Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
8. máj 2012

@mia1111 ja ich pečiem na pečiacom papieri potom ich po upečení a vychladení položím na seba a keď ich idem dať na podložku, tak vždy odlepím hornú kôrku z plátu na ktorom bol ten vrchný položený, a ten vrchný bude vlastne položený kôrkou naspod 😅 neviem či chápeš 😀
a ano dala som si profilovku novú nech som rovnaká s FB 😀

peroli
8. máj 2012

@mia1111 tak teoreticky když kraje knihy trošku seřízneš do šikma (jak je to vidět třeba u té růžové) tak ty vznikne trošku "materiálu" 😀 na tu punčovinu.. 😉

mia1111
8. máj 2012

@dadka212 - no, prečítala som si to 5-krát, snažím sa si to predstaviť 😅 . Keď strhnem papier na pečenie, tak kôrku vlastne odlepím čiastočne s papierom. A tú druhú - vrchnú? Oškrabem nožíkom? Či sa na ňu vykašlem? 😀 Nebij maaaaaaaaaa 😅

bambula1307
8. máj 2012

@dm1
@luba142 dievcence ja som davala parizsky zo slahacky a cokolady pod potah a bolo to ok ..netieklo to.

bambula1307
8. máj 2012

@vecernicci tak uz som asi neskoro poslala navod na fondan ..venceky mas nadherne 😎 😎

bambula1307
8. máj 2012

ja som dnes robila kvietky z tej domacej gum pasty a bolo to celkom fajn, az na to ze to moc nevonia..ale nevadi 🙂
Davala som tam cukor pr, glukozu a gumtex+ par lyzic teplej vody.

zdenallicka
8. máj 2012

@bambula1307 Jak jsi dělala tu gumpastu?

bambula1307
8. máj 2012

ozaj recept mam odtialto, je tam vela dobrych rad a aj receptov 😉
http://www.gorila.sk/product/300452

bambula1307
8. máj 2012

@zdenallicka 45dkg pr cukru zmiesame s1pl gumtexu a potom prilejeme 4pl 38stupnovej vody v ktorej sme rozmiesali 1pl glukozy. Vymiesime a nechame 8hod. stat v igelite. 😎 ...neviem ci mozem davat recepty..ktore niesu moje.. 😒 ..tak skusim

lawli
8. máj 2012

@mia1111 Ahoj a čo to spraviť takto?? http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/fotopostup... ...a kraje by som ešte nadvihla polovičným banánom 😕

alenv
8. máj 2012

holky prosím je tu někdo kdo dělá s čokohmotou?

mia1111
8. máj 2012

@lawli - ďakujem za tip 😉 , no musím si dačo také vyskúšať len pre nás doma, aspoň cca, či by som to zmákla 😅

lucka_o
8. máj 2012

moje vikendove🙂

lokalistin
8. máj 2012

@pristela moooc pekne no ja peciem tiez asi rok a nemam ani zdaleka tolko torticiek co ty.inac ja som tiez zaneta 😉

lokalistin
8. máj 2012

kocky ak mate inspiracie na rozbity lcd televizor dajte linky prosim 😖

dm1
9. máj 2012

@bambula1307 no ani mne to raz netieklo ale raz sa mi to spotilo len vnutri a potah bol neskutocne mazlavy od torty a vypadalo aj chutilo to dost nevabne 😝 . nastastie to bolo len pre nas a napriek tomu ze torta z vonka vyzerala neposkodena uz to nebudem riskovat a najme nie pre niekoho ineho 😉 . Ja radsej vzdy do zbytku zaslaham trosku masla - nie maslo s cukrom a mam aspon pokoj na dusi

dm1
9. máj 2012

@alenv ja 😉

mates22
9. máj 2012

@alenv ahoj, moje k šedesátinám, dělala jsem včera, všechno na dortu je čokohmota, ale potahování nic moc teda - rychle to tvrdne, rozválet na tenko mi to úplně nešlo, takže pak po potažení se mi dole udělaly varhánky, takže přes to musel jít ještě pásek krajkový - ten sem dala z bílé, ale měla sem jí málo, takže to stejně prosvítalo a musela jsem ještě maskovat mašlí 🙂 . Jinak jako ozdobičky naprosto v pohodě, chuťově taky dobrý, ale potahovat už asi nebudu, ani to moc nechutnalo, lidi mi dort z tý čokopotahovky vyjídali - to radši poleju příště.
Ale potahovala jsem s ní teda poprvé...možná na to mají holky nějakej fígl 😀

mates22
9. máj 2012

a ještě jedna klasika pro bráchu

janula.h
9. máj 2012

ďakujem krááááááásne 🙂 za inšpirácie niečo som tam našla a skombinujem to 🙂))

daducha
9. máj 2012

@peroli dakujem 😵

daducha
9. máj 2012

Baby, co je podla vas krajsie : ked je otvoreny notebook polozeny na obdlzniku torty, alebo je spodok torta a len otvoreny vrch z ineho - ja budem robit burozonovu hmotu .kujeeeeem

fodorka
9. máj 2012

ahojte zienky prosim vas ak ste robila niektora alebo mate lniky na tortu s "notebookom"alebo pocitacom alebo nieco mensie hodt emi sem foto please 🙂 a este otazocka nasla som si receptik na pribinacikovy krem a je tam ze vyslahat do tuha dve slahacky a idu tam 2creme ole to vsypem pri slahani do toho alebo ako ho tam ma pridat?

dadka212
9. máj 2012

@mia1111 tú vrchnú kôrku vlastne otočíš a bude nalepená na podložke 😀 ostatné strhneš papierom....no ja neviem vysvetlovať 😅

mia1111
9. máj 2012

@dadka212 - jasné, už chápem. Musela som sa na to vyspať 😀 . No budem možno zasa otravovať, keď sa k tomu dokopem, zatiaľ som chcela len teoreticky vedieť, čo a ako mám urobiť. 😀 . Ďakujem za trpezlivosť 😅

abriela
9. máj 2012

BABY, prosim vas, aku velku striekacku pouzivate na vytlaceanie hmoty???? 😨 Idem kupit a bojim sa, ze kupim malu a hmotu z nej nevytlacim. Dakujem za odpoved.

reruna
9. máj 2012

@mates22 s čokohmotou mám podobné zkušenosti jako ty, mě se s tím potahovalo blbě a na dortu tto hodně ztvrdlo, obyč potahovka nám chutná víc, jak píšeš - příště raději poleju čokoládou

janula.h
9. máj 2012

@abriela ja mám že 3 je na nej 😀 ale je to taká väčšia

janula.h
9. máj 2012

@abriela 20 ml 😉

reruna
9. máj 2012

@vecernicci prosím tě, z jaké mouky děláš toho harlekýna? asi jsem si to špatně zapsala, ale v recpetu to nemám, tak jsem dala půl na půl polohrubou a hladkou,ale nepovedlo se mi to, nesrazil se, ale nevyskočil a je takovej tuhej, rozhodně ne nadýchanej, jak by asi měl být...