Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
30. mar 2015

@pristela tak take ale nebyvaju v Dubravke 😝 😅 😀 😀 😀 tu byvaju zeny s triezvym rozumom 😝 😀 😀

ale budem v tej nemocke, tak to fakt ze nedam 😉 na nemocnicnom lozku bez pomocok, bez truby...chapes, ne? 😀 😀 😀 😅 😝

pipka
30. mar 2015

@muffinka8 zlatik, taketo mam ulozene 😉

lokalistin
30. mar 2015

@grasie kraaaaaasna

pristela
30. mar 2015

@pipka mosim sa k vam prestahovat 😀 😀 😀 😀 Micus, na buduce dojdem mrk teba <3

stebota
31. mar 2015

@grasie nááááááááááádherná postavička aj chcem vedieť 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

stebota
31. mar 2015

Ešte neake staršie foto

daniela09
31. mar 2015

čaute kočky, jedna torta pre pani, ktorá zbožňuje šmolkov, a narodeninové zákusky, prvé bolero, franc. karamelové rezy, a mix, fotky o ničom, fotené len mobilom

stebota
31. mar 2015

@daniela09 mňam prisím ťa ako si robila ten dym

mimcak
31. mar 2015

@daniela09 ooo mňaaaaaam ten prvý koláčik vyzerá famoooozne 😝 😝 😝 😵 😵

mimcak
31. mar 2015

@antenka1 asi to bude ono .Ďakujem 😉

daniela09
31. mar 2015

@stebota na drôtiku obalená vata, obkukala som to tu na mk, už si nepamätám, čí to bol nápad, ale rozhodne výborný.

andrea235
31. mar 2015

Možno by som sa to mala pytať niekde inde, ale skúsim 🙂
Neviete mi prosím poradiť, môžem si venčeky z odpaľovaného cesta spraviť dopredu? Že by som si ich upiekla dnes a naplnila v piatok? Nezvlhnú, príp. Neobschnú do piatku?
Ďakujem za každú radu.🙂

zuzin78
31. mar 2015

@grasie nadhera 🙂

zuzin78
31. mar 2015

Holky neurobili by ste mi niektora postavicku macicky a psika? Skusala som to a radsej ani to tu neodfotim , dcerka sa vytesuje ze je to macicky ale zda sa mi to ako keby to bola mutovana macka 🙄 dakujem

maya30
31. mar 2015

kocky neviete ako sa vola tento trblietavy posyp a ci sa to da niekde kupit ?

stebota
31. mar 2015

@pristela na to lego si mala formičku? diki

sikag
31. mar 2015

@maya30 heh aj ja mam zrovna taku cerstvo ulozenu, vyzera to ozaj super. a nechce sa ti dierkovat smat a zafarbi? skus oslovit svokru 😀 😀 😀 ako @jenie123 = rozhodne dobry napad 😀 😀 😀 😀
@mysiatkoo mnam mnam znie to uzasne 😉

sikag
31. mar 2015

@maya30 a co keby si tam nalepila uvarenu sosovicu a strekla airbrushom? 😝 😀 😀 😀 😀

maya30
31. mar 2015

@sikag no uz som to nasla a neni si daleko od pravdy 😀 az na tu sosovicu http://thecakeblog.com/gold-sequin-cake-tutorial ale teda original sa tie trblietky robia zo zelatiny http://www.sugaredproductions.com/blog/gelatin-... no mam ja stastie na zakazky 😅

pipka
31. mar 2015

@maya30 @sikag ...baby vyzera to famozne 😕 😎 😎 😵 😵 co to je? mne to pride ako sososvica v zlatom alebo bronzovom prachu ofarbena 😕 😅 😉

pipka
31. mar 2015

@maya30 jaaaj no skor pisem ako citam 😀 😀 😅

maya30
31. mar 2015

@pipka vyzera ze je to piplacka, ale Silvia mi teraz vnukla taku myslienku, ze by som mohla povykrajovat kolieska zo zlatej hmoty, tusim u kamky maju 100g balenie, nechat uschnut a bolo by...

pipka
31. mar 2015

@maya30 to mas za to, ze si taka dobra 😝 😀 ...karma je svina 😅 😅 😅 😀
mna by piclo, keby som to z tej zelatiny mala vyrabat 😝 😅 ... jedna torta a tyzden na psychiatrii 😀 😀 😅

pipka
31. mar 2015

no vykroj.... 😀 😅 ...ale na aku tortu? sak aj na klasika okruhlu sa navykrajujes do nemoty 😅 😅 😅

maya30
31. mar 2015

@pipka vsak ale to este nevies vsetko, spodok bude z volanikov skladanych do ruží, minule som to robila 6hodin 😝 plus pol dna kolieskovania, sa tesíím 😎

adrika202
31. mar 2015

@maya30 nasyp šošovicu a striekni na zlato ci aka to je 😀 😀 😀 😀

adrika202
31. mar 2015

@maya30 teraz čitam že to iste ti všetci radime 😀 😀 😀

pipka
31. mar 2015

@maya30 jeziiiiis....mna by piclo 😅
a k tomu spravis este dalsich 8 tort...ne? 😀 😀 😅 a vezmes za poschodku 6 kilovu max 50€ 😝 😅 🙄
idem si u teba objednavat aj ja 😅 😀 😀 😀

ty si zena nezmar! ale bacha ti vravim....Jaromíre, raz ti ta sirka v tom vrecku vzblkne! 😅 😅 😅 😝

maya30
31. mar 2015

@adrika202 super ze ste sa zhodli, som vedela ze niekto pride s nejakou dobrou radou 😀 😀 😀

maya30
31. mar 2015

@pipka nemozem tu vela prezradit, ale toto dohadovanie by si si uzila 😎 😝