Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
28. aug 2015

@adrika202 budeme se těšit sem tam na nějaký dortík od tebe a šetři se, však kdo by se staral o děti, kdybys skončila v nemocnici. A nějakého super chlapa přeji, já takového mám a to je nejvíc co člověk může v životě mít 😉

muffinka8
28. aug 2015

@adrika202 to je z toho množstva. Ja keď mám toho viac (v porovnaní s tebou skoro nič 😀 ) tak ma normálne prechádza chuť. Snažím sa nesľubovať viac ako jednu na týždeň. Výnimočne 2 ale to len vtedy ak ma to veľmi neobmedzí.
Ale pauza úplne bez tort je isto dobrá, prečistíš si hlavu a potom lepšie uvidíš čo a ako.

lamps
28. aug 2015

ahojte sladulienočky 🙂 🙂 🙂 🙂 pridávam tortušky, som z nich nešťastná, len ich vytiahnem z chladničky a sú lepkavé, orosené mala som problém ich potiahnúť. Obe cestujú do Nitry a ja mám bobky ako toto teplo prežijú 😝

stebota
28. aug 2015

@lamps sú veľmi pekné a ked si ich pekné odovzdala nech sa už dalej staraju oni o ne 😀 😀 😀 😀

sticker
28. aug 2015

@lamps Nádherné tortičky!!! Ale tá prvá je úplne top 😵 😵 😵

pristela
28. aug 2015

@lamps Andrejka ta prva je neskutocna, nadherna, uzasna,fantastickaaj bombová 😵 😵 😵
a ja pridavam k mimonovi este dalsie dve a hor sa zit 😀

jakelina
28. aug 2015

@lamps fakt nádherné obě dvě 😉

lamps
28. aug 2015

@jakelina Majka a všetky sladulienky ďakujem za krásne komenty na tortičky. Tú s ružami som robila na želanie a pri tej druhej mi dali úplne voľnú ruku aj pri zdobení aj pri výbere korpusu a plnky, tak som sa realizovala 🙂

nika266
28. aug 2015

Tento týždeň hotovo 🙂

svetlo55
28. aug 2015

Dnešná 🙂

elamaslakova
28. aug 2015

@lamps prekrásne

alexslovakia
28. aug 2015

Moja dnesna makacka 🙂

antenka1
28. aug 2015

@sikag @pipka @grasie Tani to bol len taký nastrel zatial. Lebo topolciancanky tu kuju dajake kafca tak reku a co my z velkej dediny 😉
Jasne ze by sme ta zavolali. Ved aj @sasettka moze prist ak to pre nu nie je problém. Estevto doladime. Ja tu nie som vikend 13, 14, 15. Ale inak sa prisposobim. Tesim sa na vaaa babenky. Tortuse som zatial nepozerala, mam teraz dajake šialené tempo ale musím to tu dopozerat a dočítať. 🙂

nikawero12
28. aug 2015

@nika266 také pekné svadobné torty som už dávno nevidela, pekná práca

evicaka
28. aug 2015

@lamps no kráááása 🙂

sikag
29. aug 2015

@pristela naaadherne!
@lamps andrejka krasne ako vzdy 🙂 nic sa neboj, urcite preziju

elamaslakova
29. aug 2015

Dievčence pozdravujem vás , pridávam moju zatiaľ najťažšiu svadobnú tortičku mala 17 kg , robila som aj zákusky na svadbu ,ale tie som nestíhala piecť nieto ešte fotiť :D , ale spokojní boli tak hádam bude všetko OK a keď sa vyzlečiem z pyžama a niečo porobím doma , tak popozerám čo krásne tu pribudlo, prajem vám krásny víkend

elamaslakova
29. aug 2015

@pristela Žanet nádherné tortičky, tú Ariell ani Disnye nenakreslil krajšie , úžasné 😉

sikag
29. aug 2015

@grasie dnes som upratovala detske knizky a ked mi tato padla do ruky som si spomenula na tie tvoje postavicky, tak posielam par slubenych skenov 🙂

mojmacik
29. aug 2015

@lamps wauuuuuuuuuuuuuuuu sa tu rozplyvam z tej prvej naaaaaaadhernaaaaaa..hned ma pookriala na dusi.....aspon cosi u mna pozitivne za posledne dni (mm ukradli penazenku,ja som stratila kreditku ☹ ) s dovolenim ukladaaaam

lamps
29. aug 2015

@mojmacik juuuj, tak to sa teším, že som prispela k zlešeniu nálady, tie nepríjemnosti ma mrzia ☹

pppeeetttaaa
29. aug 2015

ahojte, moje vikendovky..

daniela09
29. aug 2015

pevne dúfam, že maratón pečenia v týchto horúčavách je včerajším dňom ukončený. Inak piekla som ešte jednu tortu, len ju sem radšej nedávam, požiadavka bola, poschodová, ako sa robili pred 30-timi rokmi, čokoládová, zdobená krémom, veľa nazdobená- gýčová. No nevedela som sa s ňou zžiť, mne sa také načačkané torty nikdy nepáčili, no ale náš zákazník,... Bolo to pre 80-ročného pána, ktorý si spomenul že raz takú jedol na svadbe pred 30-timi rokmi 🙂 tak mu manželka vyhovela a dala upiecť.

maya30
29. aug 2015

Ahojte zienky, hlasim sa po prazdninach, sem tam som aj daco popiekla, co som mala uz davnejsie zajednane, celkom inac sa robi ked ma na to clovek viac casu, davam tapetku 😉

elamaslakova
29. aug 2015

@maya30 Prekrásne všetky tortičky urobené do detailov

peciemslaskou
29. aug 2015

moja ´dalšia týždňovka-pre malé detičky

elamaslakova
29. aug 2015

@peciemslaskou krásna práca

lenox7386
29. aug 2015

Ahojte. Potrebovala by som poradiť. Akú plnku dať na tortu medzi perníkové cesto? Aby to dobre držalo spolu a dalo sa poťahovať. Ďakujem

denisak77
29. aug 2015

@lamps prekrásne 🙂

denisak77
29. aug 2015

@maya30 už mi chýbali tvoje nádhery 🙂 ,krásne