Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
3. aug 2012

@peroli ty máš tie inšpirácie úžasné. Nenapáliš mi ich na CD a nepošleš mi ich? 😀

pipka
3. aug 2012

@muffinka8 urcite nie moja, v klude...mam vyskusane 😉 ta stava co to pusti sa krasne vpije do korpusu a aspon to potom nie je suche..ale nepusti to vela, iba tak akurat 😉

pipka
3. aug 2012

@peroli aj mneeeeeeee 😀 som si teraz vsetko poukladala..ale sak ja to uz za chvilu nebudem mat kam davat 😅
kde na to chodis? 😕 😵
ci len hodiny a hodiny hladania po nete, ze? 😝 😉

gagarinka
3. aug 2012

Prispievam do súdka aj ja s mojou Peppou 🙂

mishulle
3. aug 2012

tak dortománii mi poslali před 14 dněma, takže mi ji někdo ukrad ze schránky, jsem nasr..., ale prý mi pošlou novou, tak si ji musim pohlídat

lawli
3. aug 2012

moja dnešná... 🙂

daducha
3. aug 2012

Baby, poculi ste uz ze icing cukor? To je aky? Davala ho jedna baba v recepte do citronoveho kremu na cupcakes

aduskatt
3. aug 2012

taaaaaak, dopecene a zacina dovolencia🙂))...jaaj, skoro som zabudla.....svetly piskot, parizska slahacka

jakelina
3. aug 2012

@aduskatt nějak se ti to zamlžilo 😀 😀 😀 ta fotka

jakelina
3. aug 2012

@daducha nikdy jsem neslyšela 😲 😲

aduskatt
3. aug 2012

@jakelina mas recht....neviem, co sa stalo s mobilom, vsetko mi dnes takto odfotil☹

jakelina
3. aug 2012

@aduskatt a nemůžeš mít špinavý ten objektiv???

mrka2
3. aug 2012

v anglicku to je prask.cukor
@daducha

mishulle
3. aug 2012

prosím, mám kreslit na dort tento obrázek, nemáte tip, jak to udělat, aby srst vlků vypadala takto chlupově? suchou pudrovkou?

aduskatt
3. aug 2012

som sa povyhrazala, tak hadam to odfotil lepsie

jakelina
3. aug 2012

@mishulle to vůbec nevím 😝

aduskatt
3. aug 2012

@jakelina mozem, ja mozem vsetko, xixi....som ho vydrhla znutra, zvonka a je to tusim lepsie

petraxy6
3. aug 2012

@lawli krásna tortička. môžem sa opýtať, čo je vo vnútri? ďakujem

mishulle
3. aug 2012

@jakelina děkuju, budu si muset poradit, je to pro tchána, ten to ocení vždycky 😉

vecernicci
3. aug 2012

@florentina žlutá kačenka je jednoduchá, to dáš v pohodě 😉 já jsem už dělala i kachnu divokou a taky to docela šlo 🙂

sisix
3. aug 2012

Holky,cim zvlhcujete korpus?

bzucinka2
3. aug 2012

@mishulle asi by som to dala urobit na jedlu oplatku 🙂
tak aj ja mam dobojovane 🙂

daducha
3. aug 2012

@mrka2 dakovala 😉

aduskatt
3. aug 2012

@sisix zvareny cukor, voda, kys citronova a sirup z ciernych ribezli

vecernicci
3. aug 2012

@pipka @pristela tak já si na sebe na stretko hodím ovčí rouno a všechny budete vědět, o koho jde 😀 😀 😀 😝

mishulle
3. aug 2012

@bzucinka2 to právě nechci 😉 nějak to vymyslim

eliska22
3. aug 2012

dievčence, moje dve dnešné a mám dosť 😝 😝 😝 tie kvietky dali zabrať a to takú pošahanú chceli k 50 -ke 😀

sisix
3. aug 2012

@aduskatt moc dekuji a v jakem pomeru? Ma to byt asi hodne sladke a muzu misto kys. citronov dat stavu z citonu?

vecernicci
3. aug 2012

@dm1 tak to rádýlko se třema kolečkama mají u nás za 29 korun a žehličku za 39 😉

pristela
3. aug 2012

@vecernicci ja na teba myslela, ze ci pojdes za divu kacku abo za psa 😀 😀 😀 ovca ma nenapadla, si ju uz dlho nerobila 😝

@bzucinka2 jee ten andelik je sladkýýý 😵