Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vinka
23. mar 2010

Baby kukuk môj nový album čo nato poviete. 😕 Načo sa to podobá? 😕

henikav1
23. mar 2010

smetiarsky kontajner a vianocka
co som vyhrala??

vinka
23. mar 2010

No na vianočku som sa nepýtala ale na ten kontajner hej.Vyzerá ako kontajner? 😕 Tak som spokojná lebo ja som bola zhrozená z toho. ☹ Mala som pocit,že to na kontajner sa ani nepodobá. 😝 😀

henikav1
23. mar 2010

jasne ze sa podoba, neviem ako by som to inac bola uhadla a plny cukrikov, mnaaaaaaaaaaaaam, maly bude stastny 😵

nikanika28
23. mar 2010

Cafte...no tak dnes som samozrejme nic neobjednala 😝 🙄 ...mm ma asi daku virozu, tak som bola s detuchmi vonku, trebalo ich vyvetrat, tak hned zo skolky sme sli hned von. Ste zlate inac, dakujem vam za rady 😵 . Tak pri najhorsom skusim to cierne uhlie, ale som zistila, ze kusok od nas v meste predavaju v jednom obchode aj gelovky a aj nejake to naradicko....tak asi vybehnem a penazenku nastartujem 😅 😀 😀 😀
Aj ked netusim...teda ak aj zozeniem tu farbu....netusim, ako vymodelujem tych dvoch nestastnikov 😕 😕 😅 😝 😀 😀

cessy
23. mar 2010

vinka skus ho odfotit aj z neakej strany

dm1 tak to ti veru zavidim, ja keby mam tu blizko taky obchod......aspom okukovat by som chodila 😉

lenka.pav
23. mar 2010

vinka, z kolkych pramenov si zapletala tu vianocku? vyzera fantasticky! a ten kontajner sa podoba, ale iny zaber by si tiez mohla spravit 😉

henikav1
23. mar 2010

cessy, ja mam obchody este dalej a stale po nich slintam 😀 😀 😀
nika, ak by som nasla nejaky fotopostup tak ti poslem, myslela si toma a jerryho, vsak?

nikanika28
23. mar 2010

Heni, ano, myslela som mysiaka a kocura....ja som jeden postup nasla, tak ale som z toho jelen... 😕
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56811
Ale ak by si este nieco nasla, moc by mi to pomohlo 😵

cessy
23. mar 2010

nika ta torticka je peknucka, len spravit tak pekne tie postavicky 😉

henikav1
23. mar 2010

ja som nasla tuto, je peknucka pre inspiraciu ale fotopostup zatial nie, ale hladam
http://www.tortyodmamy.sk/?q=rozpravkove-postav...

nikanika28
23. mar 2010

cessy...no ved v tom vidim najvacsi zadrhel 😒 . pojde mi to aj z MMF? a este k tym postavickam...napriklad ruky sa niecim prilepuju? alebo len voda, prip. sparatka ??? 😕

nikanika28
23. mar 2010

heni, ta je tiez pekna, aj ja som ju nasla...len pre mna moooc komplikovane 😅 😅

vinka
23. mar 2010

No pletenka je zo 6 copov a kontajner už neodfotím lebo už dávno nieje.To len ja som mala pc pokazený a fotky čakali kým sa opravý.Ale pozriem či mám aj z inej strany fotený. 😉

henikav1
23. mar 2010

tu mas cely fotopostup, ale ti poviem, vyzera to dost narocne

nikanika28
23. mar 2010

heni, az teraz pozeram, ze som chcela sem hodit druhy link...tam je ten moj spominany fotopostup, z ktoreho som jelen http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42412 ..je to tusim to iste, co si dala aj ty 😉

nikanika28
23. mar 2010

a tie postavicky, co su na TOM, tie sa mi zdaju byt docela jednoduche...hlavne leziaci kocur 😀 ...ta torta z toho prveho linku, co som sem dala

cessy
24. mar 2010

nika no som zvedava ako sa ti podari. lebo nas takym niecim rozmyslam pre krsniatko. ved uvidime 😉

cessy
24. mar 2010

nika no som zvedava ako sa ti podari. lebo nas takym niecim rozmyslam pre krsniatko. ved uvidime 😉

petaba
24. mar 2010

ahoj skúšali ste niektorá tieňovať s čierným uhlím?

Nika držím palce nech ti to výjde čo najkrajšie 😉

henikav1
24. mar 2010

petaba neskusala som, ale ak skusis, napis vysledok, alebo este lepsie odfot. Ak nie, ja budem piect zajtra tak na kusku mmf mozem skusit

petaba
24. mar 2010

ja to budem potrebovať tiež na zajtra... tak uvidím... lebo ja nemám doma čierne uhlie, tak by som musela ísť kúpiť

henikav1
24. mar 2010

aha, tak to ja doma zivocisne uhli mam, ale budem doma az podvecer, lebo teraz trcim v praci a dnes mam aj anglictinu, ale ak vydrzis tak vyskusam vecer, ved nejake zvysky hmoty sa vzdy najdu

petaba
24. mar 2010

heniii to by som ti bola veľmi vďačná 🙂 mám totiž urobiť tie kraje dynamitu také tieňované

stephani
24. mar 2010

čauky holky o čem je řeč?

cessy
24. mar 2010

heni a co pecies???neako som asi nepostrehla 😕

petaba
24. mar 2010

cessy pokiaľ viem tak nejde piecť nič... iba mne vyskúšať tieňovanie čiernym uhlím 🙂

cessy
24. mar 2010

ahaaa, ja ze sa zas na nieco chysta 🙂

petaba
24. mar 2010

😀