Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
18. máj 2012

@jakelina Tak toto ma este caka??? 😖
Uz teraz si pripadam ako v zavodnej jedalni 😝 😝 , ale este dvaja najmensi tolko nespapaju ☹
To som si teda navarila 😝 😀 😀 😀 😀

miciatko
18. máj 2012

@jakelina aj u nas to je tak ze furt varim , uz ma to aj stve, ale co narobim 😀 😀 😀 😀 😀
ja som zacala chudnutie 28 dni podla Mocingovej, tak som zvedava ci to prinesie vysledky

vecernicci
18. máj 2012

@mates22 díky, to je jen krabička, do který dědovi dají peníze na nový zuby 😀 dort k tomu není, je to pro kámošku, tak jsem si pohrála 😉

miciatko
18. máj 2012

@vecernicci jeee to je super vymyslene

vecernicci
18. máj 2012

@mamina1978 haha, to sis navařila a ještě hóóódně navaříš, mně stačí ty naše dva věčně hladový krky 🙂 jsou pořád jako ty ptáčátka s otevřenejma zobáčkama 😀 😀

jakelina
18. máj 2012

@miciatko tak držím palečky, to je co za dietu??? Já teda nedržím nic speciálního, jenom nejím sladké a tučné. A co nejmíň pečiva, spíš mléčné výrobky a hodně zeleniny.

miciatko
18. máj 2012

to ona zostavila jedalnicek na 28 dni aj s receptami a znama ma velmi dobre vysledky , ale teda chce to vela seba zaprenia

jakelina
18. máj 2012

@miciatko já právě nechci nic brutálního, protože kojím víš, tak zase nemůžu držet nějakou hladovku.

mates22
18. máj 2012

@miciatko zrovna jí taky držím, třetí den a ten první tejden je dost jednotvárnej ☹...ještě že nemám te´d na víkend dort, jeden se mi posunul o týden

miciatko
18. máj 2012

@jakelina praveze tam musis stale jest, ale neviem ci je to vhodne pri kojeni

miciatko
18. máj 2012

@mates22 vazne ja dnes 4 den a poznas niekoho kto takto schudol??

jakelina
18. máj 2012

@miciatko musím pořád jíst, tak to bude pro mě to pravé 😀 😀 😀

janula.h
18. máj 2012

@vecernicci čo??? veď je ako živááá keď bude mať baba reči pošli mne ja si dááám 😀 žienky dnes 10 výročie svadby 😀 dáme si okrajkyyyyyy 😝 a polejeme salkom 😀 😀

miciatko
18. máj 2012

@jakelina len nie co najdes v chladnicke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miciatko
18. máj 2012

@janula.h jaka dobra chutovecka

mates22
18. máj 2012

@jakelina já taky kojím, ale tahle dieta na 28 dní není hladová, můžeš jíst do sytosti, ale podle plánu :d. Akorát, že třeba maso tam není první tejden, ale tak však prcek už dosti zbaští i nezprostředkovaně. 😀 My máme snad ty dětičky nejmladší nějak na sebe napojený, či co...spaní stejně, kojení stejně, věk stejnej.......... ještě řekni, že netvoří víc věty a nechce chodit na nočník a já padnu 😀

abriela
18. máj 2012

@vecernicci ved vcera si tu o kacke pisala a dnes je uz hotova?? wauu, pekna je

vecernicci
18. máj 2012

@janula.h díky, třeba k tobě přiletí 😀 já ještě budu dělat zahradu s domem ve velikosti plechu 😉

dajna11
18. máj 2012

@artepf čo by ti moc trvalo...mne to tiež trvá...ale tak ked si dáva človek záležať🙂

mates22
18. máj 2012

@miciatko osobně ne, ale jede diskuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hubnuti-... tak nakoukni, jsou tam už nějaké výsledky 😉

vecernicci
18. máj 2012

@abriela včera večer jsem si ji naplnila a ořezala jakž takž tvar, ráno o půl šestý jsem ji dotvarovala punčovinou a v poledne potáhla, barvila jsem ji navrch gelovkou, protože dělat každý pírko jiný barvy se mi teda nechtělo 😝

miciatko
18. máj 2012

@mates22 tak ja mam o nieco mladsieho ale plne to nanho sedi 😀 😀 😀

abriela
18. máj 2012

@vecernicci kridla ma kacka perfektne. Si odbornicka na tvorbu zvierat 😉

jakelina
18. máj 2012

@mates22 on teda už dost mluví a pleny nemá od roku a půl, tak nějaký rozdíl tam bude, ale jinak jak přes kopírák 😀 😀 😀

miciatko
18. máj 2012

@jakelina dufam ze babeny este chvilu tuto debatku strpia 😀 😀 😀 , a ako si ho odnaucila od plienok???

peroli
18. máj 2012

@janula.h stačí dva nějaký dlouhý pásky z něčeho pevnějšího, v polovině přes sebe přeložit aby vzniklo plus a pak teda potřebuješ ještě jeden pár ruk.. každej chytnete jeden konec a šup tam s tím.. 😉

vlada111
18. máj 2012

@mizulienka fakt sa ti podarila, krásna je Luci 🙂

vlada111
18. máj 2012

@artepf ale je veľmi pekná

vlada111
18. máj 2012

@vecernicci tá kačica je perfektná, si šikula 😉

janula.h
18. máj 2012

žienky ako robíte tie kosoštvorce po bokoch torty viete čo myslím?také tie čiary 😀 ako tatár sa vyjadrujem 😝