Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jachin
6. feb 2016

@nika1985 tá lienková je milá, hned som si ju uložila 😉

nika1985
6. feb 2016

@jachin Aj pani co si ju objednavala sa tesila zevraj necakala ze bude az taka bolo to super ked si predstavim ze som za dve noci naspala asi 5hodin

jachin
6. feb 2016

@nika1985 ani sa nečudujem tej pani, ved kto by sa nepotešil takej milej tortičke? 😉 ale ak sa dá, treba si dopriať viac oddychu...

elamaslakova
6. feb 2016

@pppeeetttaaa , @nika1985 Nádherné tortičky

elamaslakova
6. feb 2016

Ahojte dievčence pridávam moju tortičku je na narodeninovú oslavu 50-ky , nechceli tam dať číslo

makina78
6. feb 2016

k narodeninam ako indikacia ciela darovanej jarnej dovolenky v Toskansku

zuzkavit
6. feb 2016
njonja
6. feb 2016

Ahojte kocky, pridavam moju tohotyzdnovu tazko vydretu s chorym dietatom na rukach 😝 Inac jahodovu morsku pannu... 😉

dush
6. feb 2016

Vcielka Maja

lamps
7. feb 2016

Ahojte sladulienky, ja len tak poskromne s maškrtami pre deti na kraneval

michaela3011
7. feb 2016

@dush ta je dokonalaaaaaaa 😍😍😍 ❤

dush
7. feb 2016

@michaela3011 ďakujem krásne 😉

mysiatkoo
7. feb 2016

cafte baby po sto rokoch... davam si zavazok do tohto roku, ze to tu budem sledovat castejsie 😅 a pridavam vikendovky

peciemslaskou
7. feb 2016

Ahojte,moje čokobleskovky

kukulka1
7. feb 2016

jedna narodeninová na dnes

camilka54
7. feb 2016

@kukulka1 Tortička je poliata polevou Mirror?Ďakujem

kukulka1
7. feb 2016

@camilka54 áno je to mirror poleva domáca

blahowoman
7. feb 2016
camilka54
7. feb 2016

@kukulka1 Ďakujem, myslela som si.Musím vyskúšať aj ja.

pppeeetttaaa
7. feb 2016

@kukulka1 a ako sa prosim robi domaca mirror poleva? dakujem.. vyzera to velmi luxusne

denisak77
7. feb 2016

@elamaslakova krásna

grasie
7. feb 2016

@njonja tá je luxusnáááá 😵
@mysiatkoo konečne, normálne som sa potešila, že konečne tortuješ, radosť pozerať na tvoje trotušky 😵

a pridávam aj ja čosik, tá olafovská, hmm, no "sranda veliká" bola pri jej zrode 😝 , inšpi bola od @pristela, tá torta macko pú s mostíkom, 2 slzy, táto moja verzia síce vypálila nakoniec úplne inak 😝, ale kočka aj oslávenec boli spokojní a macinko je kúsok dávnejší 🙂

mojmacik
7. feb 2016

takze tento vikend bol u nas mimonovskyyyy doslova a dopismena 🙂 traj mimoni pre mojich troch mimonov 🙂

njonja
7. feb 2016

@grasie dakujem!! Tie tvoje su vzdy take dokonale! Fantazia... 😉

jenie123
7. feb 2016

@mojmacik perfektneeeee.. 🙂🙂🙂 môj maly by sa zblaznil 🙂🙂

jenie123
7. feb 2016

@grasie uzasneeee.. 🙂🙂

jenie123
7. feb 2016

Kocky pridávam svoje vikendovky.. Tento týžden taká pohodovka 🙂🙂 a tak som skúšala maľované sušienky 🙂 išli deťom na karneval 🙂

kukulka1
7. feb 2016

@pppeeetttaaa http://cakeloversclup.com/index.php/2015/09/02/... posielam ti celý postup,ja som dala obyčajnú práškovú želatínu a mám ešte dalšie štyri recepty kde ide viac kakaa a menej čokolády až chceš napíšem ti ich a ešte,robila som bez teplomera len tak odoka.

katarina51
7. feb 2016

Krááásne tortičky. Ja som dlhšie nepiekla, lebo som bola na operácii kolena, no a s barlami sa pečie ťažko. Piekla som jednu a bolo to o hubu, lebo musel byť pri mne niekto, kto by mi podal , preložil.... No proste celé zle 😀 😀 😀 😀 😀 Postupne sa rozbiehom pre bráchu na 50tku. Pridávam aj dve staršie narodeninové a na výročie sobáša

chvapilu
7. feb 2016

@kukulka1 Ahoj dortík vypadá fantasticky,a ta poleva je úžasná,dlouho jsem hledala jak jí vyrobit tak by jsem poprosila o ten recept děkuji,ještě jsem našla http://teplickedorty.cz/cs/106-ochucovadla-glazury používáte je někdo?Děkuji