Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucka_o
11. mar 2013

mizulienka @ ved aj ja som spokojna, uz asi 3 x od nich beriem, stale som kupovala z peceneie hrou ale ani ta zlava, kt tam mam mi nespravi taku cenu aku maju oni na hmotu,hoc postovne je drahsie, ale teraz mam trosku strach, ked som to tu citala....

blcha
11. mar 2013

@mamina1978 tak to by bolo uplen super pridaj to do dvojky a ja to zajtra hned skusim ci sa podari 😉

babulky a pridavam fotecky torticky aj ked musim povedat ze zdobila viac eliska ako ja ja som len potahovala a robila neake ozdobky ona to uz potom vsetko presne instruovala co kde ako mam dat a napisat chcela sama meno aj cislo takze ziadne umelecke dielo to nieje ale je to najkrajsia torta aku mam pretoze sa eliske najviac pacila dokonca mi zobrala aj ruze co som mala na inu tortu nachystane a napchala si ich tam ani nemam poriadnu fotku ale aspon nieco kouknite

monikapo
11. mar 2013

No a je po prazdninach... pobozny korpus sa mi podaril,ked sa papez vzdal...:O) potom sme uz tortickovali...

reruna
11. mar 2013

@daducha nádherné dortíky, dokonalé, ti trpaslíci jsou úžasní 🙂
@alexandrakocikova a co se na tom zákaznici nelíbilo? jaké bylo zadání? kostka je perfektně udělaná

lokalistin
11. mar 2013

@monikapo wow ten korpus to je sila,az mi naskocila husia koza,podla mna to nieco znamena

mizulienka
11. mar 2013

@lokalistin co to moze znamenat? 😉

blcha
11. mar 2013

nejde mi pridat fotky ☹ ☹ ☹

mimcak
11. mar 2013

@lucka_o Ja od nich beriem hmotu pravidelne,ale PDT .a ta skazená bola myslím smartflex

jaja555
11. mar 2013

@mamina1978 waaaaaaaaaw ... ďaľšia nádhera - topánočka so šminkami ... prekrásna jemnulinká a čistulinká práca ... prepracované do detailov, tak ako vždy Zdeni 🙂 🙂 🙂

lokalistin
11. mar 2013

@mizulienka nemam sajnu ja sa nevyznam v takych veciach,ale urcite to nieje len tak,nemyslis?

mizulienka
11. mar 2013

@lokalistin ja som veriaca ale nemyslim si, ze nahodny kriz na korpuse nieco znamena 😉

Moze znamenat jedine to, ze zajtra ked Boh da zvolia noveho papeza 😉

lokalistin
11. mar 2013

@blcha zlata je mala a urobila si dobre,ze si ju mohla sama zdobit,pozri aku radost z nej ma

blcha
11. mar 2013

blbne mi to tuto fotku som chcela pridat ako eliska zdobi

lokalistin
11. mar 2013

@mizulienka ja som tiez veriaca a preto si myslim,ze je to nejake znamenie.

mizulienka
11. mar 2013

@lokalistin mozno mas pravdu, netusim 😉

blcha
11. mar 2013

@lokalistin ved ona sa strasne tesila napchala tam aj tie ruze co som mala spravene boli tazke urcene na vrch torty inej a tak jej porobili potom diery v bokoch torty ale tesila sa ja som chcela spravit inu lebo presne pred rokom som spravila svoju uplne prvu potahovanu a chcela som spravit neaku na porovnanie ze ci som sa aj troska zlepsila ale nevadi ona sa vsade chvali ako to zdobila a bola to torta pre nu tak nech sa tesi aj ju sama krajala takze sme mali riadne hlonty na tanieroch 😀 😀 😀

@monikapo @lokalistin podla mna ten korpus znamena to ze torta bude chutnat urcite bozsky

tweetinka.co
11. mar 2013

Kočky.. vďaka že ste tu.. Vďaka vám ma chytila pečiaca nálada a v sobotu som za 4-5 hodín spravila pre ocina tortičku 😎 😎 😎 aj pri tejto viem, že nie je dokonalá, ale aj tak som sa jej tešila a opäť všetkým chutila a páčila sa.. (váha okolo 5 kg 😅 )

pipka
11. mar 2013

@mamina1978 kraasna torticka 😵
a kde mas fotku? 😕 sak som sa skoro pomylila, ze aka nova pekarka je tu 😅 😕 😅

enatko
11. mar 2013

@pipka Prosím ťa a načo je tam aj tá akože vykrojená?

mamina1978
11. mar 2013

@mizulienka Dakujem 😵 to potesiiii ,ze sa paci 😵 😵

jujlucka
11. mar 2013

ahojte sikulky...chcem sa Vas opytat, ci by sa dalo z okruhleho korpusu nejak urobit srdcovy, bez toho, aby bolo vela odpadu..ci sa nejak nedaju odrezky z bokov nalepit na vrch a vytvorit tym srdce?nerobim torty casto, netreba mi srdcovu formu....za rady dik....

dajna11
11. mar 2013

@jujlucka no ja som robila tak že kruh na poly to boli tie okruhle obluky hore a štvorec bol telo srdca...chápešň???

jujlucka
11. mar 2013

@dajna11 chapem....dikes

aduskatt
11. mar 2013

@adrika202 osobne mam z minuleho tyzdna na tento shop veeeeelku averziu

sticker
11. mar 2013

Dievčence ktoré robíte s mmf z cukríkov, tie bielo-modré haribo treba ešte dofarbiť, alebo budú aj tak pekne modré. Nepotrebujem mať nejako tmavo modrú, ale zase ani nie moc bledú. Tak neviem, či dať trochu na cukríky farbu.
A máte niektorá doma Christmas Red farbu? Lebo som sa nevedela rozhodnúť, či vziať tú alebo Rose....

pipka
11. mar 2013

@enatko co vykrojene moja? 😕 som nejako mimo teraz 😅 ja uz stracam prehlad co som komu kedy pisala 😅 😅

dajna11
11. mar 2013

@aduskatt z ktorého??nechce sa mi hladať v diskusiách? 😀 😀 😀

lucka_o
11. mar 2013

baby, mate ulozene jenaje super torticky pre dievca na 6 rokov, mala bby byt 3 poschodova🙂 hladam na nete, ale nic ma neoslovilo... ☹ dakujeeeem

aduskatt
11. mar 2013

@dajna11 natortu.sk