Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vladiella
19. sep 2013

@meo tak to si uz pokrocila. Ja sa ucim varit I piect nanovo bezlepku. Az mala odrastie bude viac casu. Zatial aspon skusam a zbieram teoriu ako na to... 😉 ale byt Tebou uz si zaciatocnik nehovorim. Zbytocna skromnost. 🙂

vladiella
19. sep 2013

@timuss myslim ze ano, staci potom zakryt sackom alebo foliou aby to nevyschlo kedze sa to bude jest. A vyrezavanie by nemalo byt zlozite. Babulky tu uz spominali ako na to, myslim ze pipka. A lepit vodou. Ale makke sa to lepi vpoho. 🙂 kludne riskni. Dopredu si mozes namiesat I farebne potahovky...

nika266
19. sep 2013

Tak a tu je moja nočná tortička

lokalistin
19. sep 2013

@katarina51 krasna svadobna

lokalistin
19. sep 2013

@maya30 mas uzasnu robotu,kde si mozem kuknut vsetky tvoje torty?

lokalistin
19. sep 2013

@mysiatkoo uplne skvela

lokalistin
19. sep 2013

@katkak23 ta marlenka vyzera uzasne

lokalistin
19. sep 2013

@vladiella mne by sa ovela viac pacilo keby boli nejake albumy(mozno keby si urobila nejaku skupinu na fb alebo tu inspiracie a pohadzala to do albumov,tak by bolo viac nadsencov), ze hladam svadobne tak ich mam pokope tu je strasne vela inspi a nechce sa mi to prezerat cele radsej hodim do googla a kuknem tam,alebo napisem sem a spytam nech hodia to co potrebujem ak niekto nieco ma

lokalistin
19. sep 2013

@muffinka8 ja som mala to karamelove asi rok po zaruke a ochutnala som ho a bolo dobre, trochu som z neho vyjedla a ostatok zahodila, ale nic mu nebolo

lokalistin
20. sep 2013

@mamina1978 vyzera dobre ,keby si nepovedala,neni vidiet nic a sa mi paci ako si presla na vyssi level- ja sa na taketo techniky este nechytam 😉

lokalistin
20. sep 2013

@florentina vsetko dobre a aspon sem tam nas dojdi kuknut 😉

lokalistin
20. sep 2013

@lubinkova ci ten krem moze pod potah neviem,ale ja som minule robila zakusok,kde bol krem salko-maslo a vsetko pekne tuhe dala som nan jahody a slahacku a pridem do roboty a cely krem rozteceny a nechapem preco

lokalistin
20. sep 2013

to bolo k mojim narodkam-sorry za tapetu + ten hore

woman04
20. sep 2013

@mamina1978 všetko najlepšie synátorovi 😵 a tortička je super,verím,že sa páčila..keby si nenapísala,že sa nedarilo,nikto si nič nevšimne 😀 ..a citrónový Paradise som už skúsila,je super,ešte raz ďakujem 😉 ..šupla som ho do mňamky pre nás...s mascarpone a šľahačkou+ maliny a naspodok dlhé piškóty ,namočené jemne v káve... 😉

akzuzs
20. sep 2013

@vladiella ty brdo to si tam jak dlho vkladala. Kukala som to už v polke som bola z toho úplne mimo jaké krásne a krás a krasnejšie sú tam

adrika202
20. sep 2013

lopta po neviemkolkýkrát a jedna pre ,,tínedžerku,, ktorá miluje nákupy 🙂 no modelovanie nie je moja silná stránka :O

maya30
20. sep 2013

@lokalistin jej dakujem 🙂 bud na FB alebo aj tu http://www.tortyodmamy.sme.sk/user/19140/images 😉

maya30
20. sep 2013

@lucula73 tak vies, stve ma to, aj ked som nemala este napecene ale modelacky uz boli nachystane a este ked si predstavim kolko ludi som odmietla lebo uz som mala plno a vlastne buduci tyzden uz budem zas len odmietat lebo sa mi tam presunuli tito, tak to mi vadi najviac 😠

maya30
20. sep 2013

@florentina tak to mi je luto, ale zdravie a rodina je prednejsia a ked to inak nejde tak clovek musi obetovat prip. obmedzit aj konicek, verim ze len docasne 🙂

ludkas31
20. sep 2013

SURNE!!!!!!!!!!!!!!!!ahojte, prosim surne radu....farbila som na cerveno - velvet a teraz sa mi pri nanasani na tortu trha, asi to bude , ze som dala vela farby, da sa to niecim zachranit??????

aduskatt
20. sep 2013

@ludkas31 potri ruky Cerou, alebo olejom a premies

ludkas31
20. sep 2013

@aduskatt Vdaka idem skusit

vlada111
20. sep 2013

@mamina1978 úžasnáááááá, za foto to stálo 😉

vlada111
20. sep 2013

@florentina drž sa a určite sem nakukni 🙂

vlada111
20. sep 2013

@lokalistin mňaaaaam

timuss
20. sep 2013

@vladiella uvidím...ono to vyrezávanie nie je až také jednoduché, ako sa zdá, už to mám odskúšané na prasiatku, čo som robila dcérke...vyzerá to, že to je malina a nie je 😅 ale jasné, že dá sa to spraviť, všetko sa dá, keď človek chce 😀

ajka82
20. sep 2013

@maya30 tak si mala stastie, inak ja som tiez taka...teraz sa mi pecie korpus na zajtrajsiu tortu a dovarila som karamelovy puding 😅 tiez vsetko na poslednu chvilu ale ma to niekedy aj svoje vyhody, aj ked mne sa toto veru este nestalo, vzdy ked posunuli tak aspon 3 dni pred 😉

dm1
20. sep 2013

@timuss a nedalo by sa pouzit nieco taketo? pripadne kombinacia este klasickych vykrajovacov na kvietky a listky http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/jem-vykra...

aduskatt
20. sep 2013

Sladké žienky, v Kaufe kryštálový cukor 89 centikov