Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evicaka
8. feb 2014

Posledná tohtotýždňová - čokoládová klasika... pekný víkendík prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrika202
8. feb 2014

a posledná tohtotýždnovka pre malu princess ..princezničky su umelé 🙂 a muffky objednane včera večer o 18 tej ( pani je stale zakazníčka a mimochodom robí na hygiene :D 🙂 a možme si uživať kiahničky :D

adrika202
8. feb 2014

@mia114 prenádherná ..klobuk dole 🙂

pristela
8. feb 2014

Holky pridavam dalsiu rychlovku, asi potrebujem nejaku zmenu bo mne sa nejak zacalo desne nedariť 😒 tato torta presne pripad ako naposledy s tou čoko 😠

tamara2307
8. feb 2014

@pristela no, nechcem rypat, ale co sa na tejto nevydarilo? 😀 nechcem potom vidiet fakt vydarenu, lebo dva dni nezaspim.

pristela
8. feb 2014

@tamara2307 jooooj , o 7ráno som utekala zas a znova po nové veci na plnku ☹ takze zas som varila, chladila, plnila parisku tentokrat s bielou coko a potahovala fakt na hrane , a to sa "tesím" bo dnes este jednu plnim a zas a opat budem slahať pariž 😅 sa mi v živote zrazil pariž len raz aj to sa dal zachranit a ted dva krat po sebe bez záchrany 😠 😠

woman04
8. feb 2014

@pristela joooj...nevrav,že aj tebe sa také veci stávajú,budem mať ešte väčší strach niečo robiť 😕
@pipka som sa pučila od smiechu..bola si tématická?? 😀

jakelina
8. feb 2014

@pristela může být nekvalitní šlehačka. Mně se srazil jenom jednou z bílé čokolády a od té doby klid, snad to nezakřiknu 😀

martina7905
8. feb 2014

moj tank sice mi dal zabrat

martina7905
8. feb 2014

tortička minie pre moju dcerku

denisak77
8. feb 2014

Tak aj ja k vašim pridám 2 čokoládové ,bábätkovská objednaná vo štvrtok večer a v piatok dokončená, kinderko vo vnútri s prekvapením /ďalšie ,ale ozajstné kinderko /a po plnke som posypala lentilky.A zasa ma čaká o 2 týždňe bordel posteľ,už neviem čo sa všetci pobláznili s tými posteľami,už teraz sa mi to nechce robiť dookola to isté.

pipka
8. feb 2014

@woman04 nieeeee, sak husenku som robila 😅 😅 😀
ale tak u nas doma Minnie aj na hajzlaku...tak sa nediv 😀 😀

mishulle
8. feb 2014

holky moc prosím, kde se dají sehnat ty krásné stříbrné číslice a iniciály na dorty?

pristela
8. feb 2014

@jakelina vies, že som to prave vravela mojmu ? že mozno to bude slahackou alebo co , nejaka spatna rada , i ked stale robim z tejto , nuz ale ine v tom uz nevidim, ale vsak nech, asi to tak malo byť 😀 😀 😀

@woman04 😀 😀 😀 😀 😀 aale prosim ta , mne sa deje stale nieco , ale dokazem sa vzdy nejak vynajst 😉 napriklad ked vo stvrtok o polnoci pri potahovani 30tich šalok na piatok na 10hodinu rano, zistíš uz pri potahovani druhej , ze mas malo smartu, ziadne cukriky ani cukor a vsetko okolo je jasne zavrete 😀 😀 😀 😀 aa vela inych pikosiek mavam 😀 😀 😀

broucek2
8. feb 2014

po dlouhé době zase nějaká hotová. Do rána ještě jedna. Jedeme teď nakoupit a pak se do ní pustím. Čoko je rychlovka pro manžela

rachel36a
8. feb 2014

pokus o knihu, mramor, pribinák a lesné ovocie, 4600g... ale sa mi na vrchu na čokoláde vytvorili také ako keby škvrny, také mapy, asi som to rýchlo vychladila, alebo neviem...tak , ale páčila sa, len mňa to trápi..

mysiatkoo
8. feb 2014

prva tohtorocna - My little pony - tie vlasy mal viac fialovejsie ako modre, ale tak s fotenim fialovej to proste nedavam

pipka
8. feb 2014

@mysiatkoo dokonalaaaaa 😎

pristela
8. feb 2014

@mysiatkoo Bože ten je sladkýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵

mysiatkoo
8. feb 2014

@pipka @pristela dakujeeeem ... aj teta sa tesila, tak hadam aj dievcatko bude happy 😉

pralinka25
8. feb 2014

ahojte. Prosim vas niekto tu raz robil to vedro so sampanskym a vo vedre boli akoze kocky ladu ale za svet si neviem spomenut aky to bol cukor a kto ju robil ☹
neporadite?

pipka
8. feb 2014

@pristela zlatik vies mi sem hodit tu tvoju tortuchu co si robila so snehulkou a trpajzlikmi? neviem ju nikde naajst 😖

akoze chceli po mne tortu snehulka plus 7 trpaslikov..ale zatial som to zrusila, ze to nedaaam 😅 😝 sak to sa umodelujem k smrti a zarobene nic 🙄 a este to ani zdaleka nebude vyzerat jak od teba ☹ ☹ 😅

mysiatkoo
8. feb 2014

@pralinka25 kandizovany cukor - maju ho napr. v tescu, ale nepamatam si od koho to bolo

muffinka8
8. feb 2014

@pipka za každého trpaslíka 5€ navyše 😉

pipka
8. feb 2014

@muffinka8 ved prave, ze aj kebyze si vypytam za kazdu figurku, tak sa mi to nechceeee, sak mne jedna trva dve hodiny minimalne 😅 😝

muffinka8
8. feb 2014

@pipka 🙂

mimave
8. feb 2014

kocky prosim vas naposley ste mi poradili ze si nemam robit tu potahovu hmotu -k receptu som sa teda ani nedostala... a ze si ju mam radsej kupit. prosim vas teda viete mi poradit z akej stranky je to dobre objednavat? a je taka stranka kde kupim aj tu potahovu hmotu a rovno aj farbiva? chcem urobit len jednu tortu malemu na narodky, chcem na nej farebny vlacik, nebudem ho tvarovat, len ako ked vykrajujete z cesta formickami, tak ho povyrezavat a naskladat na vrch, mam uz navrh spraveny len teda k tomuto zdobeniu sa musim volako dostat a vy ste take skusene, prosim poradte odkial objednavate , dakujem

pristela
8. feb 2014

@pipka jaaaj , vsak som to nemohla najst 😔 : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020119... , toto bolo rychlo, to dás , aj po mne vtedy pani chcela snehulu +7trpajzlov, tak som ju prekabátila takto 😝 😀 😀 😀

pipka
8. feb 2014

@pristela no toto som chcelaaa, som si pamatala, ze ty len tie hlavy si tam robila 😉 ...ale aj tak...ja tie ksichty v zivote nedaaam takto ☹ 🙄
no uvidime...ako sa rozmysli 😕