Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evicaka
15. nov 2015

@elamaslakova Tvoje ružičky sú úžasné 🙂

elamaslakova
15. nov 2015

@evicaka Ďakujem

lamps
15. nov 2015

Sladulienočky krásnu nedeľu Vám želám 😵 😵 😵 😵 😵 a pridávam moje tortušky. Tá so sloníkom bola na želanie, nadiktovaná úplne do bodky, toľko správ ohľadom torty som ešte s nikým nepopísala 😀 😀 😀 😀

antenka1
15. nov 2015

@pristela preco si ju spravila taku nasratu? Nabuduce poprosim usmev 😉

antenka1
15. nov 2015

@mysiatkoo ty si cvok, vies to? 😎 kolko ti to trvalo? Su kraasne 😉

pristela
15. nov 2015

@nicoletta77 haa, ano, ano , este jedna tvar bola uplne na lavo, to som nefotila, bo chela viac predstavitosti nez tieto 😀

@anetka1 ja ti neviem 😝 ale liala som to v noci pri pozerani sprav ☹ mozno preto , na buduce pustim nejaku komediu , no hlavne, ze pisali ze chutila suprovo 😀 o inak nevim co som im to tam na nu naliala 😀 😀

pristela
15. nov 2015

@mysiatkoo naaaaadherneeeeeee 😵 😵 😵 😵

jakelina
15. nov 2015

@evicaka posunula jsi se na tu správnou stranu 😀 😀

mamickajanka
15. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@lamps ale myslim ze tie pisacky kvoli torte stali za to je nadherna!

jenie123
15. nov 2015

Ahojte kocky... Som tu tuším dva týždne nebola, musím si vás docitat 🙂
Pridávam svoje za dva týždne.. 🙂

jenie123
15. nov 2015

@lamps krásne 🙂

jenie123
15. nov 2015

@dush jeeee, zlataaa 🙂🙂
@mysiatkoo Uzasneeee 🙂

sticker
15. nov 2015

@lamps @jenie123 Krásne výtvory ste zase obe pridali.... 😵

grasie
15. nov 2015

Helou tortoženy 😵
krááásne kusy ste popiekli akože @mysiatkoo tie tvoje keksy, že waau, asi čo asi, určite sa budem inšpirovať 😝 @pristela ty už aj do čokošky kreslíš 😀 a torty na paráádu 😵 , @lamps kráásne nežné 🙂 @evicaka tá kvetová že waau 😵 , @jenie123 kráásne trotičky 😵

Toť moje za posledné 2 týždne, nie sú úplne podľa predstáv, bo podmienky nie sú ideálne, ale snaha bola 🙂

mysiatkoo
15. nov 2015

@jakelina @denisak77 @antenka1 @pristela @jenie123 @grasie dakujeeem :* @antenka1 viem 😅 s upecenim a pripravou polevy dokopy vsetky tieto ozdobene keksy 6h 😝

jenie123
15. nov 2015

@grasie nadhera 🙂🙂

jakelina
15. nov 2015

@grasie krásné a ta poslední to je super nápad 😉

pppeeetttaaa
15. nov 2015

ahojte, tak tento vikend to bolo strasne.. a pritom som uz aj viac zvladla..okrem tort som robila 3 druhy zakuskov no ale to ja fakt neviem.. ani som ich nefotila.. jedna velka katastrofa.. a najviac ma potrapil penis.. tak to som robila prvy a posledny krat.. keby to nebola kamaratka asi sa do toho ani nepustim..

nicoletta77
15. nov 2015

@jenie123 tá kačičková je strašne milučká 🙂

katarina51
15. nov 2015

@evicaka tá svadobná je prekrááásna

darinas2
16. nov 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

tie torty su vsetky tak pekne 🙂

1erika3
16. nov 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

kiezby som aj ja mala na toto talent

sticker
16. nov 2015

Babule prosím vás, keď vyškrabem vanilkový lusk a dám do torty, miesto koľko cukru to asi je? Alebo mám dať aj cukor aj to vnútro? Moc ďakujem za odpoveď 🙂

kukulka1
16. nov 2015

@sticker vanilkový lusk neni sladký,cukor daj normálne,vyškriab vnútro a prázdny lusk hod do cukru v uzavretej döze,krásne ti ho prevonia.

sticker
16. nov 2015

@kukulka1 Ja ten lusk mám v cukre už dávnejšie, len som si nejako nevedela spomenúť, do čoho som dávala to vnútro 😀 😀 A chcem ho už vymeniť, zato som sa pýtala. Ďakujem pekne 🙂

gogolienuska
16. nov 2015

Mám jednu otazočku. Dávala ste už niektorá živé kvety na tortu??? Ak áno aké A či sú nejaké ktoré sa môžu konzumovať A kde sa dajú zohnať. Dakujem

nika1985
16. nov 2015

@sticker ja ho davam hoc kde napr. do vanilkoveho krem alebo masc. s bielou coko okrem vone som este neprisla nato ze co ine robi ale budis asi mam uz tupe chutove pohariky hahah

pristela
16. nov 2015

@nika1985 kaaaaaaava ti ich napraví !!!!!!!!!!!

nika1985
16. nov 2015

@pristela jasne marcela nemoze preto som sa neozvala ale uz to doladim

evicaka
17. nov 2015

@katarina51 ďakujem 🙂