Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
29. máj 2011

@janulkamartinko - krásne torty
@alti - krásnučké tortičky =D Nikolke veľa zdravíčka, lásky a a úspechov v škole =)
@cicimotinka - krásna tortička 🙂
@adrianai -krásne
@adka_praha - krásnučké tiež 😀

lussy23
29. máj 2011

@vinka - @hejdita - krásne torty, baby 🙂
@petusko - veľmi krásne torty.
@pristela - krásnučká
@reruna - mňam, mňam 🙂

cicimotinka
29. máj 2011

@janulkamartinko jaké "učím sa", veď ty si profíčka... robíš krásne torty... 🙂

janulkamartinko
29. máj 2011

@cicimotinka neprehanaj,vy ste tu zlate tolko chvaly..na tej stranky kde som doteraz chodila som za cely cas necitala tolko chvaly ako od babeniek tu za par minut :D,ste zlate

dm1
29. máj 2011

@lencza aj ja robievam aj taky len to robim len do cokotoriet nie pod potahovane tam robim falosny

jakelina
29. máj 2011

@janulkamartinko vždyť jsi velká šikulka, tak musíme chválit. 😉

pandysek
29. máj 2011

@lamps děkuji moc za stránečku je suprová recept jsem dělala úplně podle toho ......tady je výsledek

cicimotinka
29. máj 2011

@janulkamartinko hej,hej, babuľky sú tu zlaté, veľa chvália, ale to je predsa tá najlepšia motivácia... 😀 😀 😀 hlavne na skúšanie novostí... 😠 😠 😠

lussy23
29. máj 2011

@pandysek - pekné pivo 🙂

lusil2005
29. máj 2011

baby, spominali ste tu nejake tvoritka na perly... co je to zac? 😕 ako sa s tym robi? znie to super! mate to niekto?

lusil2005
29. máj 2011

@pandysek to pivo je suprove!!!! 😀

daducha
29. máj 2011

Ahojte, prave som sa vratila z Kauflandu a maju 200g kakao za 0,88.Farba ovela krajsia ako vsetky ostatne, aj ked na to Lidlacke sa nechyta.Hnedsie je uz iba to holandske s babikou na obale.

lamps
29. máj 2011

@pandysek som rada, že som trochu pomohla. Tortička je úplne super, určite veľmi poteší toho komu je venovaná 🙂 🙂 🙂

reruna
29. máj 2011

@lusil2005 tvořítko na perly - dává se to většinou jako lem dortu, no a já hloupá jsem si koupila ty s menšším průměrem... http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...

andriss23
29. máj 2011

ahojte žienky super tortičky všetky 😵 😵 😵
idem vám ukázať môj včerajší výtvor,pri ktorom som skoro zošedivela 😝 Zo spodnej časti sa mi totálne rozpustil poťah,tak po zoškrabaní som to poliala čokinou...a praskliny maskovala 😀 😀 😀
korpus bol mramor a plnka trasený krém s jahodami
a je to moja prvá postavička 😅

jakelina
29. máj 2011

@reruna tak použiješ na nějakou princeznu na korálky kolem krku. 😀 😉

jakelina
29. máj 2011

@andriss23 vypadá super. 😉

andriss23
29. máj 2011

a ešte jedna otázka,ako robíte tie vyskakovacie torty,aby neboli vidieť tie spodné kruhy.....viď vyššie u mňa

andriss23
29. máj 2011

@jakelina vďaka,ale nebolo to podľa mojej predstavy,ale chutila a to je hlavné 🙂

ada9557
29. máj 2011

som tu skoro dva týždne nebola a chválim všetky tortičky.nebudem menovat lebo to by som určite nezvládla ale všetky náááááádherne.no a PC si zoberiem asi do postele namiesto knihy aby som vás stihla prečítat 😀 😀 😀

lamps
29. máj 2011

@andriss23 milá tortička a krásne farby 🙂 🙂 🙂

lusil2005
29. máj 2011

@reruna jeeej to je perfektne!!! dakujem 😀

bzucinka2
29. máj 2011

@dm1 uzasny papagaj🙂
vsetky torticky krasnucke 🙂

dm1
29. máj 2011

@lusil2005 aj ja mam take su ale aj silikonove aj taketo plastove ale tie silikonky su teda ovela drahsie 😒

weirdo
29. máj 2011

Ahojte baby,
chcem sa spytat, ci mi neviete poradit.
Segra bude mat v septembri svadbu a namiesto klasickej torty by chceli take male torticky, "jednohubky". Ale nevie najst na to stojan. Nejaky 3-4 poschodovy, kam by sa dokopy malo zmestit cca 50 minitorticiek.
Nevieto o nejakych takychto velkych poschodovych?
Diky moc 🙂

weirdo
29. máj 2011

@lenocka23 - dakujem 😵

mrka2
29. máj 2011

ahojte divcata, ako sa mate? vypekate? 😀

no ja som prave dokoncila torticku pre nasu Nelku k meninam, je robena den skor,lebo manzel do mna cely den hucal,ze kedy uz urobim tortu,bo ma na nu chut 😅 Nelke to je fuk,tak som ju urobila dnes 😔 a uz mam dalsiu objednavku na stredu 😕 som myslela,ze oddychnem,no co uz 😀

mima595
29. máj 2011

ahojte, este sa chcem spytat, ked robite kvietky, alebo ine ozdoby a tienujete ich...to tienujete praskovymi farbami alebo sa da aj gelovkami???,
a ked praskovymi, tak ich nejako rozrabate, alebo len tym praskom nejako poprasite???? a daju sa napr. pouzit aj poravinatske farby, co je dostat v drogeriach???
diky za odpoved