Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stebota
28. apr 2016

@jenie123 Parada dievča zoderieš sa tá s pandou jeeeeeeeeeeeej 😉 😉

stebota
28. apr 2016

Dneska do rána tak narýchlo

admin_vierka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzca27
28. apr 2016

Tak dievcata nakoniec bude coko korpus , mascarpone a maliny . Manzel ma koncom maja narodeniny tak jemu urobim nahu jogurtovu . Foto tak pecieme my 🙂

kasiopeja01
28. apr 2016

@zuzca27 poznam to z vlastnej skusenosti :D

dzejnus
28. apr 2016

@kasiopeja01 vdaka, noo zelanie zakaznicky a chce kombinaciu troch ovoci, ale asi ju idem odhovorit od tych kiwi 😀

kasiopeja01
28. apr 2016

@dzejnus ja na cokoladovu plnku davam najradsej maliny cernice a cierne ribezle. Kupujem mrazenu zmes v lidli a davam mrazene. a pod plnku malinovy lekvar, tiez z lidla. je to vyborne.

kasiopeja01
28. apr 2016

@zuzca27 Zuzi aky recept na korpus ste pouzila? Ja som skusala uz ten kolko vajec tolko lyzic cukru a muky, aj ten kolko vaha vajec, tolko vaha cukru a muky a je to stale katastrofa. Musim este nejaky skusit, ale zacinam mat pocit, ze mam nieco s rurou, lebo recept, ktory som robila uz XY krat my tiez nevychadza :(

zuzca27
29. apr 2016

@kasiopeja01 ahoj použila som recept od abrela a vysiel super piekla som ,160 stupňoch hodinu v strede rury

nika266
29. apr 2016
mitena
29. apr 2016
denisak77
29. apr 2016

Ja už mám tiež hotovo.Tento týždeň dve budúci týždeň iba jedna ,ale potom sa to už rozbehne.Už teraz sa bojím tých svadobných. Čiernu tortu som už podobnú piekla,chceli rovnakú.len ja rovnaké nikdy nepečiem ,tak som aspoň kvietky zmenila.Na prvej boli tulipány a teraz kvietky ktoré ešte nemajú názov,vymyslené 😀 .

alex999
29. apr 2016

Tak dnes odovzdané, jedna jednoduchá s dinom a jedna klasika 🙂 a ide sa piecť ďalej 🙂

lamps
29. apr 2016

ahojte sladulienky, tu sú moje tortičky, ešte jedna ma čaká na pondelok. Želám Vám krásny víkend

evicaka
29. apr 2016

@lamps jeeej, všetky mi vyčarili úsmev na tvári... a dnes to veeeľmi potrebujem, takže ďakujem Andrejka 🙂

elamaslakova
29. apr 2016

@lamps Prekrásne tortičky všetky, niečo úžasné

lamps
29. apr 2016

@evicaka
@elamaslakova dievčence moje sladké ďakujem. Evička, to sa veľmi teším, že aspoň takto som ťa potešila, neboj bude dobre 😵

belka
30. apr 2016

zopar mojich 🙂 na postavickach musim este popracovat

blancagon
30. apr 2016

Tak ja zasa agry 🙂 a jedna normal 🙂oganáchované obe a celééé dookola 🙂 sa teším som to zvládla,tortuše aleže všetky parádneeeeeee ste napiekli!

gostricka
30. apr 2016

čoraz viac ma prekvapuje, čo všetko sa dá z marcipánu urobiť, vymodelovať. Kočky to musíte mať aj dosť trpezlivosti, keď chcete nejakú postavičku urobiť, či nie? Ja som sa nedávno hrala so synovcom s plastelínou a bola som už len pri tom nervózna, že to nejde podľa mojich predstáv 😀

zuzca27
30. apr 2016

Tak uz som dokoncila . Fondan sa mi polamal na krajoch preco ? hambim sa tu dat fotku. :( musela som to nejak maskovat

alex999
30. apr 2016

@zuzca27 aku hmotu používaš?? podľa mňa je hmota veľmi mäkká a vyvaľkala si to na tenko

alex999
30. apr 2016

Dnes ešte jedna Frozen a hotovo 🙂

zuzca27
30. apr 2016

@alex999 nerobila som ju lebo som sa bála tak som kúpila Dr etkar hotovú ale bola tvrdá jak fras 🙂

alex999
30. apr 2016

@zuzca27 nemam s nimi skusenosť, ale ak bola veľmi tvrda tak aj preto mohla spraskať, treba radšej potom na hrubšie vaľkať. 😉
a najlepšie zainvestovať do kupovanej hmoty , potom ta práca ide ľahučko 🙂

zuzca27
30. apr 2016

@alex999 na budúce tak urobím 🙂

mojmacik
30. apr 2016

jedna konfirmacna

lvka
30. apr 2016

moje dnesne 🙂

zhadvigova
30. apr 2016

taaak torta na zajtra pre krsniatko🙂

pppeeetttaaa
30. apr 2016

ahojte zasa ste kraasne napiekli.. moje dnesne..