Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
30. aug 2013

krásný dortíky jste zase popřidávaly 😉
já jsem právě dodělala poslední minidortík, bylo jich celkem 140 a jsem mrtváááááá 😝
ještě mě čekají čtyři na zítra, ale asi si je jen naplním a ráno si přivstanu v šest a dodělám je až budu čerstvá 😉 🙂

vecernicci
30. aug 2013

@jakelina prosím tě všechno nejlepší k narozkám, i když opožděně, jsem si ani nevšimla, celý dny peču a peču a potahuju a potahuju a nestíhám pc 😉

zuzka7512
30. aug 2013

dievčatá,dnes som bola v Jednote a mali kryštál.cukor za 0,79

pipka
30. aug 2013

tak pipenky moje sladucke, tu moja posledna tohtotyzdnova, s vypatim vsetkych sil popri robote spravena 😅 😉
ale stihla som aj navarit na zajtra aj vsetko na oslavu nachystat, taaakze uz len tie pagaciky a hooor sa zajtra oslavovat 😎
duufam, ze nam aj počasíčko vyjde 😎 😎 😎 😎 😎

jorsulova
30. aug 2013

Dnesna pre nasho ocka, maslickova 🙂 Zaciatocnicka ale taaak sa z nej tesim 🙂

dajna11
30. aug 2013

tortička ku prvému ročiku pre kolegynkinu vnučku 😀 😀 😀

jorsulova
30. aug 2013

@dajna11 kraaasna

jakelina
30. aug 2013

@vecernicci děkuji, já to znám.

jakelina
30. aug 2013

@dajna11 ta je moc milá

jakelina
30. aug 2013

Holky tak nouzově vyfocený dort toho svatebního. Ještě jsem doteď dodělávala muffiny a dort na neděli alespoň krémovala. Zítra to vezu na svatbu, tak držte palce, ať to vydrží a nespadne mi to. Plný kufr krabic s muffiny a ještě dort k tomu. Mám z toho hrůzu.

jakelina
30. aug 2013

@pristela zlato půjčila jsem si vzorek bílkovou polevou od Tebe, doufám že nevadí. Díky a pusu. 😉

luciahromadkova
30. aug 2013

@jakelina mozes byt spokojna torta je nadherna...osobne by som si vybrala asi inu farbu ako svadobnu,ale viem ze zakaznik si vybral. tak co uz..., ale tvoja praca je nadherna 😵

pipka
30. aug 2013

@jakelina prekraaasna 😵 aj s tou fialovou farbou 😵 😵 😵

luciahromadkova
30. aug 2013

@pipka torta je super... mat tak tvojej energie, ja by som uz pri praci nestihala..., prijemnu oslavu, pocasie bude fajn, tak nech sa oslava vydari... 🙂

elamaslakova
30. aug 2013

@jakelina Nádherná tortička

jakelina
30. aug 2013

@pipka díky moc, nevěsta tu dnes byla na obhlídku a zaplatit, zítra už se neuvidíme a byla nadšená. Když fialová tak fialová.

pipka
30. aug 2013

@luciahromadkova dakujeme Lucinka 😵
aale nemysli si,ani ja nie som stroj 😅 meliem z posledneho 😝 😀 ale zas pocit, ze som vsetko stihla a mam to za sebou ma drzi nad vodou 😉
skolka vyupratovana, trieda tip top, este aj vymalovana 😀 si baby zo mna robili srandu, ze tam aj Monk by sa teraz dobre citil 😀 😀 😅
a doma nemam deti, takze sa to dalo ako tak 😅
zajtra uz padim za nimi a ideme oslavovat "ruka horeeeeeeee" 😀 😎 😎

a v pondelok...kruta realita 😝 😀

jakelina
30. aug 2013

@pipka ještě štěstí, že jste měli ten svátek co a něco jsi si stihla připravit.

reruna
30. aug 2013

@jakelina to je nádhera! já zase fialovou můžu, udělala jsi to nádherně, růže jsou jako živé, co na tom, že jsou fialové 😀 krásné

adrika202
30. aug 2013

@jakelina waw, krááása 🙂

mysiatkoo
30. aug 2013

@jakelina krasna praca...a cert ber fialovu...je naozaj nadherna... 😉

pipka
30. aug 2013

@jakelina čo siiiii, sak ja som aj vcera bola v robote 😅 😅 sviatok nesviatok, ja som tento tyzden bola v robote 5 dni 😝 malovala, gruntovala ...a doma tiez...a plus pecenie a varenie 😅

aaale nakoniec uz je to chvalabohu uspesne za mnou 😉

jakelina
30. aug 2013

@pipka aha, tak já myslela, že jsi byla doma. Tak jsi si mákla, já jsem dnes půl dne pekla muffiny. Tady je jedna várka a to je necelá polovina, celkem jich bylo 130 😒 To je horší než pět dortů. Pořád jenom děláš těsto a lžičkou to dáváš do košíčků. 😒 Jde to pomalu a doteď jsem je zdobila. 😝

pipka
30. aug 2013

@jakelina tyyyyy brdo...si superzena 😎 mas moj velky obdiv..mna by asi vystrelo 😝
staci mi ked zdobim 15 kusov..a nie ze 130 😅 😅 😅

klobuk dolu Majka 😉

jakelina
30. aug 2013

@pipka děkuji, příště už se nenechám ukecat a to dělám jeden za 15,- korun. No jsem fakt vůl. 😒

nika266
30. aug 2013

@jakelina tortička krásna,aku značku maš tu fialovu farbu

pipka
30. aug 2013

@jakelina no to teda si 😀 nadres sa jak hovado a nic z toho ☹
drzim palce, nech daju aspon dobry tringelt 😎

vladiella
30. aug 2013

@jakelina a ukazas nam tie vyzdobene? 🙂

zuzanam80
30. aug 2013

Dievcata prosim Vas, neviete kde by som mohla najst fotopostup na postavicky mickey, minnie, pluto a spol? Dakujem

timuss
30. aug 2013

@jakelina
nechala som sa inšpirovať a tiež som upiekla tie kávovo-čokoládové muffiny 🙂 a boli vynikajúce....prvé muffiny, ktoré sa podarili také, aké sú aj na obrázku, a chutili doteraz asi najviac zo všetkých, ktoré som skúšala...ďakujem 🙂 škoda len, že boli pre kolegyne z práce, a tak som nemohla zožrať všetky 😅 😀 😀 😀 😀 😀