš na tom zásluhu 😉

jakelina
27. feb 2013

@vlada111 krásný dort, jako vždy a ty barvy máš krásně vyfocené. Šikulka jsi i manžel. 😉
Já budu takovou kytičkovou dělat o víkendu, tak se těším 😉

dm1
27. feb 2013

@drobec33 podla mna urcite

babatko37
27. feb 2013

@gabina275s Dakujem.

babatko37
27. feb 2013

@aduskatt Dakujem.

drobec33
27. feb 2013

@dm1 Dakujem 😉

lokalistin
27. feb 2013

@drobec33 ja som robila aj s K2 podla mna je chutovo lepsia ako WI a ked chces len potahovat tak mne sa s nou potahovalo dobre. Na modelovanie nie je dobra