Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
10. okt 2013

@aduskatt a cez tvoj eshop sa nedajú orechy objednať????????? 😀 😀 😀

aduskatt
10. okt 2013

@lucula73 tak zasa take zdroje nemaaaaaaam🙂

aduskatt
10. okt 2013

tak na dnes prva hotova, snad zvladnem este jednu dnes🙂 4 kg, Parizska slahacka, lesne ovocie

vladiella
10. okt 2013

@woman04 ahojky, mas i odskusane?

lawli
10. okt 2013

kočky pomoooc, že 1,5 kg Mimóň ...to akože aký priemer ráfku použiť ? 😒

adrika202
10. okt 2013

@79zuzana
@rapunzel1
@vlada111 Ďakujem krásne za rady ..🙂 aj ostatným ak som niekoho neoznačila 🙂

jakelina
10. okt 2013

@lawli konzervu od ananasu 😀 😀 😀

woman04
10. okt 2013

@vladiella nie,iba dnes som to objavila,ale rozmýšľam ,že niečo vyskúšam..ja pečiem len pre nás,takže drahé veci sa mi neoplatia,ale toto sú super ceny..rozmýšľam nad tou krajkou a ešte túto stránku som našla..myslím,že takéto kostice napr.stoja 3x viac u nás ...a poštovné zdarma 😵

nika266
10. okt 2013

Moja nočná a ide sa spinkať

vladiella
10. okt 2013

@woman04 super, tak daj vediet ... i mna ta krajka zaujala 🙂 a ako budes platit?

woman04
10. okt 2013

@vladiella k tomu som sa ešte nedopracovala,ale z dx.com objednávam cez kreditku... 😉

vladiella
10. okt 2013

@woman04 hm, to by som si musela nejaku zalozit... po skusenostiach v usa som rada ze som ju zatial nemala 😉

lokalistin
11. okt 2013

@aduskatt preco ty mas tie fotky take sede a zahmlene?nemas nejaky zapackany fotak?

akzuzs
11. okt 2013

@lucula73 no mala a vidíš nemám ale si myslím že mi ich dávala aj nie celkom vysušené. Ešte pár dni som ich musela sušiť a až potom lúskať a to tiež ovplyvňuje váhu. Lebo keby mi ich dala úplne suché tak by tých orechov po uschnutí bolo viac. Ešte stále mi tožerie nervy ale čo už idem dorobiť tortu a potom tu zavesím moje dve skromnosti 🙂

mizulienka
11. okt 2013

ahojte dievcata, prosim vas robili ste uz niektora ze coko krem slahany nad parou ale namiesto masla mascarpone?
nemam doma masla tak rozmyslam aku alternativu by som mohla dat 😉 dakujem

jakelina
11. okt 2013

Tak můj první na tento víkend. Dodělávala jsem ho v noci, protože přijedu z práce v 14 hodin a 14,30 si ho vyzvednou. Jsem jak praštěná, šla jsem spát po půlnoci.

elamaslakova
11. okt 2013

@jakelina Nádherná tortička

tinamk
11. okt 2013

@jakelina kraasna a ten mostik🙂)))

lifinka
11. okt 2013

@jakelina moc povedený dort, zdovolením si ho uložím a prosím na ten traktor máš postup?Díky 🙂

lifinka
11. okt 2013

@akapulko myslím, že královská obarvená glazura, já z ní také dělala vánoční perníčky 😉

sarah00
11. okt 2013

@jakelina nádherná torta 🙂

lifinka
11. okt 2013

@sisix kaštany čokoládové tyčinky? A kolik ks? do toho krému, já dělám také z kaštanů, ale jiný krém.

sarah00
11. okt 2013

pridávam aj moju 🙂

lifinka
11. okt 2013

@jakelina tak ten jsem už dělala minulý rok, podle tohoto postupu a byl strašně obrovský (skončil místo na dortě v lednici a ukrajovali jsme si na chuť(, ty ho máš takový pěkný hezčí než aldoska 😀 , jak to holka jen děláš .-)

jakelina
11. okt 2013

@lifinka přesně podle toho postupu ho dělám z těch Bebe sušenek, on je dost velký, to máš pravdu. 😒

lifinka
11. okt 2013

@jakelina ok, takže to nemáš nějak poupravený, hm...já snad nikdy neudělám traktor.... 🙄

jakelina
11. okt 2013

@lifinka ne nemám, dělám to krok za krokem podle toho postupu.

akzuzs
11. okt 2013

No tak ja pridávam moje dve tohotýždňovky a zasa mám na pár dni pokoj 😀 Cez tie orechy som sa už preniesla a nejdem už nad tým premýšľať 😠 Srdečne pozdravujem všetké a nemo obdivujem vaše výtvory . Úfam sa že jedného dňa možno o pár rokov aj ja budem mať v tom taký profi šmrnc ako vy. Juj bude pekne tak idem s deťmi von . Papapapa