Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
25. okt 2015

@sollange prekrásne, jemnučké

pipka
25. okt 2015

@pristela no podusickovy vikendos ...cize z piatka 6.11. na sobotu 7.11 😉 mrkaj, ci mas freee 😉

sollange
25. okt 2015

@elamaslakova ďakujem za pochvalu🙂 ,veľmi si to cením 🙂

pristela
25. okt 2015

@pipka mam tam tortuse, ale to neva, ja urobim a oni doma odovzdaju aj samí 😝 takze ta zapisujem do kalendarosa a dufam , ze to vyjde, odprac zo stolika v obyvke nech si nozky mozem vylozit 😀 😀 😀

pipka
25. okt 2015

@pristela sedi vec, dohodnuteee 😉

pristela
25. okt 2015

@pipka mas dovolene podat mi kupovane kolaciky tie co minule 😀 😀 😀 😀 pak daj priblizny cas kedy , bo sak ja su neschopna a potrebujem sicko na pevno 😀 😀 😀 /aj tak budem meskat isto/

jenie123
25. okt 2015

Ahojte kocky.. Pridávam tohtotyzdnovky.. 🙂🙂 a idem vás popozerať, určite je na čo pozerať 🙂🙂

pipka
25. okt 2015

@pristela no tusim to budem mat ranny tyzden, takze co sa mna tyka, kludne mozes aj o tretej dojst...alebo teda jak je libo ale odvtedy cca budem doma uz aj zo skoly, z nakupu...atd 😉
Kolaciky...? a co ja pamatam ake to boli? 😅 😅 😅
neboj ništa...niečo ja pre teba vykuzlim 😀 😀 😀 aj na ranajky, aj na veceru 😀 😎

nika1985
25. okt 2015

ahojte baby potrebovala by som radu aky krem sa dava hore na mafiny taky den biely aby to pekne drzalo tvar dakujem pekne 😉

blahowoman
25. okt 2015

Na tento tyzden mam pokoj. Uzite si peknu nedelu mamicky.

pristela
25. okt 2015

@pipka ooo, ranajky, baby to je manzelka !!!! 😀 😀 😀 😀

jachin
25. okt 2015

@jenie123 aký je priemer tortičiek-prvej a k 1 roku Sarah? inak sú všetky krásne 😉

jenie123
25. okt 2015

@jachin dakujem.. Ta bola malička, mala 18cm

jenie123
25. okt 2015

@nika1985 presne to by som potrebovala vedieť aj ja 🙂🙂 počítam, ze asi nejaký maslovy.. Mne by sa páčil aj nejaký slahackovy alebo mascarpone, ale to počítam, ze neudrží :( dúfam, ze baby poradia 🙂🙂

mimcak
25. okt 2015

ahojky. Tak pridávam aj ja svoje tortičky . 🙂 Popri chorých deťoch 😝 ,ešteže toho nebolo až tak veľa.

elamaslakova
25. okt 2015

@jenie123 krásne tortičky všetky
@mimcak všetky sú nádherné

mimcak
25. okt 2015

@elamaslakova Ďakujem krásne. 😵

pristela
25. okt 2015

@nika1985 mozes dat aj obyc pribinaka , alebo tu plnku mascarpone

mimcak
26. okt 2015

@denisak77 ta s orchideami sa mi veľmi páči.

mimcak
26. okt 2015

@elamaslakova veľmi pekné svadobné torty veľmi sa mi páči tá s tými ružami hore. 😵 😵 😵

elamaslakova
26. okt 2015

@mimcak Ďakujem , robená na želanie nevesty podľa torty od Lorny- Anderjky Rogoňovej

sikag
26. okt 2015

@pristela jj ja pouzivam foliu na pecenie 🙂 nasla som si odkaz az teraz 🙂

sikag
26. okt 2015

minuky tyzden konecne veget, iba 3 torty 🙂 a volna ruka, tak som dala opat malovanu, tusim ma to chytilo za srdce 🙂 a tusim som nepridala ani tie pred tyzdnom. jedna priserna gycova presne podla predlohy - ta svadobna s ruzovymi kvetmi, nikde som ju zatial nezverejnila, tak boh vas chran niekam to posuvat! 😀 😀 😀 😀

sikag
26. okt 2015

no a mala som doma malu choru, tak si pri mne modelovala uplne sama a ked som sa otocila mala urobenu takuto krasnu vilu a kvet (len som jej ukazala ako si nastriha stred a dala som jej papier pod lupene - inak som sa toho ani nedotkla). ma 6 rokov 🙂

sikag
26. okt 2015

@nika1985 vsetko ti bude drzat neboj. maslovy nastriekas krajsie, ale mascarpone je chutnejsi. ale robi sa aj nejaka kombinacia mascarpone s maslom, tusim mi to tu niekto minule pisal, lebo som sa pytala ci sa jej netopia kvietky na tom 🙂

drahusa2
26. okt 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

prosim vas baby ked potahujete celu tortu tak davate original marcipan ci tie potahove hmoty?

sikag
26. okt 2015

@maya30 ach jooooo to je naaaadhera majka! uzasny napad spojit tie cipky na jednorozcovej
@pristela odpadla som z tej haky-baky 40 😎
@jakelina krasna, postupne zadinas pridavat 😀 😀

sikag
26. okt 2015

@drahusa2 vacsinou tie potahove hmoty - napriklad smartflex

milica313
26. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@drahusa2 ked celu tortu tak potahovou hmotou, marcipan by vysiel moc draho na celu tortu..

jakelina
26. okt 2015

@sikag áááááááááááách ty tvoje dorty jsou krásné 😉