Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sikag
29. sep 2013

@dadulka271 ja by som ho "ucapkala" zo zvyskov, nieco ako kokoseve gulky (korpus, roztopena coko, rum-alebo nejaka stava, hrozienka, orechy, kokos, dzem - co len chces). vytvarujes, nechas stuhnut, omaslujes a potiahnes

sikag
29. sep 2013

@njonja prekrasna torticka. kam sa hrabu tie zahranicne inspiracie 😀 😀 😀 tie tvoje kvietky su ako zive, cooooool 😎 😎 😎 😎 😎 nedas nejaky kurz? 😉
@jakelina krasna torticka, ten napad s oblacikmi a slnkom... ukladam 🙂

jakelina
29. sep 2013

@sikag díky moc

njonja
29. sep 2013

@sikag dakujem🙂)) To boli moje prve dortikove🙂 NA kurz je ste priskoro🙂 Este je co dotahovat!!

njonja
29. sep 2013

@adrika202 kraaaasna!

njonja
29. sep 2013

@jakelina nadherne su !!

njonja
29. sep 2013

@artepf krasne su vsetky !! Zlata pani, taka reakcia veeelmi potesi!

sikag
29. sep 2013

@maya30 taka coko ti paradne vysla! aj ta lizatkova je krasna! vari sa niekomu nieco nepozdavalo? sak daj nech sa trosku pohorsime 😀 😀

ajka82
29. sep 2013

@pipka extra foto pre teba na poslednu chvilu dorabane 😀
inak akoze oni sa tak tesili z tej torticky 😵 a v restike doniesli pekne tanieriky, nozik, ze nech sa rozkroji a dame si a vsetcia aj hostia, ze skoda rozkrojit, ze to nemozu, tak si ju zobrali domov, ze ukazu a daju si tam aj s detmi susedov 😅

mysiatkoo
29. sep 2013

@jakelina @maya30 @adrika202 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej na tretiu 😵 😵 😵 krasne

lucula73
29. sep 2013

@levandulka3 ahojky,prosím ťa,akos i otlačila ten nápis lego na tie štuplíky???by ma to zaujímaloi,mám robiť lego tortu a neviem akú ešte 😉

vladiella
29. sep 2013

@jakelina to je strasne strasne mila torta! nema chybu!! akurat malej pustame krtecka 😅 frcime na nom cela familia... Tvoji krteckovia su najlepsi! na fcb si zaloz album vyhradne na krtecka! btw mozem si Ta pridat? 🙂

vladiella
29. sep 2013

@jakelina mozem poprosit o radu k drotikom? kupila som drotiky ale su strasne tenke... od akej hrubky su drotiky uz schopne tak urdzat oblaciky i slniecko?? no na e-shope si tazko clovek vie predstavit ake to je v skutocnosti hrube... 😕 dakujem 🙂

jakelina
29. sep 2013

@vladiella to jsou 20 drátky 😉

jakelina
29. sep 2013

@vladiella určitě si mě můžeš přidat a děkuji za chválu

pristela
29. sep 2013

Baby vy ste sladkeeee 😵 😵 😵 😵 že inspirovali sme sa , na zadok z vas padam , ale moooc dakujem , to je že iná česť a pocta !!!!
Tortusky uplne uuuzasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elamaslakova
29. sep 2013

@maya30 Nádherné tortičky všetky , koník je úžasný
@adrika202 Nádherná tortička

jakelina
29. sep 2013

@ajka82 ještě mi řekni, jak dlouho jsi všechny ty postavičky dělala?? To muselo dát práce. 😲 😲 😲

woman04
29. sep 2013

@jakelina krtková je super,tá by mala u nás momentálne veľký úspech...krtek fičí stále 😉

aduskatt
29. sep 2013

dotortovane......puncova objednana narychlo....

jakelina
29. sep 2013

@woman04 u nás taky, to mi ani nevadí, když se dívá na televizi, to je tak milé ty pohádky. 😉

sikag
29. sep 2013

@pristela idem zase po rady 🙂 prosim ta ako na malovanie oci na postavickach/princeznach? tipujem praskove farby a urobis si z nich paletu? ocka malujes "ako duhu" alebo prekryvas vrstvy (neviem ci som to dobre vyjadrila...) a nechavas priebezne uschnut? a co stetec? ked si predstavim kolko je tam linii - oko, make-up, mihalnice.... dcerka ma narodky az vo februari ale uz teraz mi je z toho zle 😀 😀 😀 😀 😀 praje si monsterku 😎 a konika a vytazny pohar 😀 😀 😀 😀 ale to sa tvarim ze to nepocujem xixi

woman04
29. sep 2013

@jakelina hej..aj Máša a medveď..na tom sa ja tak bavím 😀

jakelina
29. sep 2013

@woman04 to ti řeknu, že jsem ještě neviděla ani jeden díl. Jdu se podívat na internet, jestli to najdu někde ke stažení. 😉

dajna11
29. sep 2013

tortička pre malého hudobníka 😀

sticker
29. sep 2013

@maya30 Nádherné tortičky!!! 😵

ajka82
29. sep 2013

@jakelina fuuu neviem cca 23:50 som k tomu sadla a 3:40 som isla spat 😅 😉 predtym som si pospala kym baby zaspali asi dve hodky, tak som bola plna elanu 😝

mimcak
29. sep 2013

@jakelina zbadala som najprv krtka a hned som vedela,že bude určite tvoj 😀 , lebo ty si na ňho už macher 😉 . Krásna tortička

jakelina
29. sep 2013

@mimcak ty jsi zlatá, děkuji

jakelina
29. sep 2013

@ajka82 tak to jsi dobrá, já bych to dělala dva dny 😀 😀 😀