Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
13. jún 2014

@pipka uz aby bol auuuugust, odkaz malemu ze mu donesiem nove, nezmývatelne a plnyyyy box 😵 😵 😵 😵

lamps
13. jún 2014

@pipka vidím, že to máš veselé 🙂 , ale zas malý je asi kreatívny. Moja Veronka mi včera robila make-up a ja ma česala 😀 😀 😀 😀 keby si ma videla, tiež by si asi nevedela čo robiť 😀 😀 😀 😀 na vlasy mi dala snáď polovicu penového tužidla s extra silným tužiacim účinkom. Večer som sa už nemohla zmývať, aby som ráno nemala z hlavy satelilt, tak som si poumývala tvár a išla si ľahnúť. A keď som sa ráno videla v zrkadle ...... to ti bol pohľad 😀 😀 😀 😀 😀

evicaka
13. jún 2014

@pristela @anibas veeeeľmi veľká vďaka, presne toto som hľadala 🙂 zlaté ste...

lamps
13. jún 2014

@pristela Žanetka a nie ti ty náhodou toršičku, ale fakt len trošičku škodoradostná? 😀

pristela
13. jún 2014

@lamps 😀 😀 😀 nie ,len podporujem kreativitu 😀 😀 😀 😀

petkaa28
13. jún 2014

@anibas dakujem!!! 🙂)))

lamps
13. jún 2014

@pristela 😀 😀 😀 😀 tak to potom Janka určite ocení 😀 😀 😀 😀 veď aj tak ide maľovať

mysiatkoo
13. jún 2014

@jakelina @pipka dakujem ;) @pipka to musela byt radoooooooooooooost ... nuz, kreativne ditko po mame 😝 😀

pipka
13. jún 2014

@pristela chces ovdoviet silou mocou? 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj tak nist nezdedííííš 😅

pipka
13. jún 2014

@lamps @mysiatkoo aj by som vam sem hodila fotku, ale nemooozem, bo je na nej holy 😅 😅 😅

ale teda "kreativny" to on teda je 😝 😝 😅 co myslite, preco musim byt malovat? 😠 😅 😀 😀 😀

mysiatkoo
13. jún 2014

@pipka uz mu dosli ciste steny ??? 😝 😀 😀

mimcak
13. jún 2014

@pipka Dobre som sa nasmiala na dobru noc. 😀 😀 😀

mimcak
13. jún 2014

baby je niektorá z vás zaregistrovaná na stránke Torty snov? Potrebuejm info cez IP

pristela
14. jún 2014

@michaela3011 ta tortuska je naaaadherna, farebne pre moje očko dokonalaaaa 😀 , strasne milené postavicky sa ti podarili 😵 😵 😵

nika266
14. jún 2014

Tento týždeň dva svadobné podľa želania

kubrt
14. jún 2014

@muffinka8 krásný macík. Ty korálky jsou jedlé perličky?To by mě zajímalo , jak ti tam tak hezky rovně drží 😕

kubrt
14. jún 2014

@pipka krásný půlhrad i poník. Perfektně jsi tu dvojoslavu vyřešila.
Směju se, že pečete v kalhotkách 😀 😀 😀 Já taky 😀 ale tričo ze sebe nesundám, pořád je někdo doma. Ted zrovna nejmladší s neštovicemi ☹

kubrt
14. jún 2014

@vlasta80 všechny krásné 🙂 a tu patrovou svatební s dovolením ukládám do inspi.

kubrt
14. jún 2014

@mysiatkoo jedním slovem úžas 😨

dadulka271
14. jún 2014

Moje dalšie dve ešte pojdem dorobit meter na tu jednu tortu 😀

dadulka271
14. jún 2014

Vylepšila som ju

elamaslakova
14. jún 2014

Dievčence pozdravujem vás , pridávam moje dve tortičky , jednu narodeninovú a jednu svadobnú podľa želania . V tomto teple je neskutočné , aké nádherné výtvory ste urobili , idem ich popozerať .

jakelina
14. jún 2014

@kubrt Jak se dívám na počet dětí, tak to u vás je doma pořád někdo. To nemáš šanci 😀 😀 😀

zrzulka
14. jún 2014

Ahojte, neviete mi poradit niekoho kto pecie detske torty v Košiciach? dakujem

michaela3011
14. jún 2014

@pristela pozor pozor 😀 postavicky su specialne 😀 s perletovymi ocami 😀 chcela som im zvyraznit ocka ale nemam to tu bielu farbu 😀 tak maju "iskricky" v ockach vdaka perletovej praskovej 😀 male biele bodky z MMF sa mi nedarili... stratili sa mi medzi prstami 😕 😀 a dakujem tiiiii 😵 😵 😵

dakujem aj vsetkym za pacitka 😵 holky davate mi chut dalej piect, uz dva krat som to chcela ukoncit 😒
a chvalim Vase diela!!! ste amaterky cukrarky a dokazete ovela viac nez to co ponukaju v cukrarnach 😵

pipka
14. jún 2014

@mysiatkoo preeeesne si to trafila 😅 😅 😅 😝 😀

pristela
14. jún 2014

Holčiny tak u mna uz len posledna k odovzdaniu a mam volnooooo 😀 😀 tá cica na vankúšiku je tiež normal plnená tortuška

@michaela3011 😀 😀 😀 😀 😀 vsak tak by to malo byt nech sa to trbliece ked sa hladi do očí 😀 😀 a s tym koncenim , nooo ja končievam dost casto aj minuly vikend som chcela zas koncit s tortovanim 😝

pipka
14. jún 2014

@kubrt dakujem a skore uzdravenie zelam 😉

pipka
14. jún 2014

@pristela odpadla som...zo zvonilky 😕 😵 😵 😵 😵 z Rapunzel 😕 😵 😵 😵 aj z mačičky 😵 😵 😵
prosto uuuzasneeeee 😎 🙂 🙂

hadam aj dake to dedičstvo ti teda prihotovim 😀 😀 😀

halienka
14. jún 2014

@evicaka ja som robila pred rokom túto s jabloňovými kvietkami a to podľa tejto predlohy čo si priniesli...