Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
21. máj 2016

ahojte sladulienočky, pridávam tortičky na PSP obe sú pre chalanov, obe s požiadavkou, aby neboli prezdobené a boli bez kalicha. Želám Vám krásny slenčný a pokojný víkend

jakelina
21. máj 2016

@lamps dokonalé obě

nicoletta77
21. máj 2016

Ahojte dievčence, krásne tortičky zase pribudli. Ja som robila pre malého nadšenca vesmíru dve torty.

pppeeetttaaa
21. máj 2016

ahojte, moje tohtotyzdnovky..

pppeeetttaaa
21. máj 2016

a aj foto este 🙂

evicaka
21. máj 2016

@pppeeetttaaa krásne všetky... prosím Ťa, akým krémom si omazávala tú ružovú tortičku? ďakujem 🙂

peciemslaskou
21. máj 2016

Ahojte cukráročky,k Vašim krásnym tortičkám pridám moju dvojtýždňovku

pppeeetttaaa
21. máj 2016

@evicaka ahoj, to som robila prvykrat, zmiesala som mascarpone, bielu cokoladu s trochu masla.. a zafarbila kvapkou gelovky.. ale nerobilo sa mi to dobre, sa mi to zrazalo na studenej torte alebo co to robilo.. chutovo chvalili ale robilo sa mi to na prd :(

evicaka
21. máj 2016

@pppeeetttaaa ďakujem ... vypadá to ale pekne. Mám robiť niečo podobné a už teraz sa toho bojím ☹ možno skúsim bielkový krém 🙂

evicaka
21. máj 2016

takže aj ja pridávam svoje... nádherné tortičky ste popiekli dievčatá 🙂

daniela09
21. máj 2016

čaute kočky, ja už mám plné zuby tých tort na 1.sv.p. Všetci chcú klasiku. No ale hlavne že sú spokojní, a majú čo chceli. pekný víkend holky.

mojmacik
21. máj 2016

@lamps 🙂 ...ze konecne podla tvojho gusta...myslim na psp?

lamps
21. máj 2016

@mojmacik áno obe sú na PSP, sú pre chalanov tak sú bez kvietkov

blancagon
21. máj 2016

Akože ja nechapem to množstvo čo napečiete a tie skvostyyyy!!!žienky to kedy spite?kedy relaxujete a kam sa chodite rehabilitovať?ja dve ale chrbat ma boli nenormalne.

nika1985
21. máj 2016

ahojte moje vikendovky

lvka
22. máj 2016

ahojte, pridavam moje dve, obidve bez zadania....prva je pre dievcatko k 10tim narodeninam a druha mojmu synovcovi ku konfirmacii..je obrovsky "geodet nadsenec" 🙂) tak som spravila taku netypicku

margetakuska
22. máj 2016

Na tento víkend som mala mať dve ale jednu mi presunuli na budúci týždeň takze teraz len jedna na psp😉

nika1985
22. máj 2016

@majrab v pohode mozes piect aj skor ja peciem podla toho kolko mam ale vacsinou stvrtok piatok doobeda plnim a potom v noci potahujem a zdobim samozrejme sa to posuva podla toho na ktory den to chcu.

vierapo
22. máj 2016

@kubrt ďakujem, a ak nie, tak ktorá hmota je dobrá? pre začiatočníčku 🙂

dush
22. máj 2016

Tak nechala som sa prehovorit na Elsu,vobec sa mi nedarilo..tak aspon takto..

evala777
22. máj 2016

ahojte pridávam ja svoje tohotýždňové...prvýkrát som skúšala kvety z jedlého papiera....no....nejako ma to neoslovilo.....vaše diela sú úžasnééééé

majrab
22. máj 2016

Ahojte tak pridavam torticku, ktoru som nakoniec zvladla sama 🙂 nieje dokonala, ale maly sa potesil a kazdemu chutila. Nakoniec som doma nasla marshmellow tak potah bol cukrikovy aj srdiecka a mackovia z K2. Ale robila som pribinacikovu a cokoladovo-slahackovu plnku a ta strasne stuhla a bola neskutocne sladka na moje pomery. Neviete ako by sa dala urobit. aby tak nestuhla? Robila som takuto:
250 ml šľahačky
200 g čokolády - tmavej
200 g masla
2 polievkové lyžice práškov. cukru

zuzkavit
22. máj 2016
jenie123
23. máj 2016

Ahojte kocky, tak pridávam minolotyzdnovky.. 🙂

stebota
23. máj 2016

@majrab viem že odpisujem neskoro ale chodim sem len ked som v robote poradili ti viacerí a zvládla si to netreba to plnenie prežívať všade máš dlhú záruku a pokiaľ použiješ ovocie mrazené a nie čerstvé do vnútra torty tak sa to nekazí ja plnim aj skôr ved keby si mala 7tort tak sa to ani nedá ešte nikdo mi nereklamoval tortu že bola pokazená alebo nebola čerstvá a ak máš všetko stále v chladničke nie je problém žiadny dp mrazáku nedávam nikdy nič a ak nemáš čas to by si neverila čo všetko sa dá stihnúť za jeden deň ale časom na to prídeš aj sama držím palec.

stebota
23. máj 2016

@lenuliatko neskoroooo som tu len som chcela aby si si nemyslela že som sa na teba vykašlala ale poradili ti dobre som rada mala som dovolenku a chodím sem len cez týždeň ked som v robote tak sory 😉 moc som ti nepomohla. 😒

stebota
23. máj 2016

@majrab Ak sa ti to zdá moc tuhé nedávaj maslo budeš to mať parižák čokoládu používam z Lidla 52% a ak si nedala cukor tak by to nemalo byť moc sladkééé

stebota
23. máj 2016

Eeeeešte tortičky

lenuliatko
23. máj 2016

@stebota nevadi, v pohode, ozaj som sa dozvedela vsetko, co bolo treba, dokonca aj viac a torticka sa podarila
@mojmacik, dakujem krasne 🙂

vejusalickova
23. máj 2016

@lenuliatko jeeej tá je úžasná 🙂