Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

peneloppe
20. jún 2015

Prosim vas potrebovala by som rada ako natiahnut fondan na okruhlu tortu. Vidim ze to je pekne vcelku z fotiek. ja ked som to skusala tak mi to celkom tak nevyslo tak nakoniec som naprv vyrezala kruh na vrch a boky som olepila osobitne, vysledok bol ok, zakryla som to nejako ale teraz by som to chcela mat tip top. Dakujem za rady

denisak77
20. jún 2015

@pipka ďakujem

elamaslakova
20. jún 2015

@peneloppe posielam ti link na video ako sa to robí , snád ti to pomôže http://tv.sme.sk/v/26119/torty-pre-zaciatocniko...

pipka
20. jún 2015

@elamaslakova akurat som jej isla vlozit ten isty link 😀 dakujem, usetrila si mi pracu 😉

peneloppe
20. jún 2015

@elamaslakova
@pipka

Dakujem pekne. Snad sa mi to tentokrat podari. 😀 Mozno sa aj pochvalim fotkou, uvidime. 🙂

pristela
20. jún 2015

Holky pridavam sa 😀

tenisek
20. jún 2015

Ahojte baby, tak aj ja pridám prvý krát nieco...síce len mobilové(z insta) ale úprimne...fakt sa mi nechce robit nic navyše 😅🙈

daniela09
20. jún 2015

ja tentokrát zákuskovo, práve dojedáme odrezky

adrika202
20. jún 2015

čafte ženy ,tak sa pridám aj ja 🙂 som sa veeelmi musela prehovárať aby som sa dokopala k tortám ..dinovia su z minuleho týždna pred stretkom , svadobky podla predlohy ,sošky štrasy 😝 anjle podla predlohy ,a ta s tankom des bes .. idem upratovaaaať 😝 majte pekny week 🙂

lokalistin
20. jún 2015

Boze zeny jedna krajsia ako druha, fakt uplne peckove vsetky
Jedna odomna prd kralovnu strelcov, muffin su zvysky z vankusa 😉
Aku farbu zlatu pouzivate do airbrusha? ja som kupovala na SK a zapchal mi obidve pistolky

anibas
20. jún 2015

@lokalistin @adrika202 @daniela09 @tenisek @pristela fantastické dielka 😵 😵

anibas
20. jún 2015

@mimcak @maya30 @denisak77 @pipka samá nádhera 😵 😵 😵

lokalistin
20. jún 2015

@anibas dakujem

denisak77
20. jún 2015

@anibas ďakujem

pipka
20. jún 2015

@daniela09 mnam 😅 😝 😵 😵 vidim puncaky a slintaaaam 😀 😀

pipka
20. jún 2015

@anibas dakujem Sabi 😉

pipka
20. jún 2015

@adrika202 cernoskov si nenafotila? 😕 😎 😀 😀

adrika202
20. jún 2015

@pipka šak su u Taničky @grasie ja už žiadnych nemááám 😀
@anibas dakujeeem 🙂

hrablica
20. jún 2015

Zienky, dobojované... rekordný počet objednávok (aspoň pre mňa). Okrem týchto torticiek som piekla ešte 6kg slaneho na svadbu a robila 50 chlebickov na.oslavu 😀 mám dosť teda, hehe 😀

zanett18
20. jún 2015

Som tu asi 3 mesiace nebola ale vôbec nič sa nezmenilo.....ako vždy neskutočne krááááááááásne tortičky 🙂 pridávam moje dnešné..

evicaka
20. jún 2015

tak dnes som skúšala pečiatky, nemám to také pekné ako @maya30 ale dúfam že sa naučím časom... 🙂

maya30
20. jún 2015

@pipka janka dakujem 😵 to su torty za 2 tyzdne, tento week som mala len 2 😉 ta futbalka bola inspi z netu, sa mi lubilo ze to neni lopta, ale je tam ten vzor...a kluciky su zo silikonky, z aliexpresu za par centov 😉
A teba co kniha zmohla ? Vyzera super a tie kvietky na svadobke mi hned pripomenuli stretko, ty uz si sa vtedy na ne chystala, vsakze ? 🙂

maya30
20. jún 2015

@evicaka ale coby neboli, vyzera to krasne v kombinacii s modelovanymi kvetmi 😵

evicaka
20. jún 2015

@maya30 ďakujem 🙂

mimcak
20. jún 2015

@anibas Ďakujem 🙂

pipka
20. jún 2015

@maya30 no tie kvety boli z nudze cnost 😅 😅 bo mala som nachystane ze spravim len jednu velku gerberu hore a jednu mensiu zboku, ale neviem preco som zavolala tomu kamosovi, ze ake kvety ma ta jeho rada...a on ze hocijake okrem gerbier 😅 😅 😀
taaak som spravila take "nijake" 😀 😀 😅 ze hadam takymi neurazim 😅 😝 😀
ale uz mi volali, ze spokojnost 😉 teraz sa akurat veselia, tak snad aj chutit im bude 😉

no kniha ma zmohla, bo ten bok, to biele, som valkala asi tak na stokrat co sa mi to furt krutilo, trhalo, potom to bolo moc tenke, moc hrube...no nervyyyyy som mala 😝 😅 😅 😅 ale teda nakoniec som to nejako dopatlala 😝 😅

elamaslakova
20. jún 2015

Ahojte dievčence, pridávam moje dnešné tortičky a idem popozerať tie vaše nádherné diela

tenisek
21. jún 2015

Baby poraďte, ked chcem na korpus použiť trstinový cukor a špaldovú muku, mam si dat na nieco pozor? Nejaky špeciálnejší pomer?

akzuzs
21. jún 2015

Po dlhšom čase a v rýchlosti

akzuzs
21. jún 2015

aha foto 😀 😀 😀