Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
7. jún 2013
aduskatt
7. jún 2013

@mia1111 pošta sama nevie, čo robí🙂)))))

aduskatt
7. jún 2013

@mia1111 kašli na info, choď rovno do hárku

mia1111
7. jún 2013

@aduskatt - no asi tak, lebo toto mi vyhodil ujo google, tak vidíš 😠

aduskatt
7. jún 2013

@mia1111 niekedy sme mocnejsi ako ujo google🙂

lenuliatko
7. jún 2013

@dm1 ďakujem, ja teda tiež skúsim poťahovať MMF, tú hmotu už poznám 🙂

nellynka
7. jún 2013

ahojte kocky, tak Angry Birds hotovi, odovzdani, bola radost🙂

prosim Vas neviete kde by som kupila v BA MONTANU?, pozeram eshopy, ale ked vidim tie ceny za postovne, no pekne by som to preplatila.

macamac
7. jún 2013

@denisak77 nádherná práca 🙂
a ten deduš na tej lavičke so zvieratkami nemá chybu 😵
rada pozerám a čakám aj na tvoju tvorbu 🙂
klobúk dolu 😉

lucula73
7. jún 2013

@elamaslakova prosím ťa ako si robila ten štvorlístok?mala si formu či inak??

macamac
7. jún 2013

@mia114 krááááása 😲 😉 🙂
fakt, tiež dych vyrážajúce práce 😵 🙂

macamac
7. jún 2013

@lamps 😲 tie margarétkové nemajú chybu 😲 😉 😵
very very nice 😵 🙂

mariann2
7. jún 2013

ahojte, vobec vás nestíham čítať, pridávam svoje

mimcak
7. jún 2013

@denisak77 Ďakujem 🙂

lokalistin
7. jún 2013

@mariann2 krasne
Takze korpusy upecene,krem uvareny,jedno biele MMF nachystane a jedno cokoladove,ale toho je asi malo, no uvidim zajtra. Dobru noc

mariann2
8. jún 2013

márnosť, až teraz pozerám ako ten zrkadlový papier odráža spodok auta, vyzerá to otrasne ☹

elamaslakova
8. jún 2013

@lucula73 Kúpila som si formu , stála asi 4 Eurá , a váha tortičky bola 3,2kg, mali dve veľkosti , toto je tá menšia

mia114
8. jún 2013

@mariann2 kraasne torticky, ta princeznovska je uzastna 😵

monikad1
8. jún 2013

@pipka tortičky sú nádherné, čistučká práca 🙂

mia114
8. jún 2013

@mimcak jeeej, super stonozka a koooolko postaviciek 😵 krasna

mia114
8. jún 2013

@mia1111 jeeej, uz sa tesim na krajku 🙂 aj ked neviem kde ju pouzijem ked som si povedala , ze v lete nebudem piect torty 😝 ale mam pocit,ze to nevydrzim a budem piect 😅

mia114
8. jún 2013

baby odkila si objednavate ten megic dekor alebo sugarweili hmotu? mala by som si ju asi kupit ked chcem robit krajku 😀

evicaka
8. jún 2013

@mariann2 nádherné tortičky, všetky...

evicaka
8. jún 2013

Pridávam svoje tortušky, aj mne sa strašne zle robilo, všetko som mala vlhké, už teraz sa bojím čo bude na budúci týždeň 😢

evicaka
8. jún 2013

@evicaka Tá prvá je pre moju kamarátku - pani Motýľovú, tak dúfam, že sa poteší

artepf
8. jún 2013

ahoj holky, teda úžasné dorty tady zase přibyly, takovou půlhodinu určitě už to tady prohlížím, já jsem měla tento týden jenom svatební sadu, ale dala mi taky docela zabrat 😝
@maca77 holky už daly hodně inspirací na dinosauří dorty, tak já jen přidám ty, co jsem dělala já 😉

maya30
8. jún 2013

ahojte, pridavam moje z tohto tyzdna, po dlhsej dobe nemam na nedelu ziadne, tak vas idem v klude popozerat 🙂

cwilinge77
8. jún 2013

@pralinka25
mam tieto, su tam aj uplne tenucke

brunila
8. jún 2013

@mariann2 - nádherné dortíčky 🙂

denisak77
8. jún 2013

@macamac ďakujem

benjik
8. jún 2013

Ahoj holky, krásné dorty jako vždy. u některých ani nedýchám,jak jsou úžasné. nebudu vás jednotlivě jmenovat a chválit - to by bylo na dlouho. U nás měl být ted slavící maraton,ale díky povodním smůla -tetu i mámu to vyplavilo 😒 Tak mě čeká ted jen dort pro manžela k narozkám a pak ke dni otců. A proto si jdu pro radu - chci mu udělat nejspíš ten dort prasátka v blátě - z čeho je krém .- bláto? vím,že už jste to některé dělaly. předem moc díky.