Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lawli
27. sep 2014

ahoj ,kočky ,pridávam svoje víkendové tortičky 🙂

lokalistin
27. sep 2014

Ahojte, hodim aj ja moju. Chystala som si modelovacky na tortu pre nase detiska. A pri modelovani Elsy som sa nakopla a strasne ma bavil robit ten ksichtik, tak som zacala modelovat aj Annu a dosla mi objednavka na morsku pannu, alle nie Ariel, je to pre 10 rocnu, tak som to nechcela take detske a Annin ksichtik skoncil ako morska panna 😉 Sestra mi sice povedala, ze sa jej ta postavicka nepaci, ale mne sa celkom paci 😉

woman04
27. sep 2014

@maya30 @pristela @mirinečka ..tak spravila som z 10 a akuráááát...vďaka..a ešte otázka,idem tam robiť parižák z bielej čoko a mascarpone,ak 3x prerežiem,bude mi stačiť zo 4 šľahačiek?? ...ja otrava,ďakujem 😉 😉

zuzka7512
27. sep 2014

mini torta(1,6kg) pre milovníčku upratovania... 🙂

jakelina
27. sep 2014

@zuzka7512 ty jo, nechceš mě s ní seznámit, že by uklízela i u nás?? 😀 😀 😀

mysiatkoo
27. sep 2014

@lawli ti zajovia su podareni 😵

mysiatkoo
27. sep 2014

posledna tohtovikendovka... najviac sa tesim asi z toho, ze prezila prevoz do LM bez ujmy 😅

jakelina
27. sep 2014

@mysiatkoo Jako pokaždé, zpracování super a to jásající publikum nemá chybu 😉

mojmacik
27. sep 2014

@chvapilu ze prvy pokus...nadherne...inak obidva moje oblubene kvety....az raz budem velkaaaaaa.tak sa dam mozno aj na kvietkovanie na drotikoch...nooooo narast musiiiim 🙂
@mysiatkoo dobre vidim,ze ma aj strnisko? 🙂 ...nuz a BTW,ze wauuu

79zuzana
27. sep 2014

Juj, cez vikend tu tak rada chodim pokochat sa na vasich tortickach ;) Krasa, co ste to tu popridavali 🙂 Aj ja sa chcem pridat, hoci nie takou nadherou, ale teda namahy ma to stalo tiez dost ;)

nika266
27. sep 2014

@mysiatkoo pekna torticka,to jasajuce publikum je patchvork

mysiatkoo
27. sep 2014

@jakelina @mojmacik dakujem! a dobre vidis, ma strnisko a tiez par strniskovo vyzerajucich vlasov na plesine 😅
@nika266 nie, to je rucne vyrezavane, a dakujem 😉

chvapilu
27. sep 2014

@mojmacik děkuju moc i já jsem se dlouho přemlouvala na ty magnolie a nakonec to není vůbec těžké a ibišek šel jak po másle.Vkládám skvělí postup na M. ,mám trochu jiné vykrajovátko a jinak složené lístečky, http://www.lorna.estranky.sk/clanky/fotopostupy... a postup na ibišek http://www.duskyroseveiners.co.uk/page_1511102.... ,když pomůže tak budu moc ráda

mojmacik
27. sep 2014

@chvapilu jeeeej dakujem,zlata si.

jenie123
27. sep 2014

Kocky kraaaasa, prekrasa.. neviem na ktoru torticku skor pozerat.. 🙂
Pridavam moje a idem oddychovat..

sikag
27. sep 2014

@maya30 uzasne, uz som obdivovala na fb. airbrush ti uz ide super 🙂 krasne to ozivi torticku 🙂

sikag
27. sep 2014

@pristela ty si neskutocna zenska! zvonilka uzasna! a tie coko mini torticky su genialne. tolko prace, dufam ze si zobrala aspon 7eciek za kus 🙂
@mysiatkoo koksooo to si ako povykrajovala tych ciernych ludi???? wooow 🙂

mysiatkoo
27. sep 2014

@sikag skalpelom a s nervami na seba,ze som si to takto vymyslela 😀 😀 😀

mamcas
27. sep 2014

sice sa mi po Vasich nadherach moc nechce, ale pridam aj moje tohtotyzdnove 🙂

evicaka
27. sep 2014

@mamcas krásne všetky a tá 50-tka nemá chybu. Aj ja takú chcem keď budem mať 50 😀 😀 😀

mamcas
27. sep 2014

@evicaka Ďakujem moc 🙂 Si nespravis sama, coooo? Ja furt cakam kto mi urobi torticku na narodky a fuuuurt nist a tak by som sa tesila :D 😝

pipka
27. sep 2014

@lamps uuuuuzasne si to zvlaaadla 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
27. sep 2014

@lawli jeziiis, tie zajace su svetoveeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

pipka
27. sep 2014

@mysiatkoo smekááááááááááááááám , akoze nechaaaapem ako toto ty robiiiiš 😅 😅 😅 😎 😎 😎 😎 dokonaláááááá 😵

evicaka
27. sep 2014

@mamcas tak to ja si zasa upečiem aj sama.... len aby som sa dožila

pipka
27. sep 2014

@pristela ...teba uz ani nekomentujem zena moja 😅 😀 dufam, ze jednu tiramisu si mi odlozila 😝 😎 😀

mamcas
27. sep 2014

@evicaka ale ale co su toto za reci...jasne ze hej 🙂

moicka
27. sep 2014

dievcence mam na vas jednu otazku. Ked modelujete vacsie veci na tortu, napr. auticko, figurky, zvieratka, robite ich len z hmoty, alebo napr. z burizonovej hmoty? Dufam, ze som sa vyjadrila aspon trochu zrozumitelne. 🙂 ☹ 😝 Mam robit auticko na gulatu tortu a neviem, ci to treba urobit z burizonky a az potom potiahnut, alebo staci vymodelovat z hmoty..
Dakujem za kazdu radu.

sikag
27. sep 2014

monsterky uz davno neboli 🙂 asi ich vymazem z ponuky 😀 😀 😀

darinkazv
27. sep 2014

Dievčatá prosím, poraďte, ako upiecť pekný korpus. Ja som už vyskúšala dosť receptov a tiež som skúšala rôzne nastavenia rúry. No vždy sa mi upečie najprv vrch torty a tým pádom, kým sa dopečie stred, tak mi vrch zhorí. Medzitým ešte ten dopečený vrch praskne. ☹ Som nešťastná. Teraz sa mi to stalo znovu a dcérka má zajtra oslavu narodenín. Už nevládzem. ☹