Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zz134
31. máj 2016

ahijte kocky, prosim Vas mozem smartflex lepit rovno na krem mascarpone, smotana, cokolada?
nebude sa mi smartflex topit? Alebo to musim obcapat radsej maslom?
dakujem

camilka54
31. máj 2016

@zz134 Radšej s maslom,pod mascarpone sa Ti môže topiť.

zz134
31. máj 2016

@camilka54 dakujeeeem

kubrt
1. jún 2016

Holčičky , nejlépe ze Slovenska, co je to CMAR? 😨 A nevíte některá nějaký odlehčený kávový krém do dortu? Chtějí ten od posledně, že jim moc chutnal a co já vím jaký jsem jim dělala? 😒 Ráno nevím co jsem v noci do dortu dala. 😒 Jen vím, že nebyl máslový a teď nemůžu nic rozumnýho najít. Děkuji

alex999
1. jún 2016

@kubrt Cmar je zákys/acidko/kyslé mlieko 😉

mizu89
1. jún 2016

Ahojte baby poradili by ste mi na co mam pouzit vanilkovy lusk(struk)???Viem ze sa to rozreze a ten stred sa vydlabe von ale ked som to ovonala a dala do kuska kremu tak nic som necitila.Ani ina chut a ani vona.Ako sa s tym pracuje???

mojmacik
1. jún 2016

@kubrt podmaaasli .-) presne ale v obchodoch je kysane podmasli,teda podobne kyslemu mlieku ale klasicky cmar je vlastne to co zoastava ,ked sa mutilo kedysi maslo @alex999

kubrt
1. jún 2016

@mojmacik tak už mám jasno, Máslo jsem z domácí smetany dělávala a když byla nakyslá, bylo i podmáslí kyselejší a hustější Holčinky dííík

pppeeetttaaa
2. jún 2016

@lamps milujeeeem tvoje postavicky... najkrajsie..

stebota
2. jún 2016

@mizu89 skus dať ten lusk do kryštálového cukru 😉

lamps
2. jún 2016

@pppeeetttaaa 😵 😵 😵 😵

mizu89
2. jún 2016

@stebota a to cely nerozrezany ci len ten stred vydlabat a zmiesat s kr. cukrom?Nikdy som to este v rukach nemala len som videla v telke a teraz ich mam doma az az

chvapilu
3. jún 2016

ahoj přidávám dnešní dortíky, a přeji krásný den

alex999
3. jún 2016

Tento víkend len jedna, ale o to vzácnejšia 🙂 krásnych 85 rokov 😵

lamps
3. jún 2016

ahojte cukráročky, ja mám na tento týždeň hotovoooooooo

sansara82
3. jún 2016

Prosím poraďte mi. Mám marcipánove postavičky už hotové, no oslava sa nám posunie o 2 až 3 týždne. Ako ich uskladniť aby ostali mäkké. Ďakujem za každú radu.

nika1985
3. jún 2016

baby co robite ked vam niekto zrusi objednavku panicka mi pisala o 17,50 ze rusi obe torty na vikend a ja to uz mam naplnene neviem co s tym teraz je tam mascarpone karamelove a ovocie

lamps
3. jún 2016

@nika1985 napísala by som jej, že objednávku zrušila neskoro, ty máš už upečené

olifcek
3. jún 2016

@nika1985 presne tak. ja sice nepeciem, ale kupujem a toto by som si nikdy urobit nedovolila. normalne by to ta panicka mala zaplatit... to kde sme? a nech sa ona stara, co s tym urobi... ved je piatok...snad necakala, ze to este nebudete mat hotove

alex999
3. jún 2016

@nika1985 vždy treba brať zálohu!! ak to zrušila teraz, napisať jej OK ale treba zaplatiť suroviny !!!

alicka850
3. jún 2016

@sansara82 makke asi neostanu, ale ja si robim vopred a dam do zatvaracej dozy a vydrzia v pohode.

alicka850
3. jún 2016

Moj šupinač pre ocina k narodkam. Prva 3D,som celkom spokojna 😊

nika1985
3. jún 2016

@alex999
@lamps
@olifcek dakujem za odpovede zohnala som si na panicku cislo napisala sms ze sa to neda zrusit mozme sa dohodnut na sume a odovzdam jej ich obtrete nepotiahnute. Nebrala telefon ani na fb nebola a teraz mi pise ze ok tak odzobene tak ako sme sa dohodli. 😠 ti ludia su divny a tearz mam ist do kuchyne taka vytocena robit

sansara82
3. jún 2016

@alicka850 a dávate to do chladničky alebo len tak v zatvorenej dóze normálne napr na linke?

alicka850
3. jún 2016

@sansara82 ja som mala v dozicke na policke. Robim so smartflexom a ten vytvrdne.

olifcek
3. jún 2016

@nika1985 tak snad aj pride :(

kasiopeja01
4. jún 2016

Krasne torticky ste urobili zienky. Takato je moja dnesna 🙂

elamaslakova
4. jún 2016

@lamps prekrásne tortičky

elamaslakova
4. jún 2016

Dievčence pozdravujem vás , tak už sa to začína , neviem ako Vám, ale mne sa už začína lepiť poťahovka na žehličku, ked uhladzujem a to ešte nie sú tie najväčšie horúčavy , pridávam moje 2 výtvory

pppeeetttaaa
4. jún 2016

dievcence konecne vikeeeeend 🙂 dopecene, daco asi uz aj pojedene..