Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
26. júl 2015

@daniela09 Krásne koláčiky aj tortička
@pppeeetttaaa Krásne tortičky
@sasettka Prekrásna

mysiatkoo
26. júl 2015

cafte baby... aj ja som sa tento vikend potila, ale s potesenim 🙂

jakelina
26. júl 2015

@mysiatkoo geniální obě dvě 😉

mimcak
26. júl 2015

moje víkendové 😝 😝 na fotky som naštvaná,lebo nový telefon .Tak s ním vôbec neviem fotiť,stále mi to rozmazáva. ☹ Svadobné išli na jednu svadbu + 30 mafiny

mimcak
26. júl 2015

ešte ma napadlo,že som tu nedala z minulého víkendu.

elamaslakova
26. júl 2015

@mysiatkoo Nádherné tortičky , obidve
@mimcak Nádherné všetky

hrablica
26. júl 2015

Pridavam minulotýždňové a vikendovky. Prvé dve šli sesterke na 30tku a tie ďalšie tri svokrovi na 50 😀 ale v tomto teple mám dosť, uff...

denisak77
26. júl 2015

@mysiatkoo perfektné 🙂

mimcak
26. júl 2015

@elamaslakova Ďakujem 🙂

mimcak
26. júl 2015

Babenky ktorá z vás už robila tenisovú raketu? Potrebujem poraduť.Chcú probližne vo veľkosti tenisovej rakety,ale to mi nevojde do chladničky. Tak neviem ,aký priemer urobiť,aby sa to podobalo.Alebo či urobiť z dvoch častí a tesne pred odovzdávkou ju poskladať dohromady. Vôbec neviem ako na ňu. ☹

dzejnus
26. júl 2015

@lokalistin waw superna,, co je ta vec co stoji 😀 ??? z coho si to spravila 😎 ?

lokalistin
26. júl 2015

@dzejnus dakujem, su to roztopene cukriky-mala som v nich spajle, aj ich tam je vidiet, aj tie oranzove, ruzove a vzadu zelene koraly su z cukrikov

lokalistin
26. júl 2015

@michaela3011 a v com si to robila?

stebota
27. júl 2015

Dievčence toto je na rychlo pridané a za dlhšiu dobu robené potom vás dočítam konečne sa trochu schladilo 😝

stebota
27. júl 2015

tá posledná je robená s potom tento týždeň 😝

lirio
27. júl 2015

@sikag asi píšem už neskoro, tento spôsob poznám len z receptov, u nás sa vždy robilo len nad parou a zatiaľ s tým nebol problém

veronkaj
27. júl 2015

ahojte,
prosím Vás už niekoľko dní zháňam kde sa dá kúpiť taká tá kovová špachtla na ganache aby som mohla pekne rovno zarovnať z boku ??,

nycanka
27. júl 2015

Ahoj krasne torty tu mate !!! Aky marcipan si mam kupit, chcem skusit drobcovi spravit torticku, no len na potah by som chcela, s takym co sa mi bude dobre pracovat 😝 chcem len na vrch torty, dakujem

stebota
27. júl 2015

@nycanka skus smartflex velvet maju ho aj v malých baleniach.

dzejnus
27. júl 2015

z vikendu co som spravila 😀 ... baby neviem ci pytam malo ci vela ci tak akurat??? povedzte mi kolko by ste zapytali vy cca za tieto ,, obe raz plnene, s traktorom mala 3,4 kg s mascarpone krem-ovocie aa s autickom par. krem-ovocie 2,2 kg 😎 pekny dnik

sikag
27. júl 2015

@veronkaj skus @mysiatkoo alebo patisserie.sk ci nahodou nemaju

sikag
27. júl 2015

a moja pohodickova vikendova

sikag
27. júl 2015

ked ja tortickujem, moja mala 6rocna dcerka tvori vedla mna 🙂. musim povedat ze vydrzi hodiny! okrem modrej a zelenej hortenzie je vsetko jej vyroba 😎 😎

stebota
27. júl 2015

@sikag tá torta je úžasná a vidim že ti rastie riadna pomocnička dvom bude veselšie 😉 😉 😉 😉 😉

veronkaj
27. júl 2015

@sikag dakujem

lvka
27. júl 2015

@sikag prekraaaasna! elegantna, cista nadhera

michaela3011
27. júl 2015

@lokalistin ja som si ho nakreslila iba rukou na papier, potom odfotla, natiahla do pc a potom iba supla v skicari do ineho obrazka... uplne primitivne jednoducho spravene 😅 😀

margetakuska
27. júl 2015

Ahojte damy, no nadhera co ste popiekli fakt skvosty 😊 juj kedy sa aj ja budem moct pochvalit takymi krasotinkami fnuk... No ale sak snaha sa tiez ceni tak popridavam aj ja svoje nedavne tortuchy..ta botaskova ma celkom zaujimavy pribeh nakolko som ju robila v ten den co sme sa vratili z dovolenky s dvoma bednickami uhoriek a dvoma bednickami marhul cize roboty jak na kostole bola pre dceru nasej pani krcmarky myslela som ze ju dam nakoniec zadarmo lebo sa mi fakt nedarilo no ale nakoniec sa z nej vytesovali a aj chutila tak som bola fakt ze rada a dalsie torty predomnou takze dotortickovania priatelia 😊

pristela
27. júl 2015

@antenka1 jj 150 😀 tento vikend mam len 60kusov 😀 😀 ale za to velkych 😝 no a ta abeceda....cica moja no zabi ma, ale ja ju mam uz strasne dlho , mam ju uz neviem odkial , ale niekde na fb pri takej zvieratkovej torte som davala na nu link, len neviem v ktorom albume mam tu tortu takze asi ti neporadim 😢 😢

jakelina
27. júl 2015

@pristela a jak po dovolené?? Bylo super co??
Já letos jenom doma a na zahradě, ale i tak je fajn 😉