Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
15. aug 2013

@mamina1978 dakujem no ta tvoja hrncova je genialna peknu dovcu prajem <3

mamina1978
15. aug 2013

@florentina ten je vymakanyyyyy, nadhernyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
15. aug 2013

@lokalistin aj ja dakujem , jeeeeej a tu som sem este nepridala 😅 😅 😅 😅 😅 😀

nika222
15. aug 2013

Babenky chcem sa spytat,ked vyrovnavate tortu s ganache tak davate pod to krem ci to rovno nalejete na ten korpus, nechate ztiect a zarovnate? Idem to skusit a rozmyslam jakoo :o dakujeeem za rady.

mamina1978
15. aug 2013

Moja vcerajsia torticka , ktoru kamaratka u mna objednala pre svojho manzela. Ten mal vcera oslavu aj v luxusnom kucharskom kurzovom clube. Jej sa torticka pacila, no nemam spravy ako pochodila na oslave, dufam, ze dobre....
Som sa tesila , ze som to z tej nezazivnej torty 2D motorky, ktoru kamaratka najprv chcela, mohla prehovorit na taketo nieco,pretoze ona chcela nieco vynimocne a to by v mojich silach motorka urcite nebola .
Len som z toho mala obavy ako to bude drzat pokope, ale drzalaaaa😅 😅 😅
Spodok vanilkovy korpus , plnka vanilkovy pribinacik s malinami.....
Vrch vanilkovy korpus , plnka gastanovy pribinacik s rumom........
Potah a vsetky ozdoby MMF.......

vladiella
15. aug 2013

@mamina1978 uzasne! aj vtipne. 😵 ako dlho trva vyrobit si vsetek dekor? 🙂

vladiella
15. aug 2013

@wera.g jasne, dakujem. v noci som sa s tym nejak popasovala so sparatkom bo nemam vacsi a mensi kruh, vid foto. ale neviem stale namiesat farby, vlastne netusim ako sa s tym ma pracovat, mam marcipan pravy a gel farby od dortisimo red a blue, tie s tym motilikom na vrchnaciku.

vladiella
15. aug 2013

Vedel by mi, prosim, niekto poradit recept na korpus bez muky? resp. bezlepkovy. napr. s nahradou - madlova muka, oriesky... koprus 26 a 21 cm. aj ked by to bolo tenke cesto, nevadi, spravim viac korpusov na seba... moc vopred dakujem

jakelina
15. aug 2013

@mamina1978 krásná, někdo tu už takovou dával, je to super nápad. Jak to drží ty špagety a vařecha? Nefotila jsi?

mysiatkoo
15. aug 2013

@nika222 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5072274... tuto mas presny popis ako to robim... to sa musi vyxladit, nemoze sa ti to liat.... musis to naniest spaxtlou alebo niecim takym ... mrkni cely album, na foto to vidiet lepsie..

akapulko
15. aug 2013

@mamina1978 😀 mne pride čudny ...proste vselijaky 😀 ja som proste neni na dive zvierata 😉 😉

akapulko
15. aug 2013

@mamina1978 mne sa paci 🙂 🙂 krasa 😀

zuul
15. aug 2013

dievcata prosim krajku vyberate zo sablony teplu alebo po vychladnuti? d.

mamcas
15. aug 2013

@jakelina diky 🙂 ja som myslela, ze vacsi na tolko... furt si myslim, ze klasicka forma je pre 10-12 ludi

jakelina
15. aug 2013

@mamcas záleží čím budeš plnit. Krém taky hodně změní váhu dortu a i výšku, když dáš nějaký s ovocem a tvarohový, tak bude dort vyšší, dává se větší vrstva a tím i těžší. Pak můžeš krájet užší dílky a budou vyšší a nebo když bude dort spíš nízký, plněný třeba pařížským krémem, tak klidně udělej větší průměr a budeš mít nižší dílky a trochu širší. 😉

mamcas
15. aug 2013

@jakelina no to je pravda... bude to pribinak s lesnym ovocim, cize klasika bude stacit 🙂 dakujem 🙂
a este raz poprosim nejake speci pekne inspi na vcielku maju sa nenajdu?

zuul
15. aug 2013

@pipka prosim krajku vybrat zo sablony teplu alebo po vychladnuti? d.

jakelina
15. aug 2013

@mamcas já jsem dělala pribiňák z 23 minulý týden a měl 3,9 kila

jakelina
15. aug 2013

@zuul vytahuji vlažnou, ne přímo z trouby

mamcas
15. aug 2013

@jakelina fiiiha pekna vaha 🙂 tolko som ja este nikdy nemala... ake davas presne mnozstva plnky? 1 pol kilovy tvaroh, 1 slhacku a 1 smotanu, ci viac niecoho? ja robim takto a creme ole samozrejme 🙂

zuul
15. aug 2013

@jakelina dakujem ti. hrozne sa mi ta krajka lepi ked ju vyberam a teda je to galiba. 🙄

bimbas
15. aug 2013

ženušky prosím o pomoc,nerobili ste niektorá tortu pre čašníka respektíve nemáte niečo uložené 🙂 🙂 na nete nič nie je, alebo sú také bez fantázie, za všetky príspevky vopred dakujem 😀

sikag
15. aug 2013

@florentina prosim ta ten zeleny potah na lego torte... aj mne sa robia podobne poriky... skusala si to potom z inych cukrikov?

sikag
15. aug 2013

@vladiella pred tyzdnom/dvojma to tu niekto zhanal, dufam ze posle uz ten odskusany, aj ja budem potrebovat 😀
plnku dam ovocnu v "zelatine", to som konzultovala a je to ok (solamyl je v poriadku)

pipka
15. aug 2013

@zuul nechala som trosku odpocinut...a teda nie do chladnicky, ale normal vonku na linke a potom mi to slo krasne von 😉 cca po pol hodinke, mozno aj menej 😉

mysiatkoo
15. aug 2013

@zuul a nemas ju malo vysusenu? mne ked to lepilo, tak som to supla este do rury na 2min a potom to uz slo v poho... vyberala som to asi po 5min, lebo som xcela robit dlasie...

zuul
15. aug 2013

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tak moja krajka rovnych 10min v rure a dakujem @jakelina
podarilooooo sa

simasa
15. aug 2013

@mamina1978 Ďakujeeem 😵

mamcas
15. aug 2013

@mamina1978 Ta torticka hrncova nema chybu 🙂 Velmi dobre prepracovana a napad ani nehovorim 🙂
Inak dakujem za pudincoky, dnes idem pre ne 🙂 Len mam taky cudny pocit, ze tykam Tvojej mamine 😕 Ja som sa jej aj pytala, ale ze nevadi...

mamina1978
15. aug 2013

@jakelina Dakujem 🙂 ........ a ano, bola to @levandulka3 , od ktorej som si asi pred 6 tyzdnami pytala rady a povolenie 😉 😀 na podobnu, ona mala spagety a ine farby a ine deko, ale ja som bola leniva , tak boli len rerancove slize 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 a fotila som len toto , nebolo casu, robila som ju od pol noci do osmej rana 😝 😝 😝 a tie ostatne deko som robila len dva vecere, takze to sa dalo.......... No vcera makacka riadna...... 😝 😀